Jump to content

Crysis 3: Digital Deluxe Edition - Reloaded+Fix V2

KenanK
 Share

Recommended Posts

• Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

CPU DirectX 11 Destekliyor gibi gözüküyor bir sorun olmaz herhalde Crysis 3 de

pre_1361703611__24-02-2013_12-55-16.png

Oradaki Bilgi ile alakalı değil. benimde dx11 yazıyor orda da asıl kartın modelinden belli oluyor. kendi sayfasından detayları incele.

Oyunun son bölümünde bug var bi türlü yatmıyor nalet alfa sef millet bas bas bağırıyor :D var mı çözümünü bulan bi arkadaş bi kaç bişi demişler yaptım olmadı oda olmadı o kadar bölüm geldik bi sonunu göreydik iyiydi :D

Evet sorunları bende okudum aynı sorunları yeni crack bekleniyo :D

Yahu hep hevesimiz kursağımızda kalıyor ya beklicez artık :D

Valla bilmiyomda çok kısa diyorlar bide hikaye için. zaten crysis 2 nin sadece 1. bölümü oynamıştım sarmamıştı. dx10 paketi çıkana kadar zaten ben beklicem. asıl bugün tomb raider in xbox versiyonu düştü 2-3 gün içinde tomb raider gelirse o çok iyi olacak. asıl onu bekliyorum ben yıllardır ;)

Valla bilmiyomda çok kısa diyorlar bide hikaye için. zaten crysis 2 nin sadece 1. bölümü oynamıştım sarmamıştı. dx10 paketi çıkana kadar zaten ben beklicem. asıl bugün tomb raider in xbox versiyonu düştü 2-3 gün içinde tomb raider gelirse o çok iyi olacak. asıl onu bekliyorum ben yıllardır ;)

Aynen kısaydı oyun çıkmadan önceki videolarını izlediğimde daha uzun olacakmış hissi uyandırdıydı bende bu biraz hayal kırıklığı yaşattı şu iyi olmuş hikayeye başla demeden önce daha önce ne olmuştu kısmını yapmış önceki bölümlerini anlatıyo hikaye nasıl buraya geldi diye c2 de kesik kesik gibiydi dublajlama hatalarından dolayı kopukluklar vardı ingilizcesi bile daha iyiydi yani :D tomb raider a da c3 deki gibi yapmazlarsa crack ekipleri gelir bi kaç güne

alfayı yok et diye final bölümü var oraya gelen varmı acaba ? xbox tam çözümlerini izledimde hemen yok ediyo adamlar ben 15 dk taradım ölmüyor. Crackta sorun var galiba :)

bu arada türkıçe yapımı : oyunun kuurlu oldugu yerdeki ...\__Installer\game\l10n\tr_TR içindeki system.cfg dosyasını oyunun kurulu oldugu yere atın. Türkçe olucaktır.

Edited by _AyhaN_

alfayı yok et diye final bölümü var oraya gelen varmı acaba ? xbox tam çözümlerini izledimde hemen yok ediyo adamlar ben 15 dk taradım ölmüyor. Crackta sorun var galiba :)

Evet şuanda herkes aynı yerde kalmış durumda. Yeni crack bekleniyor.

Sonunda 2.bölümü geçebildim.Nasıl mı ? Crysis 3 v1.0 Plus 6 Trainer programını kullanıp sınırsız cephaneyle normal dürbünlü tüfekle, mayınları kodunu ortadan kaldırıp etksiz hale getirdikten sonra görünmezlik modunda çıktım ortaya kuleye dayadım mermiyi 3 değişik noktasına uzun sürsede patlattım kuleyi.O uzaylı silahında mermi yok boşuna uğraşmayın.

İndirmek isteyenler buyursun... http://www.mediafire.com/?l370ptjc84odhr0

klavyedeki sağdaki numpad  2-3-4-5-6-7-8 tuşlarını kullanarak istediğiniz özellikleri aktif hale getirebilirsiniz.Yalnız dikkat ilk önce tranier programı çalıştırılıp sonra oyuna girilmesi gerekir...

Edited by Dervisim

PROPER CRACK FIX-END BOSS FIXED 

Bu cracki yaptıktan sonra eski CryEA.dll dosyası duruyor dimi ? 

Edit : bu cracki yaptım oyun bu sefer hiç açılmıyor ???

Edit2 : senin verdiğin çalışmadı ama zamundadan indirdiğim çalıştı. ayrıca senin verdiğinde CryEA.dll dosyası yok zamundadaki dosyada var. 

istersen konuya bunu upload et  

http://zamunda.net/details.php?id=347846&hit=1

Edited by PvD

PROPER CRACK FIX-END BOSS FIXED 

Bu cracki yaptıktan sonra eski CryEA.dll dosyası duruyor dimi ? 

Edit : bu cracki yaptım oyun bu sefer hiç açılmıyor ???

valla dx11 destekli kartım olmadığından denemiyorum. crack zamundaya da eklenmiş durumda.