Jump to content

Bu Sisteme Win8 64 Bit Gider Mi ?

yakup8141
 Share

Recommended Posts

Msı K9N6PGM2-V2 Anakart

Amd Athlon II X2 255 Processor 3.10 GHz İşlemci

4,00 Gb DD2 800 MHz (2*2GB) Ram

Axle GeForce GT 220 1 Gb 128 Bit Ekran Kartı

500 Gb Harddisk

Bu özelliklerde bir bilgisayara sahibim windows8 64 bit enterprise kursam verim alabilir miyim yoksa windows7 64 bit ultimate e devam mi etmeliyim?

Kurup kurmamakta kararsızımm ? 

arkdaşım win7 ultimate ile sıkıntı yaşamıyorsan performansta win8 de hiç yaşamassın zaten hız  oalrak win8 biraz daha hızlı belli noktalarda onun dışında şunu söyleyebilrim evde kullanıyrsan ultimate kruup sisteme yüük vermeye g .  erek yok  win7 professional yada home p. 64bit iyi olur.  ama ne olursa olsun 64 kur ramden dolayı değil sadece YAZILIM DEĞİŞİKLİĞİ ile ciddi performans artışı var yani 32bitten 64bite bile geçmen ciddi artış getiriyor unutmayalımm

arkdaşım win7 ultimate ile sıkıntı yaşamıyorsan performansta win8 de hiç yaşamassın zaten hız  oalrak win8 biraz daha hızlı belli noktalarda onun dışında şunu söyleyebilrim evde kullanıyrsan ultimate kruup sisteme yüük vermeye g .  erek yok  win7 professional yada home p. 64bit iyi olur.  ama ne olursa olsun 64 kur ramden dolayı değil sadece YAZILIM DEĞİŞİKLİĞİ ile ciddi performans artışı var yani 32bitten 64bite bile geçmen ciddi artış getiriyor unutmayalımm

evde kullanıyrm da ne bilim en ii version  olsun diye ultimate kullanıyorm hiç bir sıkıntım yok.

evde kullanıyrm da ne bilim en ii version  olsun diye ultimate kullanıyorm hiç bir sıkıntım yok.

ultimate en üst sürüm ama hani şöyle düşünme onu kurarsam en iyi performans alrım diye. sadece onda tüm özellikler mevcut ki evde kullandığından o özelliklere ihitiyacın yok onları şimdi burda yazmama gerek yok. Yine de sen bilirsin

Msı K9N6PGM2-V2 Anakart

Amd Athlon II X2 255 Processor 3.10 GHz İşlemci

4,00 Gb DD2 800 MHz (2*2GB) Ram

Axle GeForce GT 220 1 Gb 128 Bit Ekran Kartı

500 Gb Harddisk

Bu özelliklerde bir bilgisayara sahibim windows8 64 bit enterprise kursam verim alabilir miyim yoksa windows7 64 bit ultimate e devam mi etmeliyim?

Kurup kurmamakta kararsızımm ? 

ben buna yakın sisteme win8 x64 enterprise kurdum ve keyfime diyecek yok. Bir başka deyişle bu sisteme her türlü sistem gider yani os :good: