Jump to content

Bilgisayarsız ne yapardınız?

Muscle

Recommended Posts

mms :lol: ilginç bişi ne yaparım bilmiyorum ama evde deliririm heralde pc'siz :):lol:

programcı olduğum için bilgisayarsız kalırsam...aç ve işsiz olurdum...pc ye verdiğim onca emeğimi, zamanımı düşünür kafayı yerdim....pc siz bir hayat düşünemiyorum..pc başında günde 10 saat garanti :lol:

• 4 ay sonra...

haftanın 6 günü 8,30 --20,30 makinenin başında çalışıyorum.pazar günüm tatil işimi bırakıp denize gidiyorum ve bir tek tuşa basmamanın mutluluğunu yaşıyorum. ailemle dolu dolu bir gün geçiriyorum (maaşla çalışırsan bunu yapabilirsin) dilerim hepiniz aynı şeyleri yapabilirsiniz, deniz olmasa bile ailenizle sevdiklerinizle makinesiz vakit geçirin

ahh hiç öğrenci olmadınız galiba bi okullar açılsın daha 2 sene önceden öss maratonuna giricem geçen sene bile haftaiçi bilgisayar yasaktı heralde şimdi tamamen sökerler onun için şimdiden alıştırma yapıp kendimi bilgisayardan soğutmaa çalışıyorum :'(

• 10 ay sonra...

tv izlerdim eğlencek bişiler bulurdum arkadaşlarla takılırdım çıkıp gezip tozardım:D...aa ilk defa bu kadar şey yaptım:D keşke olmasa en büyük huzur cahilliktir:D...

Aslında bilgisayarsız yapamam diyen bence kendini şartlandırıyor bende günümün çoğunu pc başında geçirmekteyim ama bazen şehir dışına çıkıyorum biraz daha sosyal takılınca pc aranmıyor.Ama pc kesinlikle çok büyük bir nimet.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...