Jump to content

Pascal Multiboot Usb Extreme Edition V2.0

bypascal
 Share

Recommended Posts

mx9vt.jpg

son durum böyle ama artık sonuca gidecek şekil bu..

Menüler güzel. Geçenlerde bir laptoba format atacaktım. ok tuşları bozulmuş . çalışmıyordu. Tabii atamadım. 1,2 , 3 tuşlarına atarsan daha iyi olur. Mesela 2 tuşuna baştınmı win7 kurmaya başlaması gibi. Böyle yaparsan bence super olur.

• Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

şu anda sistem 26.5 gb civari ...

Umarım upload hızın iyidir. Böyle bir sistemin uploadı da downloadı da sıkıntı. Ama sonuç güzel olacak gibi duruyor. Herkes şimdiden flashlarını yenileyerek 32gb' a yükseltti bile:)

hocam oldukça büyük olmuş bunun light, standart vede full olarak üç boyutda olmasınıda düşün iyi olabilir
usblere göre olabilir 8gb   16 gb 32 gb gibi....

Home, pro, ultimate gibimi ;) Eeh tabi program çokluğundan kaçmadık o yüzden sonucta rakamlar yüksek açıkçası her zaman orijinallikten yana olmuşumdur kırpmak sadeleştirip yer kazanmak pekte hoş değil bence Edited by bypascal

Umarım upload hızın iyidir. Böyle bir sistemin uploadı da downloadı da sıkıntı. Ama sonuç güzel olacak gibi duruyor. Herkes şimdiden flashlarını yenileyerek 32gb' a yükseltti bile:)

Evet upload sıkıntı açıkcası ama bir sekilde bir yerden başlayacağız ama dediğin gibi sonuc merak konusu herkes sistemin içeriğinden çok nasıl olduğunu çözmek için can atıyor gibi ;)

Yüklensin artık :) Yeter bence :) :)

Az kaldı her şeyin stabil olduğunu gördüğümde upload işlemi başlamış olacak.

böyle bir çalışmada vista büyük eksiklik hocam... ben ve benim gibi olan bir çok kişi çalıştıgı yer geregı orıjnal kurulum yapıyoruz. butun işletim sistemilerinin oldugu bır AIO multıboota vistayıda eklersenız cok sevınırım. istemeyen siler....

EKLEYEMİYORUM SORUN ORDA vista xp 7 8 tamam ama vista çalışmıyor. sağlam iso bulamıyorum. indirmişken hepsi içinde olsa ne güzel olmaz mı adamın son çalışması.. 

Freebox zaten bunu için yapılıyor. Freebox aracılıgı ile vistayı kolayca ekleyebilirsin.

Ayrıca vista forumda var zaten. Vista bölümüne gir. Orada SP2 li ISO var.

Edited by bilalozkan7

İçeriği paylaştığınızda alternatif verebilir miyim? İmzamda yazdığım gibi (kaldırmışım) kazançsız ve reklamsız bir şekilde yükleyeceğim (Dev-Host).

Ve öncelikle siz dosyaları nereye yükleyeceksiniz ve partların boyutu ne kadar olacak?

Kolay gelsin.

Neyin alternatifi? Link diyorsan verebilirsin ki zaten bi sekilde yayiliyor, upload tarihi ve yeri henuz net degil semsibey arkadasimizla bir istisare yapacagiz. Edited by bypascal