Jump to content

Probox Benzeri Arşiv Nasıl Yapılır?

QJerry
 Share

Recommended Posts

Forumda çokça AIO örneği mevcut, bunlardan örnek alarak kendi çalışmalarınızı geliştirmek çok kolay. Kimse sizin için en başından bir AIO kodlamaz ama sorununuz olduğu yerlerde yardım eder. Bunun sebebi ise kendinizi geliştirmenizdir.

Var olan çalışmaları düzenleyerek de paylaşabilirsiniz. Zaten bu durum yasak olsa kimse örnek projesini paylaşmazdı.

AMS dışında WPI gibi özelleştirilebilen programlarda var, kullanımı çok kolay.

Kolay gelsin!

sevgili modum mademki konuyu takip ediyorsun bi el atar mısın sürükle bırak yöntemini nasıl yapıcam örneklerden bulamadımbirde katagori olsun tümünü seç olsun global kullanmama gerek varmı her butonun scerip bölümüne yazsamda olur demi

Pasam bu istediklerinin hepsi forumda var. Aio icin onlarca ornek paylasildi . Sen projene baslarsin takildigin yerleri burada sorarsin. Bizde yardimci olmaya calisiriz. Tabi bunun icin elinde bir proje dosyasi veya bir kod demeti bulunmasi lazim. Sistem burada bu sekilde isliyor

arkadaşım öncelikler neden yapılmış bir şeyin aynısını yapmaya çalışıyorsunuz ki ? Daha iyisini yapmak için fikirler üretmiyorsunuz aynısını nasıl yaparım diye konular açıyorsunuz.

//Gerekli anlatımlar forum'da mevcut.Arama yapınız

biraz araştırma yaptım ve plugin arşivi indirdim galiba draganddrag diye bir pluginle yapılıyormuş birde sadece sürükle bırak değilde diğer bütün kodları nasıl birleştircem script bölümünde kodların sırası önemlimi

Tasarım geliştirilebilir.(Yardım Edebilirim) Tema, Dil Seçeneği Eklenebilir. Güncelliğini Sağlayacak Özellik Eklersen Daha Güzel Olabilir. Tasarımına Uyucak Bir Yazı Tipide Seçersen Tam Olur. Online Bir Ortamda Ekleyebilirsin.(Puanlama Mesela) Ama Genel Olarak Bakıldığında Benzetmişsin. :)