Jump to content

Sitem Nasıl Olmuş

rikebube
 Share

Recommended Posts

Filmlere imbd punlarnı da ekle.

İmdb Puanlarını Genellikle Belirtiyorum.

hayırlı olsun hacı

Eyw. Hacı

diğer sitelerde reklamlardan bıktık sen koymamışsın çok iyi

Koymadım Gerekmedikçede Koymayı Düşünmüyorum.

1080p olsa tadından yenmez :) Ama genel olarak başarılı bir site.

Teşekkürler. Yeni Bugün Açtığım İçin Düşükleri Yüklüyorum. İnşallah BluRay Filmlerde Yükleyeceğim.

ustam bence çok sıradan olmuş vbulletin felan olsa tadından yenmezdi bilemem karar senin

Hacı En Çok Kullanılan ve Sevilen Olduğu İçin Ki Benimde Hoşuma Giden Tema Olduğu İçin Bunu Seçtim. VBlullettin Kullanmadım Resimlerde Gördüm Hoşuma Gitmedi Pek.

Edited by rikebube

Genel anlamda bakarsak reklamsız sade ve görsel ağırlıklı bir site olmuş. Ben beğendim tebrikler. İçerik olarak zamanla 20 film 200 film olur. Birde Sitenin sağ alt köşesindeki Ebubekir Kartal linkine tıklayınca facebook sayfana gitmesi gerekiyor fakat gitmiyor. Kodda bir hata var düzeltirsen yönlendirme sorunsuz çalışır.

Genel anlamda bakarsak reklamsız sade ve görsel ağırlıklı bir site olmuş. Ben beğendim tebrikler. İçerik olarak zamanla 20 film 200 film olur. Birde Sitenin sağ alt köşesindeki Ebubekir Kartal linkine tıklayınca facebook sayfana gitmesi gerekiyor fakat gitmiyor. Kodda bir hata var düzeltirsen yönlendirme sorunsuz çalışır.

Düzeltmeye Çalıştım Olmadı Uğraşmadım Sonra. :)

Hayırlı olsun

kaplan33, on 08 Apr 2014 - 10:24, said:

Hayırlı olsun

Teşekkür Ederim Güzel Yorumlarınız İçin.

Hocam bir sürü film sitesi benim onlardan farkım ne var diye düşünüecen ilk önce ilk işin seo yaptırtmak film indir hd film izle gibi kelimeleri 1. ila 6 sayfada olması gerekir oda para demek.Yani sitenin bol hit alması biraz uzun sürer.Bu arada .tk domain keşke almasaydın .tk genellikle ücretsiz domain olduğu için hiç kimse o tür sitelere güvenemiyor.Teman iyi görünüyor ama başka bir sürü tema var sonuçta wordpress kullanıyorsun bir sürü var ama türk sitelerinden bi şey bulamazsın bulursan da oda güzel ve para demek.Bu arada bedava hosting kullanıyorsun ns adreslerine baktım keşke almasaydın güvenilmez o tür siteler şimdi 5 ay çalışacan didinecen emek verecen sonra hopp sunucu kapandı veya bozuldu siten gitti ve emeğinde normal hosting tavsiye ederim.Şimdilik bunlar söyleyeceğim daha da var.Başka sorununuz varsa lütfen özel mesaj gönderin

Edited by FeLSeFeCi

Hocam bir sürü film sitesi benim onlardan farkım ne var diye düşünüecen ilk önce ilk işin seo yaptırtmak film indir hd film izle gibi kelimeleri 1. ila 6 sayfada olması gerekir oda para demek.Yani sitenin bol hit alması biraz uzun sürer.Bu arada .tk domain keşke almasaydın .tk genellikle ücretsiz domain olduğu için hiç kimse o tür sitelere güvenemiyor.Teman iyi görünüyor ama başka bir sürü tema var sonuçta wordpress kullanıyorsun bir sürü var ama türk sitelerinden bi şey bulamazsın bulursan da oda güzel ve para demek.Bu arada bedava hosting kullanıyorsun ns adreslerine baktım keşke almasaydın güvenilmez o tür siteler şimdi 5 ay çalışacan didinecen emek verecen sonra hopp sunucu kapandı veya bozuldu siten gitti ve emeğinde normal hosting tavsiye ederim.Şimdilik bunlar söyleyeceğim daha da var.Başka sorununuz varsa lütfen özel mesaj gönderin

Teşekkürler Yorumunuz ve Tavsiyeleriniz İçin. Şimdi Siteyi Geliştirme Aşamasındayım Daha Herşey Oturmadı Eksiklikleri Gidermeye Çalışıyorum Daha Çok Görsellik Ekleme Çalışıyorum. Bunları Hallettikten Sonra Ücretli Domaine Geçecem Zaten. Taşlar Yerine Otursun Bi.

Bu Arada Sitemi Değiştirdim. Artık Film İndirme Değil Film İZLEME Sitesi Yaptım. Umarım Beğenirsiniz ve Artık Burdan İzlersiniz :D . Felsefeci Arkadaşımız Gibi İyi-Kötü Yorumlarınızı ve Görüşlerinizi Bekliyorum Şimdiden Teşekkürler :)

Eleştirmeye devam :) Sitede iki tane kategori var :)) En altta bulunan google search olmamış zaten siteni arama motoru var ama çok istiyorsan mesale adam arama yaptım normal siteden işte sen o google searchı bulunumayan sayfaya koyabilirsin ordan arayabilir. 

http://rikebube.tk/wp-content/uploads/2014/04/arka.jpg

arka plan olmamış hocam keşke plan seçseydin bu da olur sol adam görünmüyor :) diğer tarafta da adam test görünüyor :)

Hocam birde sitede çok boşluklar var üstleri altları biraz indir ayarlardan

hayırlı olsun tufan filminin en kısa zamnda eklersin umarım fragmanı var sadece... Sitede vaar Tufan filmi... Şimdi bikaç filme daha baktım hepsi fragman bunların..????

İsim Değişti Bu Arada http://belesfilm.tk/ Oldu. Tufan Filmi Fragman Sadece Yok Tek Part Olarakta Mevcuttur Sorunsuzdur Açılıyor.

Edited by rikebube

Hayırlı olsun sık kullanılanlara ekledim.

Ek olarak Belgesel eklemeni tavsiye ederim mesela örneğin ufo olayları yada tarihi belgeseller hayvanlar camiası afrika belgeselleri gibi. Türk filmlerine ek olarak çocukluğumuzun filmlerinden eklemeni tavsiye ederim ben çoğu zaman rahmetli Kemal Sunal filmleri ararım yada Zeki-Metin klasikleri, Hababam sınıfı serisi vs

Bu tarz üst üste izleyip sıkılmadığımız filmler ekleyebilirsin