Jump to content

Acaba bu gerçekten doğru olabilirmi

alperen_69

Recommended Posts

sanmıyorum. Bu haberin asılsız olduğu pek çok kez ifade edildi. Irak tarafında bir mezarlık olduğunu okumuştum bir ara. Ama nerede ve ne zaman okuduğumu hatırlayamıyorum .

Bu ve benzeri asılsız haberlere itibar etmeyiniz.

ARKADASIM ÖYLE Bİ KONUYA DEYİNMİŞSİN Kİ SENİ TEBRİK EDİYORUM

BUNU YAPANA YAPTIRANA YAZIKLAR OLSUN .SANA BVUKONU DA YARDIMCI OLMAK İSTERİM YAPABİLİCEMİZ BİŞİY VARSA LÜTFEN SÖYLE ELİM DEN GELENİ YAPMAYA ÇALIŞIRIM .DİĞER ÜYELERİN DE BUNA SESSİZ KALICAĞINI SANMIYORUM

Böyle bir maili geçen yıl aldım ! nettede epeydir dolaştığına eminim .fakat hiç kimse yalanlamadı yalanlanmadığına göre neden hemen forumdan arkadaşlar ''ÖRT ÖLEYİM,,mantığı ile yoktur öyle birşey diyor ? Gebertilen pkklılara belediye otobüsünü kim tahsis ettiyse o gömütlerin yapımını ve yer tahsisinide aynı adam finanse ediyor . diyarbakır belediye bşk.! bu olayı ''Kedidir o kedi ,, deyip basite indirgemenin alemi yok .Ne demek suyu bulandırmayalım filan ? bu bir gerçek,görmezlikten gelenler kuyruğuna basılmayacağından pek emin olmasın . Yüreğinde bir fiske vatanseverlik olan hiç kimse buna duyarsız davranıp alakasız yorum yapamaz.

Bu konu ile ilgili Diyarbakır Valiliğinin yazılı acıklaması mevcutmuş arkadaşlar, Hamdosun böyle bir mezarlık yokmuş Ülkemizde;

Valilik: "Bismil'de PKK mezarlığı yok!"

Diyarbakır Valiliği, Bismil İlçesi'nde terör örgütü PKK/Kongra-Gel'e ait mezarlık bulunduğuna dair haberlerin asılsız olduğunu bildirdi.

Diyarbakır Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, bazı basın yayın organlarında ''Skandal Türkiye'de PKK mezarlığı var'' ve ''PKK mezarlığı Kuzey Irak'ta değil Diyarbakır'ın Bismil İlçesi'nde'' şeklinde haberlere yer verildiği belirtildi.

Valilik tarafından söz konusu haberin asılsız olduğu ve gerçeği yansıtmadığı, Bismil'de böyle bir mezarlığın olmadığı ve kamuoyunun yanlış yönlendirilmemesi gerektiğine ilişkin düzeltme metninin ilgili basın organlarına gönderildiği kaydedilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi: ''Bu basın organlarınca, gerekli cevap ve düzeltmeler yayınlanmıştır. Ancak son günlerde bazı internet sitelerinde aynı haber ve fotoğrafların kullanılarak yayın yapıldığı, fotoğrafların e-mail yolu ile basın yayın kuruluşlarına ve kişilerin e-mail adreslerine gönderildiği tespit edilmiştir. Yayınlanan cevap ve düzeltme metinlerinde de belirttiğimiz gibi Bismil'de böyle bir mezarlık bulunmamaktadır.

• 3 ay sonra...

KARDEŞ SEN YANILIYOSUN GALİBA BÖYLE Bİ MEZARLIK TÜRKİYEDE OLAMAZ OLSA KIYAMET KOPAR YA KESİN BAŞKA Bİ YERDEDİR BAZI SİTELERDE KENDİ REYTİNGLERİNİ ARTTIRABİLMEK İÇİN SIRF REKLAMLAR YÜZÜNDEN BENİM SENİN GİBİ İNSANLARI BÖYLE TARTIŞMALARA SÜRÜKLÜYO BENCE KAYNAK OLMADAN İNANMAYALIM GEREKİRSE DİYARBAKIRA GİDİP YERİNDE İNCELEMEDE BULUNALIM

sanmıyorum. Bu haberin asılsız olduğu pek çok kez ifade edildi. Irak tarafında bir mezarlık olduğunu okumuştum bir ara. Ama nerede ve ne zaman okuduğumu hatırlayamıyorum .

Bu ve benzeri asılsız haberlere itibar etmeyiniz.

bunlar asıldız değil adam su gun ne yapıyor pkk lırara devletın hastanesının acil arabasını verıyor haberlere kadar çıktılar daha ne olcak bunlar vatan hainliğinde 1 numara olanlardan sorsak şerefleri varmıdır bilmiyorumki derler

Böyle bir maili geçen yıl aldım ! nettede epeydir dolaştığına eminim .fakat hiç kimse yalanlamadı yalanlanmadığına göre neden hemen forumdan arkadaşlar ''ÖRT ÖLEYİM,,mantığı ile yoktur öyle birşey diyor ? Gebertilen pkklılara belediye otobüsünü kim tahsis ettiyse o gömütlerin yapımını ve yer tahsisinide aynı adam finanse ediyor . diyarbakır belediye bşk.! bu olayı ''Kedidir o kedi ,, deyip basite indirgemenin alemi yok .Ne demek suyu bulandırmayalım filan ? bu bir gerçek,görmezlikten gelenler kuyruğuna basılmayacağından pek emin olmasın . Yüreğinde bir fiske vatanseverlik olan hiç kimse buna duyarsız davranıp alakasız yorum yapamaz.

katılıyorum!!!

"bencede ınsan yemek yedıgı kaba bu kadarda pıslıyemezz ırakta oldugu nu duymustum bende"

arkadaş sen gündemi takip etmiosun galiba bu diyarbakır belediye başkanı olacak obaydemir değil miydi öldürülen teröristlerin evine baş sağlığına giden yada pkk ya belediye arabasıyla erzak taşırken yakalanan işte insan bu kadar pisleyebilir.

"adamları mezarlarından çıkartacak haliniz yok ya bırak rahat rahat gitsin öbür tarafa"

benim elimde öyle birşey olsa hemen çıkarırım bir saniye bile düşünmem bırakın kimin hedefine hizmet ediyolarsa orada yatsınlar banane benm o toprak için kanını dökmüş şehidimin topraına yatamazlar hadi diyelim öbür tarafa rahat gittiler öbür tarafta pek rahat olamayacakları da kesin

Şu gergin günlerde böyle asılsız haberler sadece çeşitli güç odaklarının oyunundan ibaret oldugu acıktır arkadaşlar.Sagda solda mezarlıklar,haritalar,resimler havada ucuşuyor. bir olalım, iri olalım, diri olalım...

Teröristler neden catışmlarda az kayıp verirler çünki ölülerini bir süre yanlarında taşıyıp gelişi güzel açılmış cukurlara gelişi güzel gömerler bu tip leşlere dağda özellikle yazın bol miktarda bulunur şimdi bu adamlar leşlerini yanlarında oraya kadar taşıyıp mezarlık yapacaklar birde müslümanlığın şartlarına uygun olarak zaten adamlar müslüman olsa dağda çakallık yapmazlardı

evet arkadaşlar kültür emrkezinde görmüştüm çok önceden bu aşşağılıkların bizden istedikleri bitmeyeceği için canımızı sıkmamaız doğru olmaz başka bi yerde olabilir bu denildiği gibi ırak filan ama aslı var da diyarbakırda ise işte orayı yaptıran namussuz kurşun yemeye mahkumdur ama sanmıyorum burası bizim ülkemiz her an denetimde bir vatandaşın bile orayı görmesi demek bu haberin medyaya yansıması demektir medya bize önemli olayları unutturmak için el-kaide ile savaş başlatacak neredeyse aramızda!

aşık sefai diyo ya bayraksızlar,soysuz sopsuz bayraksızlar!....dinlemenizi tavsiye ederim....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...