Jump to content

Bilgisayarınız Mı,Sevgiliniz Mi? [ANKET]

chAsEEr

Bilgisayarınız mı, Sevgiliniz mi?  

152 members have voted

1. 1. Sevgiliniz yıl dönümü için size aşağıdakilerden hangisini hediye ederse mutlu olursunuz?

• Uzun süredir istediğiniz dizüstünü
      68
    • Son model bir webcam
      0
    • İkimizin fotoğraflarının olduğu bir albüm
      25
    • Baş başa bir tatil
      59
  2. 2. Sevgilinizle romantik bir akşam yemeğine çıktınız. Yemeğinizi sipariş ettiniz, o yüzünüze mutlu mutlu gülümsüyor. Fakat aklınız, çantanızdaki yeni bilgisayar dergisinde. Ne yaparsınız?

• Lavaboya gitmeyi bahane eder, 10 dakikacık da olsa dergimle baş başa kalabilirim
      25
    • Sevgilime tebessüm eder, sonra da yemek gelene kadar keyifle dergimi okurum
      30
    • Sevgilimle baş başayken aklıma bile gelmez
      97
  3. 3. Bilgisayarınıza format atıyorsunuz. Tam o sırada sevgiliniz arayıp, evinize yakın bir kafede oturuyor olduğunu, sizi beklediğini söylüyor. Fakat sizin 30 – 45 dakikaya ihtiyacınız var, bilgisayarın başından kalkmanız mümkün değil. Ne yaparsınız?

• Geliyorum der, işim bitene kadar bekletirim
      19
    • Banyoya girmek üzere olduğumu söyler, biraz beklemesini rica ederim
      13
    • Bilgisayarı kapatıp çıkarım, sevgilimden daha önemli değil
      44
    • Sevgilime durumu anlatır, isterse eve gelebileceğini söylerim, daha sonra çıkabiliriz
      76
  4. 4. Biraz pahalı zevkleri olan sevgilinizin doğum günü yaklaşıyor. Aksilik bu ya, aynı günlerde bilgisayarınız arızalanıyor ve yenisini almak zorunda kalıyorsunuz. Paranız ancak birine yetecek: Hediye mi, bilgisayar mı?

• Elbette bilgisayar, sevgilim bu seferlik bir çiçek ve sade bir akşam yemeğiyle yetinmek durumunda
      64
    • Çok kararsız kalırım
      22
    • Bilgisayarı birkaç ay sonrasına bırakır, sevgilimi mutlu etmeye çalışırım, onun gülümsemesi her şeye değer
      45
    • Şimdilik idare edecek çok düşük ikinci el bir model alır, kalan paramla da sevgilime mutlu olacağı bir hediye almaya çalışırım
      21
  5. 5. En çok hangisiyle vakit geçiriyorsunuz?

• Bilgisayarımla
      130
    • Sevgilimle
      22
  6. 6. Peki en çok hangisiyle vakit geçirmekten hoşlanıyorsunuz?

• Bilgisayarımla
      56
    • Sevgilimle
      96
  7. 7. Elinize hiç ummadığınız bir para geçti. Havadan gelen bu parayla ne yaparsınız?

• Sevgilimle baş başa bir tatil
      44
    • Sevgilime güzel bir hediye
      25
    • Bilgisayarımı geliştiririm
      83
  8. 8. Sevgilinizin arkadaşlarının isimlerini mi, yoksa yeni çıkan bilgisayar modellerini mi aklınızda tutmak daha zor?

• Sevgilimin arkadaşlarının isimlerini
      98
    • Bilgisayar modellerini
      54
  9. 9. Dikkatsiz sevgiliniz yeni aldığınız ve gözünüz gibi baktığınız bilgisayarınızın üzerine bir anlık dalgınlıkla içkisini döktü! Bilgisayarınız kullanılamaz durumda. Nasıl tepki verirsiniz?

• Çok büyük kavga sebebi, aynısını almazsa affetmem
      19
    • Ona bir şey söyleyemem, ama sinirden ve üzüntüden kendime gelmem mümkün değil
      54
    • Üzülürüm, ama benim de başıma gelebilirdi, onu teselli etmeye çalışırım
      48
    • Alt tarafı bir bilgisayar, sevgilimi üzmeye değmez
      31
  10. 10. Sevgilinizle bilgisayarın başında geçirdiğiniz zamanlarla ilgili hiç tartıştığınız oldu mu?

• Her zaman
      37
    • Bazen
      76
    • Hiçbir zaman
      39

Recommended Posts

211639sevgili.jpg

Günümüzde bilgisayar başında o kadar çok vakit geçiriyoruz ki,

onsuz bir hayat düşünemeyiz. Peki bilgisayarın özel yaşamınızı etkilemesine izin veriyor musunuz?

Ya size 'Bilgisayarınız mı, sevgiliniz mi' diye sorsak?

Testimizi çözün, cevabı hemen öğrenin!

Milliyetin Anketinden Tamamı ALINTIDIR.

bilgisayar sevgilinin yerini tutarmı hiç :lol: deniz güneş tatil sevgili den huzur veren başka ne olabilirki :blush:

Ne güzel söyledin..Başka söze gerek kalmadı valla cumman kardeş..

Bir insan ve makina arasında hele ki sevdiğim bir insanla kıyaslandığında önemsiz kalıyor bilgisayar...

Ama hayat bu sevgilim olmadığı zamanlarda benim sevgilim bilgisayarım :blush:

• 4 hafta sonra ...

bilgisayar sevgilinin yerini tutarmı hiç :wacko: deniz güneş tatil sevgili den huzur veren başka ne olabilirki :wacko:

Bunlar Mesela:

- Çok güçlü bir bilgisayar

- 2 Mbit Adsl

- RapidShare Hesabı

- Kimsenin gelmediği, rahatsız etmediği bir oda

- Sınırsız çay ve kola ve çikolata ve bilimum yiyecek.

bunlar tamam sa, salla sevgiliyi...

• 4 hafta sonra ...

Bunlar Mesela:

- 2 Mbit Adsl

- RapidShare Hesabı

Aynen abi tam istediğim şey :rolleyes::(:)

bilgisayar sevgilinin yerini tutarmı hiç :) deniz güneş tatil sevgili den huzur veren başka ne olabilirki :rolleyes:

bu senin dediğinin olması için tripleri kaprisleri olmayan erkek gibi kız dediğimiz harbi kızlardan biriyle cıkman lazım )(ki benimki öle)

yoksa tatili burnundan getirir..!!

birde sevgili ile art arda 2 gün dısarı cıkınca ben sıkılıyorum yani artık konuscak yapcak cok sey kalmıyor az ama özel zaman geçirmek ilişkiyi hem uzun hemde güzel kılıyor..! (yaz sezonu ayrı yerlerdeyiz(aradakı mesafe baya var) 15 günde 2 veya 1 kez görüşüypruz normalde de zaten ben üni. de başka ilde o başka yani 6 ayda bi :) ama aynı yerde olsak 2x1 yani iiki günde bi 12 saatimi ayırrıım!

) pc me 1x1 zaman ayırırım gerkeirse uykusuz kalir prens of presia yı ya da fearı sabaha kadar oyanr sonra işte mayısık mayısık gezerim.! :(

"Bunlar Mesela:

- 2 Mbit Adsl

- RapidShare Hesabı

bunlar tamam sa, salla sevgiliyi"

bunlar zaten bende üni ve var rapid hesabım var

kendime ait evim(odam da var tabiki ev olunca :) )

zaten sınırsız tütekim malları ve x2 pc olmasından ve dual rem ve 250 sata hdd olmasından dolayı download ı hiç bırakmıom ve ek olarak 1900 GT erkran kartım ile paso oyun oyun oyun oyun..

bu arada sevgiliyi düşünebilirseeeem arada cağrı atıom..

hele bi de kendimmi bi ara lost a kaptırmıstım 10 saat hiç kalmakadan (final sınavı gecesi) 15 bölüm izlemişstim (netten cekmiştim ful hepsini) cok manyak olduydu sınırsız icecek ve aburcubur :)

sevgili işi cileli ben biriyle 7.5 yıl cıktım basıma gelmeyen kalmadı 3 gün yüzüm gülüyorsa 7 gun moralim bozuk ki bu 7 gunun 1 gününde kan kusturuo.. :S ondan ayrıldım kafam rahatladı ya.. sonra özge ile tanıstım o beni yıpratmıo cünki harbi erkek gibi kızlardan.. vede cook anlayıslı..

• 4 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
QUOTE(CentilBoy @ Paz, 17 Haz 2007, 00:11:27) <{POST_SNAPBACK}>

Bunlar Mesela:

- 2 Mbit Adsl

- RapidShare Hesabı

Aynen abi tam istediğim şey

Heralde yani bi insan başka ne ister ki

Tek sevgilim ELİZABET ondanda ayrılamıyorum bilgisayardanda ;) ikisi bir arada geçinip gidiyor. ama fikrim geldi . flopiyi söküp yerine sahte kuku takcam :) ozaman ELİZABET i mi aldatmış olurum yoksa bana Pırno film izleten bilgisayara bakarken Elizabetle geçirdiğim zaman mı bilgisayarı aldatmış oluyorum ;)

Bilgisayarınıza format atıyorsunuz. Tam o sırada sevgiliniz arayıp, evinize yakın bir kafede oturuyor olduğunu, sizi beklediğini söylüyor. Fakat sizin 30 – 45 dakikaya ihtiyacınız var, bilgisayarın başından kalkmanız mümkün değil. Ne yaparsınız? Geliyorum der, işim bitene kadar bekletirim

-Banyoya girmek üzere olduğumu söyler, biraz beklemesini rica ederim

-Bilgisayarı kapatıp çıkarım, sevgilimden daha önemli değil

-Sevgilime durumu anlatır, isterse eve gelebileceğini söylerim, daha sonra çıkabiliriz

bence burda bilgisayarı açık bırakırım seçeneği olması lazım zaten windows yüklemede renkli ekran bölümüne yani;(renkli ekranda yüklenen bölüm hani yazıyo ya 60 dakika kaldı falan)oraya gelince bilgisayarı açık bırakırım cafeye giderim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...