Jump to content

Xp Sistemide Oyun Kurulumunda Hata

korsanuye
 Share

Recommended Posts

merhabalar xp sistemine Call of Duty 6 Modern Warfare 2,Counter Strike 1.9 Source,Call of duty modern 3 vs.oyunlar yüklediğimde hata veriyor bunun nedeni ne olabilir işte hata

Oyunları D sürücüsünde tutuyorsun sürekli sanırım, oradan kurulum yapıyorsun sürekli galiba. Verilen hatada kaynak dosyalarında bozukluk olduğu yazıyor. Zamanla dosyalarda sorun oluşmuş olabilir mi?

format atmadan önce sorun yoktu.Format gereksimi vardı ha bide ben internet cafe işletiyorum.evet oyunları d disketinde tutuyordum ve setupları var.1.formatta baktım bu sorun var belki formattandır dedim 2.formatı arttım ama aynı sorun devam etti.İlk defa karşılaşıyorum bu sorunla

merhaba arkadaşım birde sunu sormak istiyorum bende okulda bilgi işlemci olarak çalışıyorum ve evde çok fazla oyun oynuyorum birde oyunların kurulumlarını ve setuplarını d de tutarsan ccleaner ve system care gibi yazılımları kullanıyorsan oyunlardaki temp ve iwd gibi uzantıları güncelleme paketlerinin bıraktığı gereksiz dosya uzantıları ile aynı uzantıyı taşıdığı için siliyor ben bu olayı çözene kadar kaç defa fifa ve call of serisi indirdim bir bilsem oyunları en güzel iso formatında d de sakla o zaman sıkıntı olmuyor.

oyunu ıso dan yukluyorsanız ram degıstırmeyı deneyın ıso degılse kurulum dosyalarını degıstımeyı deneyın yada kurulum dosyalarını baska pc ye kopyalayıp kurmayı deneyın eger calısırsa ram sorunludur

dostum güzel diyorsun da zaten resimdeki iletide ignore ibaresi yani yoksay kelimesi geçiyor bu istenilen dosyayı bulamadığı için geçiyor bu uyarı

the source file is corrupted: burada kaynak dosyanın bozuk oldugu ıfadesı var bunun sebebı ya kurulum sorunlu yada donanım

dosya yok ıse dosyayı tamamlarsanız sorun cozulur test ıcın 2. pc ye kopyalayıp kurulum yapılır sorunsuz kurulursa 1. pc donanımı kontrol edılır eger setup sorunluysa dosyanın bozuk olması yada dosyanın hıc olmaması sonucu degıstırmez setup ın 2 sart altındada yenılenmesı gerekır kurulumların ıso olarak saklanması dogru bır karardır

Edited by TRS1