Jump to content

CarleONE üyemiz Hakkında..

tabele

Recommended Posts

Kaç gündür sessiz sessiz izliyorum sadece olayları olup bitenleri. :(

05 May 2007, tarih ve http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=25748 sayılı konu gereği çok fazla konuşulduğunu gördüm. İş bu olaylar neticesinde ben Carleone dostumuzun çok iyi olduğunu bilmeme! rağmen sizlerinde görmesi için aşağıdaki crackme yi zorlanmadan kıracağını biliyorum. Onun için sizlerinde görmesini istediğim bir durumdur. Crackme özel seçilmiş bir uygulama değildir rastgeledir.

Sanırım er meydanı denen şey bu.. :(

http://rapidshare.com/files/32328441/Reverse_lena_tnctr.rar.html

:unsure:

• Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Aslında Carleone kardeşi hiç tanımam ama güzel bir çalışma içine girip güzel şeyler üretmek adına olumlu iş yapmaya çalışıyor diye düşünüyorum.Kişilere yaklaşımı ve uslubu oldukça düzeyli ve sempatik ! Bu durumda yardımı hakediyor bence ! Ayrıca Tabele dostum Carleone kardeşi bu şekilde bir sınava tabi tutman biraz etik değil gibi geldi bana :unsure:

Gayet güzel birşey bu. Tabele Ustadımız bence Carleone ye inanıyor ve onun yaptıkları ve yazdıklarını desteklemesini istiyor ve bence Carleone bunu başarır gibi...

Ya dostum beni tanıyorsun.. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz... Etik kısmı şu: Bir konuya 71 post atılıyor ama gerçekten de laf atma şekliyle oluşmuş.

Aynen şu şekil neredeyse:

-Kardeşim hani icraat yok..

C- Benim size göstermeme gerek yok.

-Bir tane göster de..

C- Alın o zaman siz yapın..

-Ama konuyu sen açmışsın.

C-Paylaşım yapıyorum.

-Konu böyle uzuyor ama..

C - Buyrun siz anlıyorsanız.

-Sizin bilgi seviyeniz önemli..

C-Bunu diyenler benim üyelerimdi bir zamanlar..

-.............

C-...........

----------------------------------------------

Bu konuşmaların aynısı deil ama Türevli konuşmalar dile geliyor. Onun yerine bu tek konu yeterli o 71 post yerine sanırım. Ki bu da etiktir sanırım.

:unsure:

insanların her alanda önü açılmalı bence ...

bence tamamen hikaye bahsi geçen kişilerde (konuya mesaj atanlar) yeni üye olmuş insanlar çoğunlukla açtığı bütün konulara bakın hepsi mesaj sayısını artırıp tabak çanak yalama amaçlı bende kaç gündür izliyorum olanları... önce vistanın kaynak kodları die ipe sapa gelmez bi konu arkasından cracker eğitimleri vs. vs. vs.

arkadaşlar meyve veren ağaç taşlanırmış.Hah carleone yi kızdırdık sonunda forumada girmez oldu garibim.Bence fazla üzerine gitmeyelim.Onun hakkında yapılan yorumlara baktım üyelik bilgilerinden,Mesajlarının %90 a yakını çöpe taşınmış. :)

O kadar güveniyorsunuz demek :)

bence şimdi harıl harıl çalışıyodur bütün engin! bilgilerini kullanıyodur kırmak için çok zor bi algoritma değildir umarım zira bunu kırsın bitane de benim yazdığım şifreleme var onu vericem basit bişe :):):)

bence tamamen hikaye bahsi geçen kişilerde (konuya mesaj atanlar) yeni üye olmuş insanlar çoğunlukla açtığı bütün konulara bakın hepsi mesaj sayısını artırıp tabak çanak yalama amaçlı bende kaç gündür izliyorum olanları... önce vistanın kaynak kodları die ipe sapa gelmez bi konu arkasından cracker eğitimleri vs. vs. vs.

yaw mesaj sayımı artırsam ne olacak. elime bişey geçer mi mesaj sayısı artınca? 20.000 üyesi olan koca forumda 10 mesajım olsa ne olur olmasa ne? çünkü çoktan bu forum almış yürümüş. TNC'nin tüm yöneticilerini yürekten kutlarım.

eğer mesaj sayısı artırmak gibi bir niyetim olsa pack protector kripto ile ilgili uzunca bir mesaj yazmaz;

"hocam falanca silgimi aldı"

ya da

"tenefüs bitti mi hocam"

falan yazardım. hem kimin tabağını çanağını yalayayım? böyle bişeye neden ihtiyacım olsun? çünkü 20'ye yakın Türkiye'de ve dünya çapında ün yapmış ustalarım var. ne zaman sıkışsam anında yanımdalar. istersen cracking adına guru olmuş ve çok sevdiğim değerli ustam YeNiçeRi'ye ve TNC yöneticisi Bultar'a bi sor bakalım hakkımda neler söyleyecek? tek bir patchle aynı firmanın 20 farklı programını kırabilen bir patch'im var. inan ol ki samimiyetimle söylüyorum artistlik için yazmıyorum.

benim amacım sadece yardım etmek ama şuraya üye olduğum günden bu yana (yaklaşık 1 - 1,5 hafta) sürekli polemik ve iğneleme dolu bir sürü mesaj yazıldı. uçanlar, kaçanlar her şeyi ben bilirim edaları.

neyse bi icraatte ben göstereyim ve çok iddialıyım. winrar programını kıracağız. herkes kendi kıracak hem de. çünkü çok ama çok basit. üstelik sadece resource hacker programını kullanacağız. tutoriali herhangi bir işim çıkmazsa akşam hazırlıyorum. bakalım gerçekten tabak çanak mı yalıyoruz yoksa gerçekten amacımız yardım etmek mi?

Sağlıcakla kalın.

bu arada crackme için biraz bilgi vereyim. rastgele seçilmiş bir crackme için baya zor bir crackme. UpolyX pack ve trace koruması var. açılışta bir dat dosyası kontrolü var. dosya yoksa unregistered. Crackme'yi Lena151 hazırlamış. bu adam bir ters mühendislik dehası haberiniz olsun :)

şimdi zerohour ile CarleONE aynı kişiler mi? aynı kişiler değilse sen neden sana yazılmış gibi cevap verdin anlamadım :):)

sanırım küçük bir yanlış anlaşılma oldu. foruma yeni üye olanlar ve o posta mesaj atanlar yazınca direkt üstüme alındım.

Aynı 2 kişinin birbiri ile atışması biraz garip olurdu :))))

Bu arada arkadaşlar milleti sen şunu yaparsın yada yapamazsın diye eleştirmek bence uygun birşey değil... Kimse kimseye bilgisini yada ne olduğunu kanıtlamak yada göstermek zorunda değildir... Sen şunu beceremiyosun demek sende şunu yap polemiğine sokar insanı o yüzden bu tarz tartışmalara girmek kimseye bi fayda getirmez... Türkiyede zaten yeterince insanların önünü tıkayan kişi dolu...

Demek istediğimi anlayan anlamıştır zaten...

Bu konuyu silmenizi istiyorum mümkünse...

• Administrator

Aynı 2 kişinin birbiri ile atışması biraz garip olurdu :))))

Bu arada arkadaşlar milleti sen şunu yaparsın yada yapamazsın diye eleştirmek bence uygun birşey değil... Kimse kimseye bilgisini yada ne olduğunu kanıtlamak yada göstermek zorunda değildir... Sen şunu beceremiyosun demek sende şunu yap polemiğine sokar insanı o yüzden bu tarz tartışmalara girmek kimseye bi fayda getirmez... Türkiyede zaten yeterince insanların önünü tıkayan kişi dolu...

Demek istediğimi anlayan anlamıştır zaten...

Bu konuyu silmenizi istiyorum mümkünse...

Sen 3-4 gündür yoktun ya. Biraz gez dolaş forumu bakalım. Neler değişmiş. Havası suyu nasıl.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...