Jump to content

S3 Mü S3 Mini Mi?

pesimistmf
 Share

Recommended Posts

Selamualeyküm arkadaşlar...

Ben öğrenciyim ve para biriktiriyorum. Akıllı telefon düşünüyorum İlk fikrim olarak ise S3 mini 2014 süper amoled ekranlı yeni sürümleri modelleri aklımda o tür olandan almak var. Teknosada 700 Tl 

Şöyle bir site buldum

http://www.sanalreyonum.com/urun/samsung-i9300-galaxy-s3-16gb-beyaz_1007539.aspx?CatId=27177&ref=akakce&v=1.65,5

S3 807,07 TL. Heryerde 1.200 Tl iken bu tür sitelerde neden böyle? Güvenli mi 

Garanti İthalatçi Firma Oldugu İçin Ucuz :) Garantisi Samsung Türkiye Olanlar 1200 Civarı :)

Öyle olsa ne olur ki kardeşim ne fark edecek? Alsam yarın sıkıntı yaşar mıyım?

S3 mini nin S3 ile hiç bir alakası yok sadece satış politikası olarak isimlendirilmiş

diğerlerinde de öyle S4 S4 mini gibi   olaya bu pencereden bakarsanız daha iyi olur

benim tansiyem HTC desire 500

Süper amoled düşünüyorum kardeşim

Selamualeyküm arkadaşlar...

Ben öğrenciyim ve para biriktiriyorum. Akıllı telefon düşünüyorum İlk fikrim olarak ise S3 mini 2014 süper amoled ekranlı yeni sürümleri modelleri aklımda o tür olandan almak var. Teknosada 700 Tl 

Şöyle bir site buldum

http://www.sanalreyonum.com/urun/samsung-i9300-galaxy-s3-16gb-beyaz_1007539.aspx?CatId=27177&ref=akakce&v=1.65,5

S3 807,07 TL. Heryerde 1.200 Tl iken bu tür sitelerde neden böyle? Güvenli mi 

O fiyatta bir gariplik var..

Bence Sony xperia lardan al. O kadar para verip akıllı telefon alıyorsun bi su dökülse bitti. Bende düşünüyorum şu ara ama sony xperia z yada z1 mantıklı geliyor. fiyatı düşük olanlar ise halk dilinde grey denen olay yani firmalar yurtdışından direk kendileri getiriyor ve garantisini kvk, gibi firmalar yapmıyor.bi sıkıntı oldumu arıza vs. aldığın firmaya gönderdiğinde dönüşü uzun süre oluyor diye biliyorum 

Bence Sony xperia lardan al. O kadar para verip akıllı telefon alıyorsun bi su dökülse bitti. Bende düşünüyorum şu ara ama sony xperia z yada z1 mantıklı geliyor. fiyatı düşük olanlar ise halk dilinde grey denen olay yani firmalar yurtdışından direk kendileri getiriyor ve garantisini kvk, gibi firmalar yapmıyor.bi sıkıntı oldumu arıza vs. aldığın firmaya gönderdiğinde dönüşü uzun süre oluyor diye biliyorum 

Sony sevmiyorum kardeşim...