Jump to content

Android 4.0 Ve Üzeri Telefon Gunde 10Tl Kazan

noroi38
 Share

Recommended Posts

Bence 3G zorunlu istemelerinin sebebi 3G'yi kapatıp açtığında IP'nin yenileniyor ve böylece sürekli taze IP ile sitelere tıklatabiliyor. Ben de böyle bir şey yapabilsem url kısaltma sistemlerinde uygulamayı düşünüyordum. Sürekli IP yenileyip linkine tıklayacak. Zira izinlerde de buna mukabil bir izin var.

Evet uygulama çöktüğüne göre açıklama yapayım. Adam 3 sitesini sadece uygulamaya gömmüştü telefonunuz bu 3 site içinde gezinti yapıyordu sadece (adult). Uygulamayı kaldırmanızı tavsiye ederim.

arkadaşım seninde nasıl bir düşünce tarzın varmış anlamadım, insan bştan söler şunu, bumu senin ayrdımseverliğin, bumu anlayışın, pehh :laan:

arkadaşım seninde nasıl bir düşünce tarzın varmış anlamadım, insan bştan söler şunu, bumu senin ayrdımseverliğin, bumu anlayışın, pehh :laan:

Site çöktüğü zaman kaynak kodlarına bakmak istedim. Sonuçta yapılan bi emek var yanlış yada doğru ben karar veremem. Önceden görseydim emin olun haber verirdim.

Bu düşüncemi yoksa uygulamayı mı acıpta gördünüz?

Uygulamayı açtım.

uygulamayı nasıl açabilirim, yada siz nası açtınız adult olduğunu kanıtlamak için bi resim filan koyarmısınız, sitenin sahipleri bazı forumlarda saldırı aldık yeniden düzelticez falan filan gibi şeyler yazmışlar, bende kanıtıyla birlikte suratlarına vurmak isterim, millet görsün ne olduğunu

uygulamayı nasıl açabilirim, yada siz nası açtınız adult olduğunu kanıtlamak için bi resim filan koyarmısınız, sitenin sahipleri bazı forumlarda saldırı aldık yeniden düzelticez falan filan gibi şeyler yazmışlar, bende kanıtıyla birlikte suratlarına vurmak isterim, millet görsün ne olduğunu

http://i.imgur.com/fiAi8KQ.png

Arkadaşlar bence para mara yatmaz hesabınıza. Galetis'in verdiği bilgiye göre 3 tane adult sitesine tıklıyor program. Belli ki bu siteleri alexa'da falan yükseltmek istiyorlar. Hani sitelerde reklam da yok, oradan kendileri kar yapsa da size paylaşsa. Birine zaten 5 aralıkta devletimiz el atmış sağolsun...