Jump to content

Pascal Usb Multıboot Extreme Edıtıon V2.0

semsibey
 Share

Recommended Posts

Öncelikle sağolun hocam ben bu multibootu 2 tb lık dolu bir haddiskim var (harici) biçimlendirmeden harddiskime kurabilirmiyim.
Lütfen 32 gb lık flaş bellek alın demeyin onu daha sonra alıcam ben şu an HDD den kumak istiyorum Şimdiden sağolun

Edit:Bir çok defa sordum ama bu sefer Hdd yi silmeden yapmam lazım

eğerki hdd den tek partition ise ntfs formatlı ise kullanabilirsin aama hdd nin partitionu active partition olmamalıdır, eğerki bu şartlara uyuyorsa diskin sistemi kullanabilirsin..

• Replies 528
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eğerki hdd den tek partition ise ntfs formatlı ise kullanabilirsin aama hdd nin partitionu active partition olmamalıdır, eğerki bu şartlara uyuyorsa diskin sistemi kullanabilirsin..

tek partition   ve active partition ne tam açıklayabilirmisiniz   ?

• 2 hafta sonra ...

arkadaşlar sizden rica ediyorum birisi bunun resimli olarak kurulumunu anlatabilir mi ?

özel mesaj olarak birisi resimli ya da videolu kurulumunu anlatabilir mi çok makbule geçersinız bu mübarek ramazan ayi ve kadir gecesi hürmetine

elimde 32 gb flash bellek var ben bir türlü yapamadim team viever aracılıği bana yardım edecek arkadaş yok mu ?

• Editor

arkadaşlar sizden rica ediyorum birisi bunun resimli olarak kurulumunu anlatabilir mi ?

özel mesaj olarak birisi resimli ya da videolu kurulumunu anlatabilir mi çok makbule geçersinız bu mübarek ramazan ayi ve kadir gecesi hürmetine

elimde 32 gb flash bellek var ben bir türlü yapamadim team viever aracılıği bana yardım edecek arkadaş yok mu ?

Kandilin Mubarek olsun mubarek insan :) Dini duygularımızı ve Mubarek saatlerimizde kendimizle ilgileniyoruz :)

Trend Micro virüs ve trojan uyarısı verdi aşağıdaki uyarıyı alan başka kimse var mı acaba ?

[spoiler]r2xdk.png[/spoiler]

P8 V25.exe Wİn 8 activator.. (Eğer senin için tehlikeliyse indirmekten vazgeç!)

"Konboot.img" dosyasını tam denetleyemediği ve sistemden önce (şifreleri kurtarmak üzere) çalıştığı için "BOOT.GENERIC" uyarısı vermiş, ne işe yarar o .img: ilk açılışta çalışarak unuttuğun şifreleri kurtarır.

komik uyarılar veren Antivirüs tercihini gözden geçirmen Multiboot'u kullanmadan daha önemli :)

Hayırlı kandiller. :)

Edited by semsibey

Kandilin Mubarek olsun mubarek insan :) Dini duygularımızı ve Mubarek saatlerimizde kendimizle ilgileniyoruz :)

P8 V25.exe Wİn 8 activator.. (Eğer senin için tehlikeliyse indirmekten vazgeç!)

"Konboot.img" dosyasını tam denetleyemediği ve sistemden önce (şifreleri kurtarmak üzere) çalıştığı için "BOOT.GENERIC" uyarısı vermiş, ne işe yarar o .img: ilk açılışta çalışarak unuttuğun şifreleri kurtarır.

komik uyarılar veren Antivirüs tercihini gözden geçirmen Multiboot'u kullanmadan daha önemli :)

Hayırlı kangiller. :)

teşekkürler bu şekilde tepki vermene gerek yok sadece sordum bilmediğim için. ne işe yaradığını bilsem sormam.. win7 aktivatörünüde virüs olarak algılıyor daha önce kullanmayan biri P8 V25.exe nin ne işe yaradığını bilmez doğal olarak ta benim gibi sorar!

• Editor

teşekkürler bu şekilde tepki vermene gerek yok sadece sordum bilmediğim için. ne işe yaradığını bilsem sormam.. win7 aktivatörünüde virüs olarak algılıyor daha önce kullanmayan biri P8 V25.exe nin ne işe yaradığını bilmez doğal olarak ta benim gibi sorar!

Sana niye tepki göstereyim kardeşim, benim tepkim kullandığın Antivirüse :) seni de o şaşırtmış.

Multiboot'ta "dosyayı virüs algıladı?" şeklinde ilk defa bir soru duyunca garipsedim :)

P8 V25.exe virustotal sonucu

Konboot.img virustotal sonucu

Edited by semsibey

Pascal Usb Multıboot Extreme Edıtıon V3.0 olanı bekliyorum bukez byut biraz düşük olursa iyi olur Windowslardan birer tane olsa yeterli sonra ekleyen kendi ekler 25gb dosyayı indiremiyorum Premium bile işe yaramıyor koptumu bağlantı uçuyor  v3 sürümde Windowsları azaltıp boyutu küçültmenizi öneriyorum şimdiden teşekkür ederim

Pascal Usb Multıboot Extreme Edıtıon V3.0 olanı bekliyorum bukez byut biraz düşük olursa iyi olur Windowslardan birer tane olsa yeterli sonra ekleyen kendi ekler 25gb dosyayı indiremiyorum Premium bile işe yaramıyor koptumu bağlantı uçuyor  v3 sürümde Windowsları azaltıp boyutu küçültmenizi öneriyorum şimdiden teşekkür ederim

ne yazıkki v3 olmayacak dostum....

çok düşük hızla iniyor premium olmanın ne anlamı kaldki bunu hızlandırma yolu yokmu ben normale indirirken 1mbs ile inen dosya şimdi 500kb geçmiyor

idm ile indiriyorum turbotit premiumla başka hızlı indirme yolu varmı

İndirme sorunu sizin sorununuz, lütfen indirme sorunlarınız ile ilgili iletilerinizle konuyu daha fazla kirletmeyin ! İndirme linkleri tarafımdan test edilmiştir ve herhangi bir sorun mevcut değildir. ISS sağlayıcınız ile görüşerek indirme sıkıntılarınız için çözüm yolları arayınız. 100 Kb/sn ile indirip bu multiboot sistemini kullananlar nasıl indirdiler ise sizde aynı şekilde indirin.

1eJTY.jpeg

Haydi kolay gele !

bu ekranda seçimi nasıl yapacağız ne denedim ise seçilmiyor ileri geri tuşları ile seçemiyorum  sorun bendei acaba oemu ile deniyoru test edemedim geçici bir testde olsa burda seçe ikanı olası gerekmiyormu yoksa hata bendei

n0s.png

enetere basıcada bu alttaki ekran geliyor seçme yapamıyorum

62ka.png

Selam,  Sağolasın, hazırlamışsın. Şuanda indiriyorum. Bu proğramı (PASCAL USB MULTIBOOT EXTREME EDITION v2.0)  torrent den sunsaydınız indirmesi daha rahat olurdu. qbittorrent win'li sistemleride üyelik falan istemeden paylaşım yapmakta. Yalınız kurulduktan sonra ,ara kısmını çalıştırınca bir yamasının indirilip aktif edilmesi gerekiyor.

bu ekranda seçimi nasıl yapacağız ne denedim ise seçilmiyor ileri geri tuşları ile seçemiyorum  sorun bendei acaba oemu ile deniyoru test edemedim geçici bir testde olsa burda seçe ikanı olası gerekmiyormu yoksa hata bendei

n0s.png

enetere basıcada bu alttaki ekran geliyor seçme yapamıyorum

62ka.png

pascal multiboot QEMU da çalışmaz usb bellleğe kurulumunu tarif edildiği şekilde yapmışsan bilgisayarını usb bellekten başlatıp istediğin kurulumu yapabilirsin.....

Elimde NTFS formatlı içeriği dolu bir 2,5 " usb 3.0 lı harddisk var. Format atmadan nasıl kuracağımı tarif edebilir misiniz?

merhaba  bu kendi xp dosyamızı eklemek istediğimde bir şey dikkatimi çekti nt5 setup ile oluşturulan dosyalarda birtane boot.gz birde xp.iso oluşuyor ama bypascal sistemde boot.gz değilde   boot.iso dosyası var  acaba sadece uzantısınımı gz  yerine iso yapıyoruz

hayır boot.gz nin içine girip boot.iso yu dışarı çıkarıp sisteme boot.iso yu ekliyorsun..

Edited by bypascal