ahmd21

Üye
 • Content count

  283
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46 Excellent

About ahmd21

 • Rank
  TnC Bronze

Recent Profile Visitors

219 profile views
 1. İnŞ. Hadi Hayırlısı Bizde Beklemek Düşer...
 2. Emeğine Sağlık Saol Usta Officeler içinde Varmı??
 3. Eline vede Yüreğine Sağlık Rabbim Emeğini Boşta Bırakmaz İnş. Bunun Meyvesini Alırsın İnş.Usta Küçük Bi Soru AIO Uygulaması Olacak mı????
 4. usta bunu paylaşma imkanın varmı ben bulanamadım ???
 5. Başta yapmış olduğun çalışma çok güzel emeğine vede yüreğine sağlık yanlız bi sorum olacak bu konuda yardımcı olurmusun FiraDisk multiboot sistemlerde indirmiş olduğunuz iso dosyalarını NT6 sisteminden geçirmenize gerek yoktur demişsin bide Direk indirdiğiniz iso dosyasını multibootun içinde olan iso klasörüne atarak gerekli kodları usbmenu dosyasına yazdığınız zaman sorunsuz bir şekilde kullanırsın demişsin bu kodlardan kısa bi örnek verme şansın varmı ??? yani hepsinin yolu birmi örnek== windows 10/8.1/7 yada XP aynı yöntemle mi oliyor????
 6. usta eline sağlık yanlız kafamı karıştıran rufus ile engeli kalmıştır ntfs ile efi kurulum olur diyorsun o zaman bunu multibootta entegrede bi sorun olmaz mı????
 7. usta ben bunu win_10_education x64 bit vede win_10_education x32 klasörlerini deniyorum bunlardan AIO sürümleri çıkmıyor yanlış yaptığım neresinde ???
 8. usta emeğine sağlık yanlız dediğin kanalların hepsi yok yada bizde mi bi sıkıntı var en fazla 10 kanal bulunmaktadır kanal geniş pantından mı hepsi çıkıyor açaba biraz aydınlatma yapabilirmisin ???? arkadaşlar ben olayı çözdüm yanlız  uN1versum elinde kendi kurduğun paket m3u listesi varmı??? varsa paylaşabilirmisin ???
 9. Arkadaşlar forumların amacı bilgi paylaşmaktır bu konuda bana katılırsınız katılmasınız karar sizin Birisi güzel bi konu açarsa tabiki yoruma açık olması lazım Yoruma açık olmayan bi konu inanın belki bu kadar okuyanı da olmaz ve konuya açıklık getiren arkadaşlar da olmazdı BU konuyu açan Arkadaşımıza özellikle bildiği kadar bizle paylaştığı bilgisi için tşkl. ederim ve bu kadar konuyla alakalı olan diğer arkadaşlara tşkl ederim Bence bur da bi bağ veya bal varsa herkesin bu bağı nasıl bağlayıp yada bu balın arılarını nasıl yetiştirip üzüm yada bal almalıyız buna bakmak lazım ....
 10. usta Not ta belirtiğin gibi Dism yöntemi demişsin bunu anlatabilirmisin bide güncelemeler nasıl entegre edilir yani her ayın yada son güncelemer bu konu hakkında bilgin varmı ???
 11. usta tüm bios anakarların biosu günceyelen program var mı bu konuda bilgisi olan varsa paylaşabilir mi ???
 12. usta istediğim menu.list bumu # Grub4dos usb diskten çalıştırıldıysa, birinci disk ile ikinci diskin yerini değiştiriyoruz! title WinXp Win7 Kurulumu Kurulumu (ISO) \n Iso dosyasından önyükleme yapar geometry (hd1) && checkrange 0x80 read 0x8280 && map (hd0) (hd1) && map (hd1) (hd0) && map --hook set ISOFILE=/WXP7/NT6BOOT.ISO ls %ISOFILE% || find --set-root --ignore-floppies %ISOFILE% map %ISOFILE% (0xFF) map --hook root (0xFF) chainloader (0xFF)/BOOTMGR || chainloader () boot usta bende bunu düşünüyorum ama malumun win7 lite olsun full sürüm yeni güncemeler içeriyor ama bi türlü içine yeni düncemeleri eklemediğimden bunu kaldırmak istiyor günceleme eklebilirsem zaten bunu kalması daha iyi olur çünkü 2. bi win7 hayırlamaya gerek kalmaz bide alan geniş olur onun yerine başka bi işletim sistemi kurarım diye düşünüyorum ???
 13. arkadaşlar başta belirteyim konu yanlış yerdeyse modlardan özür dilerim   elimde böğle bi işletim sistemi var bunları nasıl birbirinden ayırtıp kendi multibootuma ekleyebilirim  amaç bur da ki XPSP3 almak W7 çıkarmak bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardımcı olursanız çok tşk ederim herkese hayırlı çalışmalar
 14. usta aynen öğle çünkü ben rar dan çıkardığımda antivirus dosyayı siliyor antivirusunu devre dışı bırak inş. sorun hal olur...
 15. arkadaşlar bunu multiboot ta ekleme şansımız varmı ???