Jump to content

Sony Xperia Z

papazjoe
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar yakın zamanda kendime akıllı telefon alma düşüncesindeyim model olarak SONY Xperia z yi belirledim ama fiyat konusunda kafam karışık durumda. Cihazı yurtdışından getirecem yaklaşık fiyat 1.280 küsüre denk gelecek ayrı olarak 100tl civarı pasporta kayıt durumu var. Bu cihazın Türkiye satış fiyatı 1800 küsür civarı benim bu cihazı yurtdışından almam mantıklı olur mu bu fiyata yoksa biraz daha bekleyip iphone falan çıkana kadar fiyatının düşmesini beklemeliyim. Bir deşöyle bir durum var sony görebildiğim kadarıyla fiyat polikası olarak üst seviye cihazlarının fiyatını düşürmekte pek ılımlı değil iphone vb. cihazlar piyasaya bir kaç ay içinde sunulacak bu cihazlar piyasaya sunulunca Xperia Z ne kadarlık bir düşüş olur fiyatta ?

okuduğum haberler ne kadar doğru bilmiyorum ama bir kaç ay içerisinde iphone 5s piyasaya sürülecek diyorlar. ben note2 kullanıyorum gayette memnunum piyasadaki çoğu cihazdan hızlı bir şekilde çalışıyor fakat 2 3 aydır hala güncelleme gelmedi android ' in bu konuda sıkıntıları var yani ben 1700tl verip aldım ama hala eski sürümünü kullanıyorum. 4.2.2 bir türlü gelemedi android yeni çıkardığı cihazlara üst sürümleri koymayı tercih ediyor. bir alt tabakayı pek düşünmüyor benim tavsiyem bence iphone çok güzel herkezi şaşırtacak bir telefon çıkartacak 1 ay beklersen hep  beraber görürüz.

bende xperia z var ve bizdeuygun.com dan 12 taksitle 1548 Tl ye aldım ve hiç bir problem yaşamadım.siteden almadan önce baya bir araştırma yapmıştım birçok kişi alışveriş yapmış ve hiç bir sıkıntı yaşamamış.aynı şekilde garanti servisleri de delta servis bir problem yok.yani sitedeki birçok ürün uygun fiyata

Size Alternatif Olark Başka Bi Telefon Önereyim. Eğer Windows Phone li Bi Telefon Kullanmak İsterseniz Size Nokia Lumia 925 i Öneririm. Windows Phone İşletim Sistemi Çok Hızlı. Telefonda Hiç Bi Şekilde Kasma Olmuyor. Lumia 925 de Zaten Özellik Bakımında Piyasadaki En İyi Windows Phoneli Telefon Diyebilirim.

istiyorsan dosyaları gönderebilirim lakin benim gördüğüm videoda xp var w7 nasıl kurarız bilmiyorum

http://youtu.be/EUE-gJmcGKk

zde 2 gb ram var ondan faydalanabiliriz

http://www.youtube.com/watch?v=em8LxXLHxZk

http://youtu.be/UlxWKAH7dQA

neden olmasın :)

Edited by mesale0077

istiyorsan dosyaları gönderebilirim lakin benim gördüğüm videoda xp var w7 nasıl kurarız bilmiyorum

zde 2 gb ram var ondan faydalanabiliriz

neden olmasın :)

Hocam videodaki kişi çok yavaş olduğuınu söylüyor.Açılışı bile 10dk civarındaymış. Bunu fantezi olsun diye yüklemek düşünülebilir. Ama ben telefonu kullanamayacaksam neyleyim xp yi 7 yi :)

Edited by yasak_ask

Hocam videodaki kişi çok yavaş olduğuınu söylüyor.Açılışı bile 10dk civarındaymış. Bunu fantezi olsun diye yüklemek düşünülebilir. Ama ben telefonu kullanamayacaksam neyleyim xp yi 7 yi :)

anladım lakin z de 2gb ram bu makinada adamın makinada kaç gb ram varki rama bağlı bende fark ettim dediklerini 2 gb rama güvenerek yazıyorum zaten

samsung tablete bile w7 yüklemişler 

neden olmasın ?

Edited by mesale0077

• 4 ay sonra...