Jump to content

Utorrent Kırmızı Ünlem Hatası

ercan_08
 Share

Recommended Posts

[spoiler]59p57q.png[/spoiler]

arkadaşlar bir haftadan fazladır utorrentte işaretlediğim kırmızı ünlem hatası var AKN aşmış deiğilim ve şu an da indirme hızı 24-50Kb/s

ile yapıyor. internette aradım ama kullanabileceğim birşey bulamadım son umudum tnctr forum ailesi.önerilerinizi ve yardımlarınıza ihtiyacım var. hayırlı forumlar...

arkadaşınızın dediğini yapın ama torrentin seedi yani paylaşanı kalmamış olabilir ona dikkat edin yani ne indiriyorsunuz bilmiyorum ama eski bir torrent veya indireni ve yükleyeni az onun içinçok önemliyse indirdğiniz siteden seed desteği isteyin. torrent eksi tarafı bu normalde güzel bir sistem ama yapacak bişey yok :)

arkadaşınızın dediğini yapın ama torrentin seedi yani paylaşanı kalmamış olabilir ona dikkat edin yani ne indiriyorsunuz bilmiyorum ama eski bir torrent veya indireni ve yükleyeni az onun içinçok önemliyse indirdğiniz siteden seed desteği isteyin. torrent eksi tarafı bu normalde güzel bir sistem ama yapacak bişey yok :)

elsiyum yeni cennet 1080p indirmeye çalışıyordum seed sorunu değildi arkadaşa da yanı şekilde indirdim adam indirip izledi bende 3 gündür indiriyorum daha yeni %65 oldu... 

Modeminiz üzerinde 33395 için port açmalısınız. Modeminizin markasını ve port açma olarak Google'a yazar iseniz gerekli ayarlamaları öğrenebilirsiniz.

Haydi kolay gele !

Daha önce portma açma falan hiç uğraşmamıştım beş yıldır torrent kullanıyorum ilk defa böyle birşey başıma geldi. çözüm bulamayınca alternatif yollara yöneldim filmimi indirip izledim bile. 

evet çözüm buldundumu ?

1080p filmleri turbobit gibi sitelerden tek link olarak indiriyorum.

Port açarak çözüme ulaşabilirsiniz.

port açma deyince sakince modemi yakacakmışım gibime geliyor hiç uğraşmmadı :D

acaba yaşadığım sorun bir virüs sonucu olmuş olabilir mi dün gece microsoft security kurdum ve sabah bir torrent dosyası ekledim şimdi normal çalışıyor ve bağlantı da sorun yok yeşil yanıyor

indirdiğiniz torrentlede alakalı olabilir. seeder sayısına göre değişebilir.