Jump to content

Hp Pavilion Dv5-1020Et Açılmıyor

lediod
 Share

Recommended Posts

Merhabalar. Arkadaşlar benim hp pavilion dv5-1020et laptopum var. wireless kartı ıntel. Wireless kartında ve kablosunda problem olduğundan başka bir laptoptan wireless kablosunu ve kartını benim laptopuma taktım. Taktıktan sonra laptop bir açılıyor bir açılmıyor. açıldığındada wireless kartı hatası veriyor. kartı çıkarıp açayım diyorum bu sefer hiç açılmıyor. orjinal kendi kartınıda takıyorum yine açmıyor. bu arada laptopa elektrik geliyor. Başına gelen bilen varsa yardımcı olabilirmisiniz ...

tam net olarak acıklamamıssın sorununu.laptop acılmıyor derken power duğmesıne bastığında hıc acılmıyor mu? yoksa acılıyor fakat goruntumu vermıyor?

acılıpta goruntu vermıyorsa işin zor %90 chip arızası hp dvxxxx serisinin sorunu bu chip arızaları.

batarya takılıysa bi çıkart öyle dene aynı laptoptanbnde var , bazen laptoplarda batarya öldüysede açılmasına engel olabiliyor.

bataryalı da bataryasızda denedim açılmıyor.

tam net olarak acıklamamıssın sorununu.laptop acılmıyor derken power duğmesıne bastığında hıc acılmıyor mu? yoksa acılıyor fakat goruntumu vermıyor?

acılıpta goruntu vermıyorsa işin zor %90 chip arızası hp dvxxxx serisinin sorunu bu chip arızaları.

evet haklısınız kusura bakmayın. şarj giriş yerinde ışıgı yanıyor elektrik geldiğine dair. power dugmesine basiyorum 1 defaya mahsus dokunmatik kısımın ışıkları 1 sn sürüliğine yanıp gidiyor. bu birdahaki açmaya çalışmalarımda hiç tepki vermiyor. ama durmadan işte wireless kartını tak çıkar yaparak şansa bazen açılıyor. kapatınca bir daha açılmıyor.

Merhabalar. Arkadaşlar benim hp pavilion dv5-1020et laptopum var. wireless kartı ıntel. Wireless kartında ve kablosunda problem olduğundan başka bir laptoptan wireless kablosunu ve kartını benim laptopuma taktım. Taktıktan sonra laptop bir açılıyor bir açılmıyor. açıldığındada wireless kartı hatası veriyor. kartı çıkarıp açayım diyorum bu sefer hiç açılmıyor. orjinal kendi kartınıda takıyorum yine açmıyor. bu arada laptopa elektrik geliyor. Başına gelen bilen varsa yardımcı olabilirmisiniz ...

Osonradan taktığın kartı ve KABLOLARINI komple çıkartıp birde öyle açmayı denemisin

pc acılıyorsa bıos dan wıreless ı kapatmayı deneyın

pc bazen acılıyor bazen acılmıyor. acıldıgında da biosa girdim ama wireless ile ilgili bir secenek yoktu.

Osonradan taktığın kartı ve KABLOLARINI komple çıkartıp birde öyle açmayı denemisin

denedim arkadaşım ama nafile yine aynı.