Jump to content

Bağlı Olunan Modemin Arayüz Şifresi Öğrenme

mahmutu91
 Share

Recommended Posts

öncelikle iyi geceler arkadaşlar yurtta kalıyorum ve modemin sadece wireless şifresini biliyorum her katta bulunan modem var bizim kattaki modemin şifresini dangalak oda arkadaşlarımdan birisi yaydığı için diğerleride download olarak bizim modemi kullanıyorlar bu yüzden net çoğu zaman kasıyor modem yurda ait olduğu için arayüz şifresini bilmiyorum yönetime söylemem rağmen çözüm üretmediler kullanmaya devam et diyorlar bu yüzden kendim yapmak istiyorum sizden ricam wireless şifresini bildiğimiz bir modemin arayüz şifresini bulabilirmiyiz şimdiden teşekkürler veya bağlanan kişileri görüp mac filtre tarzı bşr uygulama yapılabilirmi arayüze girmeden 

öncelikle iyi geceler arkadaşlar yurtta kalıyorum ve modemin sadece wireless şifresini biliyorum her katta bulunan modem var bizim kattaki modemin şifresini dangalak oda arkadaşlarımdan birisi yaydığı için diğerleride download olarak bizim modemi kullanıyorlar bu yüzden net çoğu zaman kasıyor modem yurda ait olduğu için arayüz şifresini bilmiyorum yönetime söylemem rağmen çözüm üretmediler kullanmaya devam et diyorlar bu yüzden kendim yapmak istiyorum sizden ricam wireless şifresini bildiğimiz bir modemin arayüz şifresini bulabilirmiyiz şimdiden teşekkürler veya bağlanan kişileri görüp mac filtre tarzı bşr uygulama yapılabilirmi arayüze girmeden 

Her katta modem olması her modemin ayrı internet hattı kullandığını göstermez. Hepsi tek hat üzerinden nete bağlanıyordur muhtemelen. Ayrıca modemlerin markasına göre fabrika çıkışlı şifrelerini deneyebilirsin eğer arayüz şifrelerini değişmamişlerse , değiştirdiyseler ona hat sahibi yönetim dışında kimse müdahale edemez.

access point değiller baktım her modeme bir hat geliyor zaten 3 tane modem var her katta 3 oda var her odada 4 kişi var denedim bğtün klasik şifreleri modem airties war 141:D

ayrıca modemler kutuların içinde kilitli kabloları çekme ve resetleme olayına karşı kilitlemişler yönetim müdür yurda gelmediği için yönetimde duran kişiler tek bildikleri para almak para götürdüğünde oo hoş geldin sıkıntı varsa git öl mantık o :D

modem arayuzune erısebılıorsan eris daha sonra  :) 

Wireless Network Watcher adlı programı kur  kac kısının o an modeme baglı oldugununu gorebılırsın daha sonra programdan mac adreslerını kopyalayıp modem ara yuzunde mac adresi engelleme var oraya yaz kaydet gıremezler nete :D sınırlı baglantı olur hep :D

modem arayuzune erısebılıorsan eris daha sonra   :)

Wireless Network Watcher adlı programı kur  kac kısının o an modeme baglı oldugununu gorebılırsın daha sonra programdan mac adreslerını kopyalayıp modem ara yuzunde mac adresi engelleme var oraya yaz kaydet gıremezler nete :D sınırlı baglantı olur hep :D

Arkadaş modem arayüzüne erişemediğini söylemiş  ve nasıl erişeceğini sormuş zaten :)