Jump to content

Telefon Önerileriniz

Bnt1993
 Share

Recommended Posts

Samsung G. S4 Kaçak Garantisi olmayan ürün 550 Tl

General Mobile Dİscovery  2 yıl Garantili 600 Tl

Sizce hangisi almalıyım arkadaşlar bide general mobile discavery nasıl bir telefon

Telefonu ne için kullanacagız önemli,oyun,iş,günlük kullanım.

Bu Gm herkes alıyor ama nasıl bilmiyorum.Ama garantili oldugu için kaçak S4'den iyidir.

Ama bütçenizi artırabilirseniz söyleyin .

General mobile discovery aldım. Kaçak s4 dediğin şeyin elle tutulur gözle görülür özellikleri kalitesi nedir?  Yani demek istediğim donanımı nasıl? Adam dışını her şekilde uydurur ama önemli olan içi. 

Ayrıca kaçak s4 dediğin çin malıdır %100.  Orjinal samsung u kaçak bile olsa o fiyata kimse satmaz.

[spoiler]pre_1375737035__ekrangoruntusu.jpg[/spoiler]

Edited by yasak_ask

Usta adam haklı benim biraderde İran'dan samsung jet getirmişti bana. ilk çıktığında 800 liraydı bana 400 liraya almıştı.

O zamanlar öyleydi ama şimdi fiyatlar öyle değil.. Arada yine fiyat farkı var ama öyle uçuk kaçık değil. Alacak kişi baksın düşünsün araştırsın kafasına hangisi yatarsa onu alsın..

Discovery hakkında soruların varsa cevaplarım bnt1993.

Edited by yasak_ask

O zamanlar öyleydi ama şimdi fiyatlar öyle değil.. Arada yine fiyat farkı var ama öyle uçuk kaçık değil. Alacak kişi baksın düşünsün araştırsın kafasına hangisi yatarsa onu alsın..

Discovery hakkında soruların varsa cevaplarım bnt1993.

General mobile özellik olarak süper fiyatına göre ama ne kdr ii orasını bilemem daha görmedm telefonu  eger almamı ögnerirsen hızlıal.com sipariz vercem hemen bide hangi rengini önerirsiniz . Üniversiteli bir erkek kulanacak

General mobile özellik olarak süper fiyatına göre ama ne kdr ii orasını bilemem daha görmedm telefonu  eger almamı ögnerirsen hızlıal.com sipariz vercem hemen bide hangi rengini önerirsiniz . Üniversiteli bir erkek kulanacak

Nerde oturuyorsun bilmem ama telpanın yerine giderek yerinde inceleme şansın var istanbuldaysan. Ben root yapıp custom rom yükledim telefon daha performanslı oldu. Ben siparişimi telpanın kendi sitesi olan telpamarket ten verdim. Tutulan renkleri daha çok beyaz ve mavi. Bu ikisinden hangisini isterseniz seçebilirsiniz.

Ayrıca donanımhaber sitesinin yöneticisinin bir incelemesi var discovery ile alakalı;

http://www.youtube.com/watch?v=fbcyhpPg23o

Nerde oturuyorsun bilmem ama telpanın yerine giderek yerinde inceleme şansın var istanbuldaysan. Ben root yapıp custom rom yükledim telefon daha performanslı oldu. Ben siparişimi telpanın kendi sitesi olan telpamarket ten verdim. Tutulan renkleri daha çok beyaz ve mavi. Bu ikisinden hangisini isterseniz seçebilirsiniz.

Ayrıca donanımhaber sitesinin yöneticisinin bir incelemesi var discovery ile alakalı;

http://www.youtube.com/watch?v=fbcyhpPg23o

G.antep de oturuyorum . Hemen sipariş veriyorum

ama ürün stok da yq 

Azar azar geliyor henüz :) çok talep var kalmıyor. Bende şans aldım. Telpamarkette sabah stok vardı öğlen kalmadı ama akşamında stok açıldı :) Takip etmen lazım stok gördüğün gibi yapıştır :)

Çoğu site ön sipariş alıyor. Ben telpamarkete güvendim aldım hemen gönderdiler.

Edited by yasak_ask

Arkadaşlar Şimdi Bizim Hocada Iraktan Galaxy s3 Aldı 1 yıldır hocamız o telefonuda 9-10 aydır kullanıyor pasaportlamı ne seri numarası bilmem ne türkiyeye geçirdi ıraktan 500 tl ye aldı s3ü  o zamanlar okadardı  işte hiçbir sorunu yoktu telefonun arada bizim elimizede veriyordu e-okula bakmak için babamızı fln aramak için biz gidip  oyun oynuyorduk :D İşte Yani Hiçbir Sorunu Yoktu Tertemiz Türkiyedekinin Aynısı Sadece Onlar ucuza Satıyor Yoksa Bakmayın Mesela Amerika-Kore Falan Bütün ülkelere 200-300e satıyor ama mesela ırak 500-600e satıyor şimdi ülkemizi kötülemiyim ama harbidende öyle kazıkçı türkiye 1500-2000e satıyor.

500TL'lilk terlefonların hepsi kore malı olup replikadır.4.2.2 sürümle gelmez hiç biri 4.1.2 ile S4 4.0.1 ilede S3 gelir.Buda replica oldugunun kanıtıdır.

Belkide Java işletim sistemiyle gelir hiç belli olmaz.General MD şuanda en iyi fiyat/performans ürünü zaten S3 ile aynı performansı veriyor.