Jump to content

Araba Alacağım Sizce Bu Araç Nasıl ?

Makifo
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, 2.el olarak Renault Megane 1.5 DCI almayı düşünüyorum. Araçtan anlayanlar motoru yakıt tüketimi vergisi servisi hakkında bilgi verebilirler mi ? Başka marka ve modelde önerebilirsiniz. 20 bin tl bütçem var.

photo.jpg

Üstad acemiysen palio'yadan daha düşük model bir araba al doğan,şahin falan parana yazık kolay kazanılmıyo tofaş gibi bir arabayla kazada yapsan parçası bol heryerde bulup ucuza tamir ettirebilirsin...

Hiç sorma kardeşim nefret ediyorum doğandan şahinden :) Karizmamı kaldıramaz o araç :D

Full bir araç ve yakıt açısındanda tasarruflu bir araç istiyorsan. Şu marka ve model tam sana göre.

NISSAN Primera 1.6 Tekna

2005, 2006 modellerini 20, 21 veya 22 bin tl gibi bir bütçeye alabilirsin.

Amca oğlum 2 sendeir kullanıyor, o kadar memnunki anlatamam. Daha önce Renault Megane sedan modelini  almıştı oda ama hiç memnun kalmadı. Aldıktan 1 yıl sonra sattı bunu aldı. Bu aracı yakından görmeden sakın başka bir araç alayım deme :D

http://www.arabam.com/ikinciel/Arama/?tipNo=1&tip=Otomobil&krlk=0&icralik=0&arctp=1&marka=21&mg=236&mdl=4232

p6lnu.jpg

p6lph.jpg

Edited by _ULTIMATE_

Full bir araç ve yakıt açısındanda tasarruflu bir araç istiyorsan. Şu marka ve model tam sana göre.

NISSAN Primera 1.6 Tekna

2005, 2006 modellerini 20, 21 veya 22 bin tl gibi bir bütçeye alabilirsin.

Amca oğlum 2 sendeir kullanıyor, o kadar memnunki anlatamam. Daha önce Renault Megane sedan modelini  almıştı oda ama hiç memnun kalmadı. Aldıktan 1 yıl sonra sattı bunu aldı. Bu aracı yakından görmeden sakın başka bir araç alayım deme :D

http://www.arabam.com/ikinciel/Arama/?tipNo=1&tip=Otomobil&krlk=0&icralik=0&arctp=1&marka=21&mg=236&mdl=4232

p6lnu.jpg

p6lph.jpg

Göğüs kısmı biraz ilginç :D Söz konusu fiyatlarda 2.el piyasası için sanırım usta ?

Göğüs kısmı biraz ilginç :D Söz konusu fiyatlarda 2.el piyasası için sanırım usta ?

Aracı yakından gördün mü bilmiyorum, ama görünümü  gayet güzel bir araç. İç dizayn çok yerli yerinde kurulmuş. Bagaj oldukça geniş. İki kişilik bir ailede olsan ben her zaman Sedan araçlardan yanayım. Bir tatile çıktığın zaman istediğin kadar eşya götürebiliyorsun.

Bagaj kısacası genişlik önemli

Zevkler ve renkler tartışılmaz derler :) mesela bende senin almak istediğim megane nin arka kısmını hiç beğenmiyorum :D

Dediğim gibi tamamen zevk meselesi. Ama ilerde satmak istediğin zaman çabuk elden çıkarabileceğin bir araca bakmanda yararlı olacaktır

Edited by _ULTIMATE_