Jump to content

64 Bit Destekli Işlemci

lord_figo18
 Share

Recommended Posts

hız açısından hızlı olur mu avira 64 bitte kasıyor

eset dene bende 4 gb ram i5 core işlemci süper kasıyor ama bazen kapıyom büyük işleri iptam ediyor ve virüsleri bulunca bildirim vermeside sinir bozucu virüs iyidir  :D

bu sitedeki ve başka sitedeki, senin benim gibi kullanıcıların yorumlarından bahsediyorum.

Abi o site herhalde zengin nerdeyese her sitede reklamı var ama işe yararmı bilmem heryerde olunca sinir bozucu oldu  :p

Edited by canavar123

eset dene bende 4 gb ram i5 core işlemci süper kasıyor ama bazen kapıyom büyük işleri iptam ediyor ve virüsleri bulunca bildirim vermeside sinir bozucu virüs iyidir  :D

Abi o site herhalde zengin nerdeyese her sitede reklamı var ama işe yararmı bilmem heryerde olunca sinir bozucu oldu  :p

ben hiçbir yerde reklamına denk gelmedim adblock kullandığımdan dolayı galiba ? 

Edited by ArminVB

ben hiçbir yerde reklamına denk gelmedim adblock kullandığımdan dolayı galiba ? 

Genelde bende hep reklam olur bi ara onun virüsü vardı sonra tnc de yazıların üzerine gelince reklam çıkar oldu  ben virüsü severim ama faydalısını bide onu bi deneyim

Türkiye de en çok kullanılan antivirüs Eset iken  Tnctr ailesinde bile çok az sayıda kişi Eset diyor . Av-test lerinde bitdefender ve kaspersky ın birinci olmasını anlamış değilim testlerde Eseti kaçıncı sıralara attıkları belli değil .Bir kategorileme yapıyorlar ama puanlara bak gülünç tablo . Ya iyi olan ne yazık ki gözükmüyor pek .Değerlendirmeler yanlış iyi bir antivirüsü uyarı vermeyle değerlendirenleri mi desem , yoksa kulaktan dolma şeylerle bu iyi bu iyi demek çok saçma .  Sayısız ödül alan Vb100 ödülleri başta olmak üzere Eset gibi bir üründen daha iyisi olduğunu düşünmüyorum beyler . 

vallaha genelde bu isletim sistemi 64 bit diye uyari verir ama bir dene eger uyari vermezse sorunsuz calisir egerki arasindaki farki soracak olursan 2 gb den fazka ram  olan pc lere genelde 64 kurulur egerki 1,5 yada 2 gb ise bu pc lere de 32 bit kurulur pc üzerindeki rem  ne kadar fazla olsada ram kapasitesinin yarisini verir 32 bit

32 bit Sistemin desteklediği ram 3.25GB tır. 16GB ramde takılı dahi olsa.

64 bit Sistemin desteklediği ram ise 128GB tır. Her ne kadar şuan imkansız gibi görülse de. 

Soruya gelince de; O sisteme 32 bit kurmak saçmalık olacaktır. 64bit kur Anti-Virüs kendi tercihin ben kullanmıyorum 6-7 ay oldu sıkıntıda çekmedim daha.