Jump to content

En Iyi Pc Temizleme+Bakım+Onarım Programı

Share

50 members have voted

1. 1. En iyi Pc Temizleme+Bakım+Onarım Programı

• Advanced System Care
    • Auslogics boostspeed
    • Ccleaner
    • Tuneup utilities
    • Glary Utilities
    • Wise Care 365
    • Comodo System Cleaner

Recommended Posts

Hepsinin yaptığı iş genel olarak aynı. Temizlik konusunda CCEancher eklentili CCleaner kullanıyorum. Hiçbir programın bulamadığı kadar ayrıntılı bir temizlik işlemi gerçekleştiriyor. Haftada bir disk ve kayıt defteri birleştirme yapıyorum. Sistem yaklaşık bir senedir yeniden kurulmadı ve hızını koruyor.

Hepsinin yaptığı iş genel olarak aynı. Temizlik konusunda CCEancher eklentili CCleaner kullanıyorum. Hiçbir programın bulamadığı kadar ayrıntılı bir temizlik işlemi gerçekleştiriyor. Haftada bir disk ve kayıt defteri birleştirme yapıyorum. Sistem yaklaşık bir senedir yeniden kurulmadı ve hızını koruyor.

Bazıları sistem dosyalarını siliyor.Başıma çok geldi bu olay.Sistem dosyalarına bulaşmayan,pc yi hızlandıran program lazım.

Yazdıklarınız kendini kanıtlamış programlar. Yüksek ihtimalle sizin hatanızdan dolayı kaynaklanan bir problem vardır.

Güvenli temizlik için Comodo System Cleaner öneririm. Programda güvenli silme seçeneği var ve sistem dosyalarına dokunulmuyor.

Ashampoo WinOptimizer programını da anketlere eklemenizi öneririm.

Bazıları sistem dosyalarını siliyor.Başıma çok geldi bu olay.Sistem dosyalarına bulaşmayan,pc yi hızlandıran program lazım.

Tuneup utilities de bunu gözlemledim kullanmıyorum hiç. 

Bootspeed programlarıyla sadece internet optimizasyonunu yapmıyorum. Bana optimize etmekten çok bozduğunu düşündürüyor. 

Wise Care 365 kullanıyorum, stabil ve tamamen sorunsuz bir program.. 

Ccleaner in zaten hiç zararını görmedim. 

Tuneup utilities de bunu gözlemledim kullanmıyorum hiç. 

Bootspeed programlarıyla sadece internet optimizasyonunu yapmıyorum. Bana optimize etmekten çok bozduğunu düşündürüyor. 

Wise Care 365 kullanıyorum, stabil ve tamamen sorunsuz bir program.. 

Ccleaner in zaten hiç zararını görmedim. 

benimde Tuneup utilities'de başıma geldi pc çökmüştü.O yüzde bu tür programlardan korkuyorum.

hepsi aynı birçoğunu kullandım

şu anda sistemimde ccleaner ve advanced systemcare yüklü memnunum

advanced system care gerçekten mükemmel bişeye benziyor,tabi pc çökmezse :)

ben 2004 den bu yana tuneup kullandım ing. az çok bilirseniz güzel uygulamadır kendi içerisinde reg yedekleri filanda var ama 2013 ün en iyileri birileri biz seçmeden seçmiş zaten :)

http://pc-system-utilities-software-review.toptenreviews.com/

yanlız şuna dikkat edin neye göre puan verilmiş win8 detekler veya canlı chat destek vs bunlara bakın ona göre seçin :)

Edited by tirtilkelebek

ben 2004 den bu yana tuneup kullandım ing. az çok bilirseniz güzel uygulamadır kendi içerisinde reg yedekleri filanda var ama 2013 ün en iyileri birileri biz seçmeden seçmiş zaten :)

http://pc-system-utilities-software-review.toptenreviews.com/

yanlız şuna dikkat edin neye göre puan verilmiş win8 detekler veya canlı chat destek vs bunlara bakın ona göre seçin :)

Arkadaşın verdiği listeye göre de optimizasyon konusunda auslogic tam yapıyor işini bana yetiyor ben asulogic boot speed diyorum..