Jump to content

CarleONE üyemiz Hakkında..

tabele

Recommended Posts

Biliyorsan konuş ibret alsınlar, bilmiyorsan sus adam sansınlar!!!!!

Ben hep susmuşumdur!!! :)

o sözünün orjinali;

biliyorsan konus alim sansinlar bilmiyorsan sus adam sansinlar

değilmiydi?

:)

• Replies 70
  • Created
  • Last Reply

ben bir şey anlamış değilim adama hodri meydan dercesne yada güven meselesi olarak bi program veriliyor racklemesi için ancak konu sohbet chate :) hatta atasözleri ve deyimlere girmiş bile :) neyse siz yazın ben okumaya devam ediyorum :)

yaw mesaj sayımı artırsam ne olacak. elime bişey geçer mi mesaj sayısı artınca? 20.000 üyesi olan koca forumda 10 mesajım olsa ne olur olmasa ne? çünkü çoktan bu forum almış yürümüş. TNC'nin tüm yöneticilerini yürekten kutlarım.

eğer mesaj sayısı artırmak gibi bir niyetim olsa pack protector kripto ile ilgili uzunca bir mesaj yazmaz;

"hocam falanca silgimi aldı"

ya da

"tenefüs bitti mi hocam"

falan yazardım.

@zerohour

Bu yazıyı bir topic te ben yazdım, O yüzden cevap hakkım doğduğunu düşünüyorum.

Sen müneccimmisin benim niyetimi hakkında kesin yargılarla konuşuyosun?

Forumun yöneticisi var modu var, bırakta onlar karar versin attığımızın mesajın gerekli veya gereksiz olduğuna.

Şişen senin databasen mi ?

@zerohour

Bu yazıyı bir topic te ben yazdım, O yüzden cevap hakkım doğduğunu düşünüyorum.

Sen müneccimmisin benim niyetimi hakkında kesin yargılarla konuşuyosun?

Forumun yöneticisi var modu var, bırakta onlar karar versin attığımızın mesajın gerekli veya gereksiz olduğuna.

Şişen senin databasen mi ?

Bırak arkadas mod olmaya aday sanırım... :)

Hiç bir insanla ile alay ederken kendinizden utanmıyorsunuz değil mi ...?

ne olursa olsun karşınızda bir insan var makine değil ...

onunda duyguları var ....

Yazık çok yazık...

Bence bu arkadaşın üzerine biraz fazla gidildi gibi geliyo şakayla karışık anlatılanlara göre baya zor kırılan bi programmış biraz zaman tanımak lazım bide bi işte çok iyi olan bir kişinin bazen yapamadığı bişeyler olabilir önemli olan samimiyettir. Tabi CarleONE arkadaşın gerçekten bişeyler öğretmekse amacı?

:glare::D:D

genelde ozelligimizdir konuyu her zaman oldugu gibi dagitmak ve dikkatleri eften puften seylere cekmek bence burdaki yorumlari toplasaniz bir gram bile agirligi kalmayan bir balondan oteye degil alinan alinsin kirilan kirilsin ama birakin herkes ornek bir forumda gerekeni arasin bulsun ben ne mod adayiyim nede herhangi birinin yagcisi sadece bu kadar bos konusan insanlarin neden geyik yapmak icin baska bir sitede istedikleri gibi dalga gecebilecek uygulamalarda bulunmamalari birakin herkes isini yapsin ama isiniz dalga ise forumda ki yonetici beyler bir bolum daha acsin tncdalga diye gercekten bu kadar bos bir muhabbete bu kadar katilmak bile cok aslinda ozur dilerim her birinizden ama ruslarin cok sevdigim bir sozu vardir once vur sonra sor diye burdakilerin cogu da sanirim bu soze uygun davraniyorlar ... :D:D

darkengineer arkadasimin soyledi gibi 'eften puften' bir konus, ama sahsen bana kattigi bol kahkaha var. sonucta ders kitabi degil ki forum dedigin sey, insanlarin ilgi alanlari dogrultusunda baska insanlarla iletisim kurdugu bir topluluk, tabii ki bu insanlar biraraya gelince biraz muhabbet donuyordur. Zaten konunun acildigi yer de sohbet :glare: Neyse ben bu arada ders demisken 'KIREKIR' dersi veren ustuda-i muhtesem donem ortasinda ogrenci kabul ediyorsa ben varim, programi kirmasina da gerek yok, yazdiklari bana yetiyordu. lutfen derse devam etsin..

Bırak arkadas mod olmaya aday sanırım... :lol:

hee kendimi paralıyorum. ulan keşke mod olsam da başım göğe erse diye.

bence şöyle yapalım "Crack, Türkçe Yama ve Geyik Bölümü"

diğer forumlarda bangır bangır TNCXP'yi görünce herhalde bilgi paylaşımının hat safada olduğu, milletin saygı ve sevgi ile hoşça vakit geçirdiği bir portal sanıyordum. ama milletin birbiri ile dalga geçtiği mesajlar büyük hayal kırıklığı oldu. :blush: (ben de dahil tabiki) TNCXP mükemmel bir proje ama gördüğüm mesajlardan durum ortada.

bu mesajdan da alıntı yapılır ya şimdiden gülüyorum.

upolyx pack, dosya boyutu koruması, api bp koruması, kodların hemen başlangıcında memory sıfırlama, adım adım trace'de sürekli değişen kodlar, her adımda bubi tuzakları ve her noplamada kodların başına gönderme, bir dosya ya da registry anahtarı ile kayıt kontrol, crackme nin her çalıştırıldığında dat uzantılı gizli ve salt okunur bir dosya oluşturması, v.s. v.s.

Sayın Tabele bu gerçekten öylesine seçilmiş bir crackme ise bi de seçseniz tam yanmıştık. Bi de lena151 yazmış ki bu adam zaten ultimate cracker. Ama çaresini de buldum (buldum denirse) Hex editörü ile "UNREGISTERED" yazan yere "CRACKED By Zerohour" yazdım.

Bultar sence kabul görür mü? :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...