Jump to content

Alınası Telefon

Mycrosoft
 Share

Recommended Posts

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-galaksyy-not2-android-369-tl-kapida-kontrolu-odeme-secenegi-130230256/detay

Bu linkteki telefonu almayı düşünüyorum. Çin malı olduğunu da biliyorum. Ama kapıda ödeme seçeneğinin olması hoş. İlan başlığında kapıda kontrollü ödeme diyor. Yani telefonun kutusunu açıp kontrol edip alabiliyor muyum? Eğer beğenmezsem geri gönderebiliyor muyum? 

Benim bildiğim kadarı ile 7 gün içinde mazeret göstermeksizin idae edilebiliyor ve 1 ay içerisinde bozulursa sıfırı ile değişimi söz konusu. Ama bu çin malını ithal eden firma nasıl ve ne kadar güvenilirdir aşikar.

Düzenleme : Sahibinden satıldığını yazdığına göre iade şansınız yok maalesef. Geri almayacaktır. Tabi satıcının kendisine kalmış bir durum bu.

Edited by Makifo

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-galaksyy-not2-android-369-tl-kapida-kontrolu-odeme-secenegi-130230256/detay

Bu linkteki telefonu almayı düşünüyorum. Çin malı olduğunu da biliyorum. Ama kapıda ödeme seçeneğinin olması hoş. İlan başlığında kapıda kontrollü ödeme diyor. Yani telefonun kutusunu açıp kontrol edip alabiliyor muyum? Eğer beğenmezsem geri gönderebiliyor muyum? 

Bu telefon kesin çin malı sizde söylemişiniz zaten

Özelliklerin hepsi yalan inanmayın

Bu telefonlar android ile gelmez android görünümlü Java ile gelir

Ram 2 gb felan yazıyor bence dolandırıcı o fiyat çok fazla hemde almayın yani 

Orjinalinden başkasına bakmayın ;)

ben çin malı galaxy s3 kullanıyorum andrıid görünümlü java dokunmatik ekran berbat resmen bastırıyorum kamera karanlık siyah ekran çekiyor konuşurken karşıdaki kişi sesimi zor duyuyor oyun atamıyosun yetersiz bellek hatası veriyor müzik dinlerken tiz ve baslı yerlerde titriyor telin arka kapağını açarken korkuyorum hızlı açsam elimde kalıcak yani çine bakma 

Adam daha GALAXY'i bile yazmayı becerememiş GALAKSYY yazmış, Yalana bak bu telefonda 2 gb ram olucakta bende inancam koskoca büyük firmalar bile 2 gb rame yeni geçmiş 350 liralık telde 2gb rammi olucak. Birde ön kamera 8mp o ayrı bi komedi zaten hiç girmiyorum oraya bi yerinde 2 gb dahili hafıza yazmış biraz daha aşaya indimi 16 gb kendi hafızası var yazmış, en aşaya indimi bu seferde 32 gb kendi hafıza var yazmış biraz daha yazı olsaymış aşaya doğru 64e kadar yolu vardı sanırım. Kardeş telefona çok para harcamak istemiyorsan 2 yıl garantili, General mobile discoveryi al 2 haftadır kullanıyorum çok iyi cihaz 600 lira..

Edited by aykut.5