Jump to content

Driver Genius Professional 14.0.360

Xeon
 Share

Recommended Posts

7/64 de çalışıyomu bu şey? ben çalıştıramadım da

Benim 7/64 de 9.0.0.180 sürümü çalışıyor.

Programı güncelle dediğimde 9.0.0.182 sürümüne yükseltti ancak çalıştıramadım, mecburen sistem geri yüklemeyi çalıştırmak durumunda kaldım.

Edited by Kozan76

Driver Genius Professional Edition 9.0.182

14jvi1w.jpg

Program hakkında bilgiler:

Driver Genius Professional, bilgisayarınızda yüklü olan tüm sürücüleri (driver) paketleyip yedekleyebileceğiniz bir sürücü yedekleme ve yönetim programıdır. Driver Genius Professional ile sürücülerinizi yedekleyebileceğiniz gibi sürücüleriniz ile ilgili her türlü ayarlamayı da yapabilirsiniz.

Program size %100 sürücü yönetimi de sunuyor.Driver Genius Professional çok güçlü ve alanındaki en popüler sürücü yönetim prgramıdır.Sürücülerinizi yedekleyebilir, onarabilir, arayabilir ve internet üzerinden güncelleyebilirsiniz!!.Üstelik bir kaç fare tıklaması ile.

Bilgisayarınızda bulunan her donanım için çeşitli sürücü (driver) yüklemeleri yaparsınız.Herhangi bir Windows formatından sonra bu sürücüleri tek tek kurmak çok zahmetli ve sıkıcı bir durumdur.Ayrıca, bazı zararlı programların sisteme kurulmasından sonra donanımlarımızın sürücüleri zarar da görebilmektedir.İşte tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldıran Driver Genius Professional ile format sonrası yedeklemiş olduğunuz sürücüleri tek bir fare tıklaması ile doğrudan sisteme yükleyebiliyorsunuz.Üstelik gelişmiş yönetim paneli ile de dilediğiniz sürücüyü (driver) internet üzerinden güncelleyebiliyor ve donanımlarınızı güncel yazılımlar ile kullanabiliyorsunuz.

Driver Genius, bilgisayarınıza takmış olduğunuz yeni donanımları Windows işletim sistemi tanımasa dahi hemen bulabilir.Yeni donanımınızın üretici bilgileri ve adı detaylıca size gösterilir.Ardından bu donanım için gerekli sürücü adresi internet üzerinden otomatik bulunarak size yardımcı olur.

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Rarlı Dosya boyutu: 7.2 mb tır.

İndirme adresi:

Please register to see this content.

Önemli not:kurulum dosyası 9.0.180 dir.Live uptade ile bir üst sürüme yükseltebilir ve donanım veri tabanı güncellemesi yapabilirsiniz.

Şifre kısmında isim ve şirket adına istediğinizi yazın

~ `Driver Genius PRO 2009 9.0.0.182 (Multilanguage)` ~

(..EN SON VERSIYON + SORUNSUZ %100 FULL! + TABIKI KURULUM ACIKLAMASI!..)

~~ Program Bilgisi ~~

Sürüm: 2009 9.0.0.182

Boyut: 16.0 MB

Dil: (Multilanguage) - Tüm Diller + %100 TÜRKÇE YAMA

Sunucu: Rapidshare.com + Hotfile.com

Durum: Yüklendi

DriverGeniusPRO9_0_SGNLIVE.png

*:: TARAFIMIZCA HAZIRLANMIS %100 TÜRKÇE YAMA ILE BIRLIKTE ::*

Programın Özellikleri;

Driver Genius ile sürücülerinizi kolay ve hızlıca güncelleyebilir ve yedekleyebilirsiniz.

Sürücülerinizi bir ZIP ya da otomatik açılabilen EXE dosyası olarak yedekleyebileceginiz, isterseniz tek bir tuşla donanım sürücülerinizi güncelleştirebileceginiz, kullanımı kolay alanında en başarılı programdır.

DriverGeniusPRO9_1_SGNLIVE.png

Ayrıca sürücünüzü tek tuşla yedekleyebilir veya yedek dosyanızı geri açabilirsiniz. Bilgisayarının hızını korumak isteyen kullanıcılara tavsiye edebileceğimiz bir program.

Genel Özellikler;

- Aygıt sürücülerinizi kolay ve hızlıca yedekleyebilirsiniz.

- Sürücülerinizi bir ZIP ya da kendi açılabilen EXE dosyasına yedekleyebilirsiniz

- Sürücülerinizi otomatik kurulumlu bir EXE dosyasına yedekleyebilirsiniz ve birden fazla bilgisayara yüklemek için bu dosyayı MS-DOS altında çalıştırabilirsiniz.

- Programın sihirbazı sayesinde sürücülerinizi adım adım yedekleyebilir ve yeniden yükleyebilirsiniz.

- Yüklü sürücüleriniz hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

- Programın kendi veritabanında 30.000?den fazla donanım sürücüsü bilgisi mevcuttur.

- Eski sürücülerinize geri dönmek bu programla çok kolay. Ayrıca tek tuşla donanım sürücülerinizi güncelleyebilirsiniz.

- Geçersiz ve az kullanılan sürücüleri silerek sistem performansını ve güvenliğini arttırabilirsiniz.

- NVIDIA görüntü ayarları panelindeki birçok gizli seçeneği açar ve daha ayrıntılı değişiklikler yapmanıza izin verir. Bu sayede overclock, AGP , fan kontrolü, OpenGL 2.0 desteği ve daha fazlasını görebilir ve çeşitli ayarlar yapabilirsiniz.

- İşletim sisteminiz, BIOS?unuz, işlemciniz, bellekleriniz, disket sürücünüz, yerel diskiniz, CD/DVD sürücünüz, ekran kartınız, ses kartınız, ağ kartınız, modeminiz, klavvyeniz, fareniz, yazıcınız vb. tüm donanımınız hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Driver Genius PRO 2009 9.0.0.182 (FULL) + %100 TR YAMA

Rapidshare.com Linki

http://rapidshare.com/files/311627631/Driver_Genius_PRO_2009_9.0.0.182___TR_YAMA_secret_.rar[/CODE]

[u][size=2][b]Hotfile.com Linki[/b][/size][/u]

[CODE]http://hotfile.com/dl/18506172/0ff38ea/Driver_Genius_PRO_2009_9.0.0.182___TR_YAMA_secret_.rar.html[/CODE]

[/center]

Edited by secr€t ++

• 3 hafta sonra ...

2a9e1if.jpg

secret++ abibimizin verdiği sürüm Smart Instal Maker ile sessiz kurulum hazırlanmıştır sadece Türkçe Dil bıraklmıştır Key içinde mevcuttur

MD5=

5A334BA5933C66F073F516568BBAC967[/CODE]

[CODE]http://rapidshare.com/files/307995116/DriverYedeklemeProgramiFull_by_dnz_horoz20.rar[/CODE]

Boyut: 13,7 MB (14.466.554 bayt)

• 2 hafta sonra ...

Driver Genius Professional 2009 9.0.0 Build 186

21mg4sy.jpg

2nqdurq.jpg

Driver Genius bilgisayarınızın sürücülerini yedekleyebileceğiniz ve elinizde CD si bulunmayan sürücülerinizi internet üzerinden otomatik arayabileceğiniz popüler yazılımdır. Sürücünüzü tek tuşla yedekleyebilir veya yedek dosyanızı geri açabilirsiniz.

Özellikleri:

# Aygıt sürücülerinizi kolay ve hızlıca yedekleyebilirsiniz.

# Sürücülerinizi bir ZIP ya da kendi açılabilen EXE dosyasına yedekleyebilirsiniz

# Sürücülerinizi otomatik kurulumlu bir EXE dosyasına yedekleyebilirsiniz ve birden fazla bilgisayara yüklemek için bu dosyayı MS-DOS altında çalıştırabilirsiniz.

# Programın sihirbazı sayesinde sürücülerinizi adım adım yedekleyebilir ve yeniden yükleyebilirsiniz.

# Yüklü sürücüleriniz hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

# Programın kendi veritabanında 20.000'den fazla donanım, 1.000'den fazla donanım sürücüsü bilgisi mevcuttur.

# Eski sürücülerinize geri dönmek bu programla çok kolay. Ayrıca tek tuşla donanım sürücülerinizi güncelleyebilirsiniz.

# Geçersiz ve az kullanılan sürücüleri silerek sistem performansını ve güvenliğini arttırabilirsiniz.

# NVIDIA görüntü ayarları panelindeki birçok gizli seçeneği açar ve daha ayrıntılı değişiklikler yapmanıza izin verir. Bu sayede overclock, AGP , fan kontrolü, OpenGL 2.0 desteği ve daha fazlasını görebilir ve çeşitli ayarlar yapabilirsiniz.

# İşletim sisteminiz, BIOS'unuz, işlemciniz, bellekleriniz, disket sürücünüz, yerel diskiniz, CD/DVD sürücünüz, ekran kartınız, ses kartınız, ağ kartınız, modeminiz, klavvyeniz, fareniz, yazıcınız vb. tüm donanımınız hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

2rxbdvp.jpg

http://rapidshare.com/files/317995348/Driver_Genius_Professional_2009_9.0.0_Build_186.rar[/CODE]

[/b][/center]

~ `Driver Genius PRO 2009 9.0.0.186 (Multilanguage)` ~

~~ Program Bilgisi ~~

Sürüm: 2009 9.0.0.186

Boyut: 16.0 MB

Sunucu: Rapidshare.com + Hotfile.com

Programın Özellikleri;

Driver Genius ile sürücülerinizi kolay ve hızlıca güncelleyebilir ve yedekleyebilirsiniz.

Sürücülerinizi bir ZIP ya da otomatik açılabilen EXE dosyası olarak yedekleyebileceginiz, isterseniz tek bir tuşla donanım sürücülerinizi güncelleştirebileceginiz, kullanımı kolay alanında en başarılı programdır.

Ayrıca sürücünüzü tek tuşla yedekleyebilir veya yedek dosyanızı geri açabilirsiniz. Bilgisayarının hızını korumak isteyen kullanıcılara tavsiye edebileceğimiz bir program.

Genel Özellikler;

- Sürücülerinizi bir ZIP ya da kendi açılabilen EXE dosyasına yedekleyebilirsiniz

- Sürücülerinizi otomatik kurulumlu bir EXE dosyasına yedekleyebilirsiniz ve birden fazla bilgisayara yüklemek için bu dosyayı MS-DOS altında çalıştırabilirsiniz.

- Programın sihirbazı sayesinde sürücülerinizi adım adım yedekleyebilir ve yeniden yükleyebilirsiniz.

- Programın kendi veritabanında 30.000′den fazla donanım sürücüsü bilgisi mevcuttur.

- Eski sürücülerinize geri dönmek bu programla çok kolay. Ayrıca tek tuşla donanım sürücülerinizi güncelleyebilirsiniz.

- Geçersiz ve az kullanılan sürücüleri silerek sistem performansını ve güvenliğini arttırabilirsiniz.

- NVIDIA görüntü ayarları panelindeki birçok gizli seçeneği açar ve daha ayrıntılı değişiklikler yapmanıza izin verir. Bu sayede overclock, AGP , fan kontrolü, OpenGL 2.0 desteği ve daha fazlasını görebilir ve çeşitli ayarlar yapabilirsiniz.

- İşletim sisteminiz, BIOS’unuz, işlemciniz, bellekleriniz, disket sürücünüz, yerel diskiniz, CD/DVD sürücünüz, ekran kartınız, ses kartınız, ağ kartınız, modeminiz, klavvyeniz, fareniz, yazıcınız vb. tüm donanımınız hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Driver Genius PRO 2009 9.0.0.186 (FULL) + %100 TR YAMA

Rapidshare.com Linki

http://rapidshare.com/files/318603478/Driver_Genius_PRO_2009_9.0.0.186___TR_YAMA_secret_.rar[/CODE]

[CODE]http://hotfile.com/dl/20084082/d2f9747/Driver_Genius_PRO_2009_9.0.0.186___TR_YAMA_secret_.rar.html[/CODE]

[/center]

• 1 ay sonra...
  • 5 hafta sonra ...

8OySEj.jpg

What is Driver Genius?

Driver Genius is a powerful driver manager for Windows that can backup, restore and update your drivers in several mouse clicks!

Backup Drivers - Driver Genius can detect and quickly backup the installed drivers in your system. It can compress the backup drivers to a zip file, self extracting file or an independent auto installer program.

Restore Drivers - You need not install drivers one-by-one after reinstalling your operating system. Just one click is all you need to install all your backup drivers automatically. You can also install drivers in command mode silently.

Update/Search Drivers - Are you still using an old driver or beta version drivers? These faulty drivers often cause compatibility problems and are one of the main causes of system crashes. A suitable driver can improve hardware performance by 50% or even more. There is information on more than 30,000 device drivers in the Driver Genius Database including Motherboard, Sound card, Video card, Network card, Modem, Mouse, Keyboard, Scanner, Printer, Digital devices etc. With one mouse click, Driver Genius can detect what drivers need updating. All drivers we offer are official version or WHQL versions--you can use them without any worries.

Uninstall Drivers - There could be some leftover drivers in your system due to hardware changes or previous driver updates. Driver Genius can find these useless drivers quickly and uninstall them.

LiveUpdate - We will update large numbers of drivers on our website. You can synchronize your database with our website to get the latest driver versions through the Liveupdate feature.

What can I do with Driver Genius?

Quickly backup device drivers for your computer.

One click will install all drivers.

Keep your drivers up to date.

Scan and fix your driver problem.

Compatible with: Windows 98/ ME/ 2000/ XP/ 2003/ Vista/ XP x64/ Server 2003 x64/ Vista x64 / Win7 / Win7 x64

Mulitlingual: English, Spanish, French, Italian, German, portugues, etc

Pass:

uploader[/CODE]

[CODE]http://rapidshare.com/files/351988004/Driver_Genius_Pro_9.0.0.186_YeNiCeRi.rar[/CODE]

• 1 ay sonra...
  • Moderator
5f081747c6d8.jpg

Driver Genius Professional 2009 9.0.0 Build 187 ML

1z178sl.png

http://letitbit.net/download/2127.ebefb2a14808b6fc9a3228a05/Driver_Genius_Professional_Edition_9.0.0.187_Multilanguage.zip.html
or
http://hotfile.com/dl/30361643/6be73b6/DGP_9.0.0.187_Full.zip.html[/CODE]

• 2 hafta sonra ...
Driver Genius Professional 2009 9.0.0.189 Türkçe

2n8v9dh.jpg

Driver Genius Sürücülerinizi EXE dosyası içine yedekleyebileceğiniz çok kullanışlı bir programdır. Sürücünüzü tek tuşla yedekleyebilir veya yedek dosyanızı geri açabilirsiniz. Bilgisayarının hızını korumak isteyen kullanıcılara tavsiye edebileceğimiz bir program.

Özellikleri:
# Aygıt sürücülerinizi kolay ve hızlıca yedekleyebilirsiniz.
# Sürücülerinizi bir ZIP ya da kendi açılabilen EXE dosyasına yedekleyebilirsiniz
# Sürücülerinizi otomatik kurulumlu bir EXE dosyasına yedekleyebilirsiniz ve birden fazla bilgisayara yüklemek için bu dosyayı MS-DOS altında çalıştırabilirsiniz.
# Programın sihirbazı sayesinde sürücülerinizi adım adım yedekleyebilir ve yeniden yükleyebilirsiniz.
# Yüklü sürücüleriniz hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
# Programın kendi veritabanında 20.000'den fazla donanım, 1.000'den fazla donanım sürücüsü bilgisi mevcuttur.
# Eski sürücülerinize geri dönmek bu programla çok kolay. Ayrıca tek tuşla donanım sürücülerinizi güncelleyebilirsiniz.
# Geçersiz ve az kullanılan sürücüleri silerek sistem performansını ve güvenliğini arttırabilirsiniz.
# NVIDIA görüntü ayarları panelindeki birçok gizli seçeneği açar ve daha ayrıntılı değişiklikler yapmanıza izin verir. Bu sayede overclock, AGP , fan kontrolü, OpenGL 2.0 desteği ve daha fazlasını görebilir ve çeşitli ayarlar yapabilirsiniz.
# İşletim sisteminiz, BIOS'unuz, işlemciniz, bellekleriniz, disket sürücünüz, yerel diskiniz, CD/DVD sürücünüz, ekran kartınız, ses kartınız, ağ kartınız, modeminiz, klavvyeniz, fareniz, yazıcınız vb. tüm donanımınız hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/377242849/Driver.Genius.Professional.2009_9.0.0.189.rar[/CODE]

• 3 hafta sonra ...
~ `Driver Genius PRO 2009 9.0.0.190 (Multilanguage)` ~

~~ Program Bilgisi ~~
Sürüm: 2009 9.0.0.190
Boyut: 12.7 MB
Sunucu: Rapidshare.com + Hotfile.com + x7.to

Programın Özellikleri;

Genel Özellikler;

- Programın kendi veritabanında 30.000'den fazla donanım sürücüsü bilgisi mevcuttur.
- İşletim sisteminiz, BIOS’unuz, işlemciniz, bellekleriniz, disket sürücünüz, yerel diskiniz, CD/DVD sürücünüz, ekran kartınız, ses kartınız, ağ kartınız, modeminiz, klavvyeniz, fareniz, yazıcınız vb. tüm donanımınız hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Driver Genius PRO 2009 9.0.0.190 (FULL) + %100 TR YAMA

Rapidshare.com Linki

http://rapidshare.com/files/384734419/Driver_Genius_PRO_2009_9.0.0.190_secret_.rar[/CODE]

Hotfile.com Linki

[CODE]http://hotfile.com/dl/41784018/be23f2b/Driver_Genius_PRO_2009_9.0.0.190_secret_.rar.html[/CODE]

x7.to Linki

[CODE]http://x7.to/aixlvv/Driver_Genius_PRO_2009_9.0.0.190_secret_.rar[/CODE]

• 3 ay sonra...

~ `Driver Genius PRO 2010 10.0.0.526 (Multilanguage) + %100 TR YAMA` ~

(..SORUNSUZ %100 FULL! + TABIKI KURULUM ACIKLAMASI + YENI %100 TR YAMA..)

(..YENI SORUNSUZ "CRACK" DOSYASIYLA KONU GUNCELLENMISTIR!!..)

~~ Program Bilgisi ~~

Sürüm: PRO 2010 10.0.0.526

Boyut: 11.6 MB

Dil: Ingilizce + %100 TÜRKÇE YAMA

Sunucu: Hotfile.com + Netload.in + + Fileserve.com + x7.to

DriverGenius10_SGNLIVE.png

Programın Özellikleri;

DriverGenius102_SGNLIVE.png

Genel Özellikler;

- Programın kendi veritabanında 30.000'den fazla donanım sürücüsü bilgisi mevcuttur.

Driver Genius PRO 2010 10.0.0.526 (FULL) + %100 TR YAMA

Hotfile.com Linki

http://hotfile.com/dl/62441040/935fd5f/Driver_Genius_Professional_10.0.0.526_uLuBeY.rar

Netload.in Linki

http://netload.in/dateiQAU3In7KJf/Driver_Genius_Professional_10.0.0.526_uLuBeY.rar.htm

x7.to Linki

http://x7.to/8j0640/Driver_Genius_Professional_10.0.0.526_uLuBeY.rar

Fileserve.com Linki

http://www.fileserve.com/file/hzcHJtF

Edited by secr€t ++

• 2 ay sonra...

~` Driver Genius PRO 2010 10.0.0.526 `~

..SORUNSUZ %100 FULL! + KURULUM ACIKLAMASI + %100 TR YAMA..

:: 25.10.2010 TARIHINDE ::

YENI "LISANS" DOSYASIYLA KONU GUNCELLENMISTIR!!..

~~ Program Bilgisi ~~

Sürüm: PRO 2010 10.0.0.526 RETAIL

Boyut: 11.6 MB

Sunucu: Hotfile.com + Fileserve.com

DriverGenius10_SGNLIVE.png

Programın Özellikleri;

DriverGenius102_SGNLIVE.png

Genel Özellikler;

- Programın kendi veritabanında 30.000′den fazla donanım sürücüsü bilgisi mevcuttur.

Driver Genius PRO 2010 10.0.0.526 (FULL) + %100 TR YAMA

Hotfile.com Linki

http://hotfile.com/dl/78205378/f3da992/DRVGNS.PRO.10.0.0.526.TR.secret.rar

Fileserve.com Linki

http://www.fileserve.com/file/uCaXrRH

Edited by secr€t ++

• 1 ay sonra...

[center][b][color=RED][size=3]~` Driver Genius PRO 2010 10.0.0.526 `~[/size][/color][/b]
[size=2][color=royalblue]..SORUNSUZ %100 FULL! + KURULUM ACIKLAMASI + %100 TR YAMA..[/color][/size]

[color=#FF0000][size=3][b]:: 12.12.2010 TARIHINDE ::[/b][/size]
[size=2]YENI "LISANS" DOSYASIYLA KONU GUNCELLENMISTIR!!..[/size][/color]

[size=2][u][b]~~ Program Bilgisi ~~[/b][/u]
[i][b]Sürüm: PRO 2010 10.0.0.526 RETAIL
Boyut: 11.68 MB
Sunucu: [color=#800040]Hotfile.com + Fileserve.com[/color]
Durum: [color=red]Yüklendi[/color][/b][/i][/size]

[img]http://i329.photobucket.com/albums/l398/scrscrscr/SGNLIVEPRO/DriverGenius10_SGNLIVE.png[/img]

[b][color=#FF0000][size=2]*:: TARAFIMIZCA HAZIRLANMIS %100 TÜRKÇE YAMA ILE BIRLIKTE ::*[/size][/color][/b]

[i][u][size=2][b]Programın Özellikleri;[/b][/size][/u][/i]

[img]http://i329.photobucket.com/albums/l398/scrscrscr/SGNLIVEPRO/DriverGenius102_SGNLIVE.png[/img]

[i][u][size=2][b]Genel Özellikler;[/b][/size][/u][/i]

[color=Red][size=2][b][u]Driver Genius PRO 2010 10.0.0.526 (FULL) + %100 TR YAMA[/u][/b][/size][/color]

[code]http://hotfile.com/dl/88944453/119e06a/DRVGS.PRO.10.0.0.526.TR.secret.rar[/code]

[u][size=2][b]Fileserve.com Linki[/b][/size][/u]

[code]http://www.fileserve.com/file/7UczwDs[/code][/center]

Edited by secr€t ++

• 4 hafta sonra ...
  • Moderator

[center][img]http://imgur.com/DyVML.gif[/img]

[img]http://i.imgur.com/q1aCv.png[/img]
[img]http://i.imgur.com/AnRfL.png[/img]
[u][size="3"][color="#0000ff"][b]Driver Genius Professional v10.0.0.712 | [/b][/color][/size][/u][u][size="3"][color="#0000ff"][b]PreActivated/Katılımsız[/b][/color][/size][/u]
[u][size="3"][color="#0000ff"][b]Güncellenebilir/Lisans Derdi Yok[/b][/color][/size][/u]
[u][color="#ff0000"]24.02.2011-%100 Çalışıyor[/color][/u]

[b][color="#000000"]Program açıldığında programı[u][color="#ff0000"] Türkçe[/color][/u] kullanmak istiyorsanız Options bölümünden seçmeniz yeterlidir...[/color][/b]

[code]http://www.mediafire.com/?l72hxg5qe01u5g2[/code]

[img]http://imgur.com/5SQGk.gif[/img]
[/center]

Edited by tornado61

[center][b][color=RED][size=3]~` Driver Genius PRO 2010 10.0.0.712 `~[/size][/color][/b]
[size=2][color=royalblue]..SORUNSUZ %100 FULL! + KURULUM ACIKLAMASI + %100 TR YAMA..[/color][/size]

[color=#FF0000][size=3][b]:: 11.01.2011 TARIHINDE ::[/b][/size]
[size=2]YENI VERSIYONLA KONU GUNCELLENMISTIR!!..[/size][/color]

[b][color=#FF0000][size=2]*:: TARAFIMIZCA HAZIRLANMIS %100 TÜRKÇE YAMA ILE BIRLIKTE ::*[/size][/color][/b]

[img]http://i329.photobucket.com/albums/l398/scrscrscr/SGNLIVEPRO/DriverGenius10_SGNLIVE.png[/img]

[size=2][u][b]~~ Program Bilgisi ~~[/b][/u]
[i][b]Sürüm: 2010 10.0.0.712
Boyut: 9.54 MB
Sunucu: [color=#800040]Hotfile.com + Fileserve.com[/color]
Durum: [color=red]Yüklendi[/color][/b][/i][/size]

[i][u][size=2][b]Programın Özellikleri;[/b][/size][/u][/i]

[img]http://i329.photobucket.com/albums/l398/scrscrscr/SGNLIVEPRO/DriverGenius102_SGNLIVE.png[/img]

[i][u][size=2][b]Genel Özellikler;[/b][/size][/u][/i]

[color=Red][size=2][b][u]Driver Genius PRO 2010 10.0.0.712 (FULL) + %100 TR YAMA[/u][/b][/size][/color]

[code]http://hotfile.com/dl/95997984/1e48837/DRVGS.PRO.10.0.0.712.TR.secret.rar[/code]

[u][size=2][b]Fileserve.com Linki[/b][/size][/u]

[code]http://www.fileserve.com/file/rS6r2Vq[/code][/center]

• 1 ay sonra...
  • Moderator

[quote name='Nash' date='23 Şubat 2011 - 23:38 ' timestamp='1298504936' post='968729']
windows 7 sp1 de kayıt edemiyorum programı arkadaşlar yardımcı olur musnuz?
[/quote]

[color="#000000"][b]Nash kardeş çok önceden PreActivated olarak vermiştim bunu katılımsız bölümde şimdi büyük ihtimal güncelleme vardır vereceğim linkten indir ilk başta programı açtığında güncellemeyi pas geç sebebi ozaman güncelleme yoktu güncellemenin lisansi iptal edip etmediğini deneyemedim.Ama sorunsuz lisanlanır...[/b][/color]

[color="#000000"][b]Sorun yaşarsan bildir elimde değişik crackler mevcut...

Edit: Paylaştığım link düzenlenip üsteki konu mesajıma koyuldu...
[/b][/color]

Edited by tornado61

[quote name='tornado61' date='24 Şubat 2011 - 00:51 ' timestamp='1298505667' post='968736']
[color="#000000"][b]Nash kardeş çok önceden PreActivated olarak vermiştim bunu katılımsız bölümde şimdi büyük ihtimal güncelleme vardır vereceğim linkten indir ilk başta programı açtığında güncellemeyi pas geç sebebi ozaman güncelleme yoktu güncellemenin lisansi iptal edip etmediğini deneyemedim.Ama sorunsuz lisanlanır...[/b][/color]

[code]http://www.mediafire.com/?8ka94t7fq4rzj81[/code]

[color="#000000"][b]Sorun yaşarsan bildir elimde değişik crackler mevcut...[/b][/color]
[/quote]
norton internet security indirir indirmez siliyor dosyayı usta başka crack alabilir miyim?

• Moderator

[quote name='Nash' date='24 Şubat 2011 - 00:30 ' timestamp='1298508038' post='968744']
norton internet security indirir indirmez siliyor dosyayı usta başka crack alabilir miyim?
[/quote]

[color="#000000"][b]Dostum nasıl siler :) İçinde sadece editlenmiş (crack).exe var.Şu andaki son crackdir."Djin" tarafından piyasaya sunulmuş, en sağlamı ve içine gömmüştüm setubın.neyse bir tane daha mevcut elimde onu da dene bakalım sadece programı kurman yeterli.Eğer olmuyorsa bence antivirüsünü duraklat kur.Kaspersky herhangi bir rapor vermiyor.Başka sağlam crackte mevcut değil...Verdiğimle ayrıca güncellemede yapılıyor şu an denedim sorunsuz...[/b][/color]

[color="#ff0000"][b]
Edit:Link düzenlenip PreActivated olarak sunuldu.Paylaşım üsteki mesajımdadır.[İleti:87][/b][/color]

[img]http://i.imgur.com/JgffJ.png[/img]

Edited by tornado61

• Moderator

[quote name='Nash' date='24 Şubat 2011 - 00:59 ' timestamp='1298509757' post='968756']
Tamamdır kendi kendine lisansladı,çok iyi oldu.
[/quote]

[color="#000000"][b]Aynısının Türkçe ve Katılımsız olanını da üsteki paylaşım yaptığım başlığa koyuyorum.Herkes faydalansın :)[/b][/color]

• 3 ay sonra...

[center][b]
[img]http://img389.yukle.tc/images/7041.jpg[/img]

Driver Genius Professional 10.0.0.761 || FULL VERSION || Tüm Driver İşlemleri

[img]http://www.hizliupload.com/img/75082239350017418512.gif[/img]

.: Özellikler :.
Aygıt sürücülerinizi kolay ve hızlıca yedekleyebilirsiniz.
Sürücülerinizi bir ZIP ya da kendi açılabilen EXE dosyasına yedekleyebilirsiniz
Sürücülerinizi otomatik kurulumlu bir EXE dosyasına yedekleyebilirsiniz ve birden fazla bilgisayara yüklemek için bu dosyayı MS-DOS altında çalıştırabilirsiniz.
Programın sihirbazı sayesinde sürücülerinizi adım adım yedekleyebilir ve yeniden yükleyebilirsiniz.
Yüklü sürücüleriniz hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Programın kendi veritabanında 30.000?den fazla donanım sürücüsü bilgisi mevcuttur.
Eski sürücülerinize geri dönmek bu programla çok kolay. Ayrıca tek tuşla donanım sürücülerinizi güncelleyebilirsiniz.
Geçersiz ve az kullanılan sürücüleri silerek sistem performansını ve güvenliğini arttırabilirsiniz.
NVIDIA görüntü ayarları panelindeki birçok gizli seçeneği açar ve daha ayrıntılı değişiklikler yapmanıza izin verir. Bu sayede overclock, AGP , fan kontrolü, OpenGL 2.0 desteği ve daha fazlasını görebilir ve çeşitli ayarlar yapabilirsiniz.
İşletim sisteminiz, BIOS?unuz, işlemciniz, bellekleriniz, disket sürücünüz, yerel diskiniz, CD/DVD sürücünüz, ekran kartınız, ses kartınız, ağ kartınız, modeminiz, klavvyeniz, fareniz, yazıcınız vb. tüm donanımınız hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

[img]http://img387.yukle.tc/images/138Ekran_Alintisi.JPG[/img]

[quote]
[color=#FF0000]Boyut: [/color][color=#000000]11 MB [/color]
[color=#FF0000]Sıkıştırma: [/color][color=#000000]zip / Şifresiz[/color]
[color=#FF0000]Tarama: [/color][color=#000000]KIS 2011 / Durum Temiz[/color]
[color=#FF0000]Platform: [/color][color=#000000]Windows Xp / Vista / 7[/color]
[/quote]

[img]http://www.hizliupload.com/img/08590401353017329606.gif[/img]

[img]http://www.hizliupload.com/img/67753442791034918238.gif[/img]

[CODE]http://letitbit.net/download/47261.435db13943c5fc58f07f32c1432f/Driver_Genius_Professional_10.0.0.761_by_doctor.zip.html[/CODE]

[/b][/center]

• 2 ay sonra...
  • Moderator

[center] [spoiler][img]http://img33.resimup.net/di/097Q.png[/img][/spoiler]
[b][font="Book Antiqua"][color="#000080"][size="3"]Driver Genius Professional Edition v10.0.0.761 Multilanguage (+TR)[/size][/color][/font][/b][color="#000080"][b] [/b]
[/color][font="Book Antiqua"][color="#000080"]Windows 98/Me/2000/XP/2003/Vista/Server 2008/7[/color][/font]

[left][color="#000000"][b]Paylaşımla ilgili notlar:[/b][/color]
[list][*]En son crack kullanılırak paylaşım yenilenmiştir. [color="#0000FF"](FFF-TrapZero)[/color] [Önceden verdiğim serial yoluyla etkinleştirme istiyordu ve zamanla yakalanması muhtemeldi][*][color="#FF0000"]Türkçe[/color] dil dosyası verilmiştir.[*]Lisanslama anlatımı her zamanki gibi verilmiştir.Kurulum anlatımının olduğu[color="#0000FF"] "Oku.txt"[/color] dosyasını okumayı unutmayın.[/list][/left]
[img]http://i.imgur.com/wH8ne.png[/img]
[color="#FF0000"]
Driver.Genius.Professional.Edition.v10.0.0.761_UIT_by_TornadoEffect.7z | 13.3MB[/color]
[code]http://www.mediafire.com/?194yhcv11ya4910[/code]

Ayrıca Katılımsız Sürüm Aşağıda Verilmiştir
[img]http://i.imgur.com/xwiBz.png[/img]
[size="2"][color="#0000FF"]Driver Genius Professional 10.0.0.761 | Katılımsız-Unattended
Veritabanı: 15.07.2011 | UIT by TornadoEffect[/color][/size]

[color="#FF0000"]Driver.Genius.Professional.10.0.0.761_UIT_by_TornadoEffect_SI.exe | 11.59 MB[/color]
[code]http://www.mediafire.com/?knq2v333mcyajfu[/code]
[/center]

Edited by TornadoEffect