Jump to content

TnCVista

sk8er_boi

Recommended Posts

• Replies 114
  • Created
  • Last Reply

ya bismillah

gates'in vistası için yaza kadar beklemeyi duşunuyodum

ama sk8er'ın vistası yeme de yanında yat turunden olur eminim

sanırım dunyada da ilk olucak,henuz katılımsız vista yok bildiğim kadarıyla,

sen bunu çıkar patlar bomba dunyada ilk diye

sabırsızlıkla bekliyoruz sk8er..

tnc wista beta hımmm kulaga hos geliyor ama beta degilde modifiye full olsa süper olacak..sadece denemek yetmez üstad full kullanmak istiyoruz.. :-) full olanını sabırsızlıkla bekliyoruz..tesekkürler....

Ben aslında ikinci cd nasıl olcak onu merak edıyorum vıstaya uyumlu programlar onu da beklıyoruz konuda bahsedılmemıs ama ıkıncı cd sıde cok onemlı bence vıstaya uyumlu programlar ve katılımsız

sayın abim bence sen vaktini harcayıp ta vista beta adı altında çıkarma...

yapacaksan bence full yap...uzun sürsün ama bişeye değsin en azından...

fikir benden , düşün me sizden sk8er_boi arkadaşım...

bence en mantıklısı budur...

bill amcam yolda yerde 100$ görmüş ama almamış, muhabirler arkasından koşturup sormuş "niye o yerdeki 100$ almadınız diye...bill amcamda gayet pişkin şekilde " o yerdeki 100$ almak için yere eğilmem ve kalmam için gereken sürede belki başka bi yerden 500$ ve 1000$ kazanabilirim" demiş. :)

savulun :) benim bi sorum olacak standartxp ye modifiye ederek vista 3 boyutlu olaylarını entegre edeilmiş halde bulabilecekmiyiz acaba madem bombalar patlatılıyor :) gelecek olan bu çalışmada tnc belediyesi halkına hayırlı olsun :o

Bende Macos görünümlü, vista sistem mantıklı, linux ağ yapısına benzer bi XP alabilir miyim

• Administrator

Arkadaşlar Vista Beta değil. Bildiğimiz Ultimate Sürüm. Sadece 1CD'ye düşürdüm. Herkes kurabilsin diye. Program CD'si Lite Versiyon içi düşünmüyorum. Çünkü Vistayı ben bile kullanmıyorum.

Arkadaşlar Vista Beta değil. Bildiğimiz Ultimate Sürüm. Sadece 1CD'ye düşürdüm. Herkes kurabilsin diye. Program CD'si Lite Versiyon içi düşünmüyorum. Çünkü Vistayı ben bile kullanmıyorum.

teşekkürler arkdaşım sağolasın....elleri öpülesi...ne adamsın yawwwww...

sk8er_boi ;

Süpersin çok çok teşekkürler ayrıca senin espirilerine alışmaya çalışıyorum aslında espürüter adamları severim saygılarımla...

Tekrar kolaylıklar dilerim .... :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...