ahmd21

Üye
 • Content count

  291
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

47 Excellent

About ahmd21

 • Rank
  TnC Bronze

Recent Profile Visitors

301 profile views
 1. Winbuntu 16.04.2 Lts X64

  Emeğine sağlık saol usta kinci sorum işletim sistemine programları nasıl temin edip kurabilirim ???? programlardan kastim win7 -8.1-10 işletim sistemine kurduğum Örnek==Gomplayer uzaktan bağlantı UltraISO TeamViewer Simple TV özellikle şuan en çok popiller olan Internet Download Manager gibi programlar Winrar Yada Winzip7 gibi Burdaki tüm yazılanları okudum bende win işletim sistemin uzerine kurdum sistemi Kurmak isteyen arkadaşlar İlk başta kendi sistemi hangisiyse Mesela WİN7 yada Win10 ise Sistem kurulan Yerel Disk C üzerinden bölme yapıp onuda nasıl yapılır derseniz bilgisayarımı sağ tıklayıp Yönet girmeniz Ordan Disk Yönetimi Orda ayırdığınız Disk C üzerinden sağ tıklayıp Birimi küçültmek bu kadar şuan hem Win7 hemde Winbuntu kullanıyorum üste yazığım gibi işin çoookk acemisi olduğum için işletim sistemin kurucusu forjest ustadan çok şey istiyoruz ama gerçekten ben bunu çok beğendin keşke Winbunutu Linux ile pc yi başlasaydım Usta burda Bize yardımcı olursan ben inanıyorum hemen hemen herkes bu işletim sistemini kurmaya başlıyacaktır Kullanan Arkadaşlar benim ne demek istediğimi çok iyi anlıyorlar İlk başta Açılış Kapanış İnternete giriş İnternette hız Dowland yaptığınızda yada İnternetiniz az çekildiğinde ne kadar güçlü olduğunu görür ona göre yorum yaparsınız. Ben bunu fark ettim ve elimden geldiğince Artık sistem yöneticinin forjest Ustanın yardımıyla eğer kendimi geliştirirsem bunu ilk başta kendi pc me sonrada bana formata getiren arkadaşların pc ne kuracağım saygı ve hürmetlerimi sunarım Rabbim Yar Ve Yardımcınız Olsun Burda İlk Başta Sistem kurucusu olan Forjest Usta ve yorum yazan Tüm Arkadaşlara TŞKLR. Herkese Hayırlı Ramazanlar Allah Kabul Etsin Rabbim Bu Güzel Olan Arkadaşlar Aramızda Daimi Etsin Selametle Kalın...
 2. Linux AIO (update16mayıs2017)

  Emeğine sağlık saol usta İlk sorum burda tavsiye ettğin sistem hangisi İkinci sorum işletim sistemine programları nasıl temin edip kurabilirim ???? programlardan kastim win7 -8.1-10 işletim sistemine kurduğum Örnek==Gomplayer uzaktan bağlantı UltraISO TeamViewer Simple TV özellikle şuan en çok popiller olan Internet Download Manager gibi programlar
 3. İnş. peki böğle bi çalışmayı ne zaman düşünüyorsunuz Usta ...
 4. Ulubey usta emeğine sağlık Yanlız AIO olursa çok daha iyi olurdu
 5. Multiboot

  Yok Usta
 6. Mx Multiboot Usb 2017 (uefi-legacy)

  İnş. Konudun Takipçilerinden Sabırsızlıkla Bekliyorum Usta Emeğine sağlık
 7. Mx Multiboot Usb 2017 (uefi-legacy)

  Usta Eline Vede Emeğine Sağlık Bunun Boş Halini Verebilirmisin Usta ???
 8. İnŞ. Hadi Hayırlısı Bizde Beklemek Düşer...
 9. Windows Lısanslama Için Aio

  Emeğine Sağlık Saol Usta Officeler içinde Varmı??
 10. Eline vede Yüreğine Sağlık Rabbim Emeğini Boşta Bırakmaz İnş. Bunun Meyvesini Alırsın İnş.Usta Küçük Bi Soru AIO Uygulaması Olacak mı????
 11. Multiboot Ekran Görüntüleriniz

  usta bunu paylaşma imkanın varmı ben bulanamadım ???
 12. Makay Multiboot Kurulum V6

  Başta yapmış olduğun çalışma çok güzel emeğine vede yüreğine sağlık yanlız bi sorum olacak bu konuda yardımcı olurmusun FiraDisk multiboot sistemlerde indirmiş olduğunuz iso dosyalarını NT6 sisteminden geçirmenize gerek yoktur demişsin bide Direk indirdiğiniz iso dosyasını multibootun içinde olan iso klasörüne atarak gerekli kodları usbmenu dosyasına yazdığınız zaman sorunsuz bir şekilde kullanırsın demişsin bu kodlardan kısa bi örnek verme şansın varmı ??? yani hepsinin yolu birmi örnek== windows 10/8.1/7 yada XP aynı yöntemle mi oliyor????
 13. Windows 10 5in1 Svf Patch Nisan 2017 X86 X64

  usta eline sağlık yanlız kafamı karıştıran rufus ile engeli kalmıştır ntfs ile efi kurulum olur diyorsun o zaman bunu multibootta entegrede bi sorun olmaz mı????
 14. usta ben bunu win_10_education x64 bit vede win_10_education x32 klasörlerini deniyorum bunlardan AIO sürümleri çıkmıyor yanlış yaptığım neresinde ???