Jump to content

Üyelik Referans Sistemi İle Puan Kazanın

sk8er_boi

Recommended Posts

• Administrator

Forumumuzda bir süredir var olan fakat kimsenin bilmediği için kullanmadığı üyelik referans sisteminden söz etmek istiyorum.

Herkesin bir üyelik linki bulunmakta. Üye yapmak istediğiniz kişiye bu linki gödnerip o kişiyi üye yaparsanız 1 puan kazanıyorsunuz. Bu puanları Profilinizde görebilirsiniz.

Ayrıca aşağılarına doğru bulunan En çok üye getirenler linkinden en çok üye kazandıran 10 kişi listesini görebilirsiniz.

Üyelik linkiniz:

http://www.tnctr.com/index.php?act=ref&id=[Üye Numaranız][/CODE]

şeklindedir.

Mesela benimki

[CODE]http://www.tnctr.com/index.php?act=ref&id=6[/CODE]

Bu bize ne kazandıracak?

Şu an hiçbirşey. Sadece Top10'a girebilir ve kazandırdığınız üye sayısı ile karizma yapabilirsiniz :D . Daha ilerde bu puanlarınızı kullanmanız için farklı fonksiyonlar ekleyebiliriz :p .

internetten para kazanma muhabebtine dönüşmez bu dimi :p

Hani ref=idxxxx adlı linkleri yapıştırıyorlar ya, böyle olursa para kazanabilirsin. yoksa ASLA...

şaka bir yana, tavsiye ediyorum ama, baskı uygulamıyorum.. hele hele ille beni eferans göstereceksin.. hiç bahsetmiyorum...

Ayrıca tavsiyelere karşı ne olur ne olmaz, önlem alıyorum ve senin nikin ne mevzualrına da girmiyorum..

:D

puanlarla bedava uçağa binerdim türkiyede. Eğer hsbc kredi kartınız varsa 20ytl lik nakit puanla yurtiçi uçak biletiniz bedavaya geliyor 4 ile çarpıyorlar 80ytl. 79ytl idi uçak bileti o zamanlar. Sk8er_boi varsa bir uçak binelim sitece tur yapalım :D

• Administrator
puanlarla bedava uçağa binerdim türkiyede. Eğer hsbc kredi kartınız varsa 20ytl lik nakit puanla yurtiçi uçak biletiniz bedavaya geliyor 4 ile çarpıyorlar 80ytl. 79ytl idi uçak bileti o zamanlar. Sk8er_boi varsa bir uçak binelim sitece tur yapalım :D

Ya özel jet var adsense paraları ile aldığımız da benzini yok. Bi daha ki ödemeye inşallah .

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...