Jump to content

Pascal Multiboot Usb Extreme Edition V2.0

bypascal
 Share

Recommended Posts

• Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Editor

reyiz daha önce dediğim gibi upload başladığında seninle haberleşeceğiz, demiştim, Upload için uğraşmaya devam...

İnşaAllah exoshare ile işe koyulacağız.. demiştim; (exoshare her yoldan denedik, sebebini bulamadığımız bir nedenle part bitti derken 4 defa error verdi, başka bir sunucuya upload etmeye çalışıyorum)

1 saatte 800 MB.. hata vermezse 34 saat sürer.. hata verdiğinde al baştan  :Z

Yarın Telekom'a gidiyorum baskına, benim işimi ya çözecekler yada çözecekler.. upload bitene kadar kavga edeceğiz...

Part boyutları [Diskteki boyutu: 1,85 GB (1.992.294.400 bayt)]

UsUGgMy.jpg

Edited by semsibey

reyiz daha önce dediğim gibi upload başladığında seninle haberleşeceğiz, demiştim, Upload için uğraşmaya devam...

İnşaAllah exoshare ile işe koyulacağız.. demiştim; (exoshare her yoldan denedik, sebebini bulamadığımız bir nedenle part bitti derken 4 defa error verdi, başka bir sunucuya upload etmeye çalışıyorum)

1 saatte 800 MB.. hata vermezse 34 saat sürer.. hata verdiğinde al baştan  :Z

Yarın Telekom'a gidiyorum baskına, benim işimi ya çözecekler yada çözecekler.. upload bitene kadar kavga edeceğiz...

Part boyutları [Diskteki boyutu: 1,85 GB (1.992.294.400 bayt)]

UsUGgMy.jpg

benim bağlantımda akşam başlayıp sabaha kadar, 2 part 2 part indirsem bir haftada bitiririz. :D

kardeş şöyle yapsan olmaz mı?

Konuyu w8 bölümüne açıp, partların her biri tamamlandığında konuya eklesen daha iyi olur kanaatindeyim. Hem böylelikle sabırsızlanann arkadaşlar için daha makbule geçer ben dahil :D

kardeş şöyle yapsan olmaz mı?

Konuyu w8 bölümüne açıp, partların her biri tamamlandığında konuya eklesen daha iyi olur kanaatindeyim. Hem böylelikle sabırsızlanann arkadaşlar için daha makbule geçer ben dahil :D

yakın zamanda yayınlanır umarım semsibey hocam upload için uğraşıyor :)

Edited by bypascal

• Editor

Bugün Telekoma gittim; kapıda iki tane koruma mp5 ellerinde beni bekliyorlarmış gibi...

Yarın gafil avlayıp arka kapıdan içeriye gireceğim şakası yok.. 

@sere

konu açmak kolay fakat upload bitmeden önce bir sorun olsa 12 part/25 GB indirip tekrar baştan indirme işi..

vazgeçtim başak sunucuya yükledim oradan tekrar baştan indir demek yakışmaz..

ben bu çileyi çekiyorum başkası bari çekmesin değilmi..

Part 3 upload ederken 8 defa error verirmi bir sunucu..  

Upload etmek çok farklı; Sunucu, Upload hızı, net bağlantısı vs.. hepsi entegre biçimde sorunsuz olması gerekiyor, birinde 1 sn hata oluşsa al baştan.. 3 gündür PC tam gaz çalışıyor ss altta..

En sonunda bir kova su atıp serinleteceğim PC'yi o olacak 

500 MB olarak başka sunucuya upload etmeye başladım..

Şu upload bitsin 2 gün sadece forumu seyredeceğim; iş güç yok.. elden teslim etmek daha kolay..,

Sunucular direniyor, iki koldan saldırıyoruz

ycfTZ3Z.jpg

Yeni... 500 MB 49 Part upload başladı...

Edited by semsibey

• Editor

İstemek ne kadar kolay geliyor insana, isteneni yapmanın nasıl olduğunu merak eden varmıdır acaba  :hım:

Son 10 saat Upload

58bRQbQ.jpg

Kayış kızıştı, biraz zorlanırsa kaçıracak  :rant:

Ölmezsek bitecek!!

İnadına bitecek yine bitecek.

Edited by semsibey

En başından beri konuyu takip ediyorum. v1 i indirecekken tam v2 nin çıkacağını duyunca beklemeye başladım :)

Uploadın ne kadar zor olduğu ortada. Heleki sunucu kopmaları v.s bir sürü uğraş. Allah kolaylık versin sizlere. Çıkar çıkmaz indirmeye alacağım. Eğer izin verirseniz indirdikten sonra alternatif linkler verebilirim :)

bende sabırla beklemekteyim kardeş bundan sonra mutlaka nasıl arşiv yapılır video çekimi vs yapıp yayınlarsanız çok iyi olcak zaten yapıcakmıssınız dört gözle beklemekteyim upload konusundada letitbit ve turbobite yüklerseniz daha verımlı olur

bende sabırla beklemekteyim kardeş bundan sonra mutlaka nasıl arşiv yapılır video çekimi vs yapıp yayınlarsanız çok iyi olcak zaten yapıcakmıssınız dört gözle beklemekteyim upload konusundada letitbit ve turbobite yüklerseniz daha verımlı olur

nasıl kendi sisteminizi çalıştıracağınızı sistemin içerisine koydum pdf olarak.

Edited by bypascal

bypascal

Elinize yüreginize saglık formu sürekli takip edip yorum yapmayanlardanın.

Öncelikle bukadar güzel bi çalışma yaptınız için tebrik ediyorum yapmak o kadar güzel bişey insanın kendiği yaptıgı şeyi paylaşması ayrı bi güzelik.

Benim bilgisayar bilgim sizin kadar değil ama TNCTR sitesini buldugumdan beri kat ve kat artıyor burdaki yazılaan ve paylaşılan bilgilerle kendi multibot menümü (Bluelife hocamızın menüsü) ve burda paylaşılan iso larla (köylü hocamızın) kendi format isolarımı oluşturdum ve bunlarla bağlantılı açılan her konudan kendimce anladım kadayla eklemeler yaparak kendimi geliştirmeye çalışıyorum .en son yaptıgım çalışmada bulti bot menüme instal.vim dosyalarını birleştirerek win8(32/64) win7 (32/64) tek iso oluşturdum ve bunlara programlar da ekledim (ofis2010+Rocketdock+adobe+java+ccleaner+nero+k-lite+exaradyo+winap+winrar+oem resim bilgisi)bu tarz programları direk kurulu olarak geliyor kurulum bitince sadece menüde kendimi geliştiremedim kullandıgın menünü açıklama yada nasıl yapıldıgını ögrene bilirmiyim belki bende ilerde sizin gibi kendi bot menümü yapıp bunu herkesle paylaşırım.

son bişey daha menüden kaldırdığınız androit iso olarak indere bilcem bi yer varmı ? incelemek istiyorumda

Herşey için teşekkürler İyiki Varsınız .