Jump to content

Xp Home Sp3 2013 Kasım Güncel [ Oto Aktivasyon ]

MOTUN
 Share

Recommended Posts

• Editor

v17pw.png

XP HOME SP3 2013 KASIM GüNCEL

ie8, wmp11 ve bugüne kadarki güncellemeler eklenmiştir.

Bir kaç gerekli reg kaydı ve oto aktivasyon eklidir.

Sata sürücüler eklidir, ayrıca Cpu, Lan, Wlan sürücüleri de eklenmiştir.

Kurulum yarı katılımsızdır, resimlerde gördüğünüz gibi key girme yoktur.

Kurulum bitip masa üstünüz ilk geldiğinde aktivasyon yapılır ve sistem yeniden başlar.

Sorunsuz kurulum ve aktivasyon için; Lütfen müdahale etmeden bitmesini bekleyin !

Silinenler:
Çin dilleri - Arama Asistanı
Blaster/Nachi Silme Aracı - El ile Kurulum ve Yükseltme
Masaüstü Temizlik Sihirbazı - Tur-Indeksleme Servisi

v181c.gif

RAR MD5 : CC904126A7EF7A8B35EE4B9664A77D63

RAR PASS:
tnctrmotun

http://turbobit.net/qrgpsgi1i9ct.html

ustad peki oto aktivasyon sonrası etkinleştirmeye tekrar yakalanıyormu?

xp home anlamadıgım güncelleştirmeleri kapadığım aktivasyon yaptığım halde arada 2 gün gecmior tekrar aktivasyon istiyor. sizin modifiyeniz de böylebir durum söz konusumu?

• Editor

Herşey güzel format atıyor ama format sonrası ilk kurulum ekranı gelmiyor
sürekli olarak güvenli modda yada normal şekilde mi başlasın komutu geliyor ama ilk ekran gelmiyor
sebep ne olabilir sizce.

eğer iso daki dosyalarda herhangi bir değişiklik yapılmadı ise sorun çıkmaması lazım.

• 1 ay sonra...

Kurulumun ilk safhasında dosyalar yüklendikten sonra "kuruluma devam etmek için entere basın" ekranı gelmeden mavi ekran hatası veriyor (0x000007b) google amcadan o kadar araştırdım biosta AHCI ayarları falan herşeyi denedim bir türlü kurulumun ikinci aşamasına geçemedim, sistemde xp pro sp3 kurulu, üstüne xp home edition kurmaya çalıştığımız içinmi acaba mavi ekran hatası veriyor. MOTUN kardeş bi el atsan, saygılarımla.

Edited by Ainoslu

• Editor

Kurulumun ilk safhasında dosyalar yüklendikten sonra "kuruluma devam etmek için entere basın" ekranı gelmeden mavi ekran hatası veriyor (0x000007b) google amcadan o kadar araştırdım biosta AHCI ayarları falan herşeyi denedim bir türlü kurulumun ikinci aşamasına geçemedim, sistemde xp pro sp3 kurulu, üstüne xp home edition kurmaya çalıştığımız içinmi acaba mavi ekran hatası veriyor. MOTUN kardeş bi el atsan, saygılarımla.

iso yu düşük hızda yazdırdıktan sonra temiz bir format atın.şunu önermişler bir deneyiniz.

[spoiler]
http://www.frmtr.com/windows-isletim-sistemleri/4584728-windows-xp-kurulumunda-0x000007b-mavi-ekran-hatasi-cozum.html
[/spoiler]