Jump to content

Kabus22 - Full - Türkçe + Yıkım Günü- Eklendi

YeNiçeRi

Recommended Posts

• Replies 102
  • Created
  • Last Reply
  • 4 hafta sonra ...

OYUNU UPLOAD EDENE TESEKKUR EDIYORUM INT. OYUNU YUKLEDIM SANA CD ROOM KOYUP KURDUM KURULUM BITTI VE TAM CALISACAKKEN == HATA 22 == deyip OYUNU YENIDEN KURUN ILETISIYLE KARSILASTIM KULLANDIGIM ISLETIM SISTEMI www.tnctr.com YANI BU FORUM SITESINDEN INDIRIP KURDUGUM ISLETIM SISTEMI XP OYUN BENDE CALISMADI YARDIM BEKLIYORUM SIMDIDEN TESEKKURLER

OYUNU UPLOAD EDENE TESEKKUR EDIYORUM INT. OYUNU YUKLEDIM SANA CD ROOM KOYUP KURDUM KURULUM BITTI VE TAM CALISACAKKEN == HATA 22 == deyip OYUNU YENIDEN KURUN ILETISIYLE KARSILASTIM KULLANDIGIM ISLETIM SISTEMI www.tnctr.com YANI BU FORUM SITESINDEN INDIRIP KURDUGUM ISLETIM SISTEMI XP OYUN BENDE CALISMADI YARDIM BEKLIYORUM SIMDIDEN TESEKKURLER

EVET ARKADAŞLAR YA.AYNI HATA BENDE DE ÇIKTI. NE YAPMALIYIZ.PART'LAR BOZUK DEĞİL.KURULUMU YAPTIK OLMADI.ACİL YARDIM... :):):)

buna arka planda çalışan programlardan biri sebep oluyor

arka planda çalışan herşeyi kapatıp(msn,antivirus...herşey) denerseniz çalıştığını görüceksiniz

sonra da tek tek deneyerek hangi programın engellediğini bulun ve sadece onu kapatın oyunu çalıştıracağınız zaman

buna arka planda çalışan programlardan biri sebep oluyor

arka planda çalışan herşeyi kapatıp(msn,antivirus...herşey) denerseniz çalıştığını görüceksiniz

sonra da tek tek deneyerek hangi programın engellediğini bulun ve sadece onu kapatın oyunu çalıştıracağınız zaman

HARKTU KARDEŞİM DENEDİM AMA YİNE OLMADI.NASIL DÜZELTEBİLİR BU SORUNU YA.HERŞEYİ KAPATTIM YİNE OLMADI.LÜTFEN ACİL YARDIM.OYNAMAK İSTİYORUM BU OYUNU... :)

Bazıları Fare vb. eksiklik yada hatalardan bahsetmiş.. Bunu ilk sayfada resmi sitesi ve formu var.. butarz şikayetlerinizi.. Program yapımcılarına bildireceksiniz.. burada bizde sizin gibiyiz.. Yani mesleye fransızıs... Boşu boşuna defalarca aynı şeyleri yazmayın... Lütfen

• 3 ay sonra...

Kabus22 Yeni versiyonu Yıkım Günü Görücüye Çıktı

Yıkım Günü modunun demo versiyonu çalışmak için Kabus 22'ye ihtiyaç duymamaktadır. Yani herkes demoyu oynayabilir ve foruma üye olan her kullanıcıda oyunda aldığı skoru internet üzerinden yollayarak sıralamaya girebilr. Ancak Yıkım Günü modunun tam sürümünü yalnızca Kabus 22 sahipleri oynayabilecek.

Tam Türkçe bilgi için Bakın..

K22_YG1B.JPG

K22_YG6B.JPG

Linkler Demodur

Please register to see this content.

• 1 ay sonra...

Yeniçeri Tüm Partları indirdim Bunda Bir Sorun Var Sanırım İnmiyor :clapping: Bunu Tekrar Koyman Mümkünmü ? Hani İlk Konuyu Açarken 2 CD lik Linkler Vermissin ... Bun Linklerden 2. Bölüme Geçtim

<<<< Bunda Hata Verdi Bunu Tekrar Upload Edip Verirmisin :( Yarıda Kaldı ... 7. Linki Bile Ykledim Sondan 1. Kaldı Lütfennnnnnnnnn :)

kabus22 full 2cd torrent:(tahmini)1gb

http://rapidshare.com/files/21945829/Kabus.22.torrent[/CODE]

@hue'ye teşekkurler...

arkadaşlar torrnet link silinmmiş tekrar yazarmısın lütfen

Torrent Link Ne Oluyor ? aaa Birde Yukardaki Linke Tıklasam İndirebilirmiyim ?

Torrent Link Ne Oluyor ?

arkadaşlar ben torrent linkinden kabus u indirdim nasıl kurcam ben bu oyunu bir sürü dosya var ne yapıcam bilemedim yardım ederseniz tam süper olucak

<!--ImageUrlBegin--><a href=" target="_new"><!--ImageUrlEBegin-->sshot3tz6.png<!--ImageUrlEnd--></a><!--ImageUrlEEnd-->

<!--ImageUrlBegin--><a href=" target="_new"><!--ImageUrlEBegin-->sshot1te7.png<!--ImageUrlEnd--></a><!--ImageUrlEEnd-->

<!--ImageUrlBegin--><a href="

target="_new"><!--ImageUrlEBegin-->sshot2dr4.png<!--ImageUrlEnd--></a><!--ImageUrlEEnd-->

kardeş şu torrent linki verirmisin birde ben diniyeyim

• 3 hafta sonra ...

Kabus22 2007 Türkçe

kabus22320d1fk2.jpg

kabus22320d2pd3.jpg

kabus22tekuc0.jpg

Resmi Sitesi:

Boyut : 2 CD - 1.5 GB

Rar Şifresi

-----------------------------------------------------------------

420 mb özellik Kısıtlamalıdır.

Download:

----------------------------------------------------------------

Kabus22 Yeni versiyonu Yıkım Günü Görücüye Çıktı

Yıkım Günü modunun demo versiyonu çalışmak için Kabus 22'ye ihtiyaç duymamaktadır. Yani herkes demoyu oynayabilir ve foruma üye olan her kullanıcıda oyunda aldığı skoru internet üzerinden yollayarak sıralamaya girebilr. Ancak Yıkım Günü modunun tam sürümünü yalnızca Kabus 22 sahipleri oynayabilecek.

Tam Türkçe bilgi için Bakın..

K22_YG1B.JPG

K22_YG6B.JPG

Linkler Demodur

linkler ölmüşş

• 2 hafta sonra ...

linkler ölü alemsiniz yaa bütün msj ları okudum valla kafam allak bullak oldu herkes bir link veriyor karıştı linkler birini indirmeye başlıyorum sonra diğer msj lara bakıyorum diyosunuzki şifre yanlış demoymuş şuymuş buymuş hepiniz akıllı insanlarsınız size hak veriyorum ama tek yapacağınız şey oyunun full linkini ve demo linkini varsa şifresi ilk msj a katıp dier msj ları silmenizdir...

• 1 yıl yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...