Jump to content

Hosting 1Tl !

WolfmanTR_
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar net'te gezinirken rastladım. Aylık 1TL'ye

• Disk - 5.000 MB
  • Trafik / Ay - Sınırsız
  • Subdomain - Sınırsız
  • Mysql - Sınırsız
  • Mail - Sınırsız
  • Lokasyon - Sınırsız
  • Panel - Cp11

biraz araştırdım alanlar memnun.ama yinede siz bilirsiniz .

Not:Alın bunu demiyorum,Bilgilendirme amaçlıdır.Herhangi bir sorun'da ben sorumlu değilim.

site :http://www.host1tl.com/

Edited by WolfmanTR_

bence fake olabilir kredi kartı dolandırmak için sence de mümkün değil mi usta ?

olabilir ama alan kişiye rastladım ve :

Merhaba Arkadaşlar Geçen Host1TL adlı hosting firmasına denk geldim. Oldukça uygun fiyatlar vardı denemek amaçlı 4 TL paketten aldım. Oldukça iyi geldi bana özellikle fiyat açısından çok iyi isteyen arkadaşlar biraz araştırır ve deneye bilirler. Destek ekibini de kullandım kısa süre içerisinde destek veriyorlar.

Hostu Kullandığım siteye buradan gide bilirsiniz.

Hosting Sitenizi incelemek isterseniz 

Edited by WolfmanTR_

• 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

Niye hocam sorun ne ?

hizmet sıfır, seçim zamanı 3 tane adayın sitesini taşıdım arkadaşlara, 1 ay kullanacağım yahu siteleri yeminle 24 günü siteler kapalıydı vallahi ya, isyan ettim, adayların yedekleri vardı da onları ücretsiz hostinger.web.tr ye taşıdım paramla rezil olmamdan daha iyiydi. Sakın ha, sakın alıpta hataya düşmeyin Allah korusun.

hizmet sıfır, seçim zamanı 3 tane adayın sitesini taşıdım arkadaşlara, 1 ay kullanacağım yahu siteleri yeminle 24 günü siteler kapalıydı vallahi ya, isyan ettim, adayların yedekleri vardı da onları ücretsiz hostinger.web.tr ye taşıdım paramla rezil olmamdan daha iyiydi. Sakın ha, sakın alıpta hataya düşmeyin Allah korusun.

Az kalsın alıcaktım uyarı için sağol..

rica ederim arkadaşlar, aman dikkat yemin ederim ki şuan sitelerimin bazılarının yedeği falan da yalan oldu gitti. Sakın almayın hot1tl' den zaten 1 tlye artık satmıyorlar ben aldığımda aylık 12 tl falandı ona da zam yaptılar.