Jump to content

Windows 8.1 Şifre Blok Oldu

garb02
 Share

Recommended Posts

iyi günler Windows 8.1 5 gün önce yükledim netplwiz kaldırmak istedim kaldırdım noldu etti blok oldu açılışta şifremi yazdım açılmadı hiç bir yedek almadım c: benim için önemli nasıl kırabiliriz Windows 7 gibi güvenli mode sistem gibi yapmamışlar ne ile kıraçam şifreyi googleden  araştırdım Windows 8.1 şifre kırma hikayesi yok hepsi yalan haber ne yapmam gerekir vallahi kaldım ortada format çakacam ama yedek almadım iş için bilgiler vardı referanslar toplantı sunumları var yazık olacak

iyi günler Windows 8.1 5 gün önce yükledim netplwiz kaldırmak istedim kaldırdım noldu etti blok oldu açılışta şifremi yazdım açılmadı hiç bir yedek almadım c: benim için önemli nasıl kırabiliriz Windows 7 gibi güvenli mode sistem gibi yapmamışlar ne ile kıraçam şifreyi googleden  araştırdım Windows 8.1 şifre kırma hikayesi yok hepsi yalan haber ne yapmam gerekir vallahi kaldım ortada format çakacam ama yedek almadım iş için bilgiler vardı referanslar toplantı sunumları var yazık olacak

hiren's boot cd gibi bir live cd ile pcyi açıp dosyalarınızı kopyalayacaksınız.

hocam cd den çalışan xp DVD ye taktım dosyları 0 olarak gösteriyor c:\ kısmı bomboş d ye baktım o da bomboş  arasında ne fark var cd den çalışan xp dosyaları görmüyor c deki ntfs cd den çalışan da ntfs görmesi lazım

Herhalde senin Live CD XP, harddiski  ve harddisk bölümlerini görmüyor (Bazı Live CD işletim sistemleri bu şekilde yapılmış olabiliyor) Başka bir Live CD işletim sistemi bul ve onunla dene. Yada harddiski çıkartarak başka bir PC'ye -ikinci harddisk olarak- takıp arşivine ulaş.

Edited by temmuz

teşekkür ederim temmuz live Windows 7 kabul etti xp olarak görmedi teşekkür ederim allah razı olsun hakkını helal et

dier arkadaşlarada teşekkür ederim yorumları bilgi verdiler allah onlardan da razı olsun hakkınızı helal edin