Jump to content

Ekran Kartı Için Tavsiye.

k1nju75u
 Share

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar. Bir sıkıntım var ve yardımınızı istiyorum. Ekran kartı alıcam yeni çıkan oyunları kasmadan oynayamıyorum. :angry: Şöyle yeni çıkan oyunları kaldırabilecek (Call of Duty serisi , Assassin's Creed , Nfs Serisi vs.) kesinlikle kasma sorunu olmucak ve max. 800 TL. limitim var :(

Şimdiden Herkeze Teşekkür Ediyorum. 

Bu Sistem özellikleri:

pre_1415176029__11.jpg

Bu da anakartım:

http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/ga-880gm-usb3rev_31

Nvidia Alıcaksan Gtx 700 serisi al, 770 önerim Dx12 de geliyor misss

Amd ciyim diosan R9 280 veya üstü al

Ama Alırken Birşeye dikkat et oda serinin 2. rakamı  6 dan düşükse kesinlikle alma  örn. amd R9 200 serisi var en az 260 al 270 280 280x diye gidiyor saten nvidiada 'da geçerli bu

Teşekkürler arkadaşlar cvplar için. şunu düşünüyorum. siz ne dersiniz. Bide bi arkadaş söyledi Anakart ve işlemci amd dedim ekran kartı amd olmasına gerek yok nvidia al en iyisi falan dedi orda biraz takıldım. Benim anakart  "Eşsiz Grafik performansı için PCI-E 2.0 x16 grafik arayüzü ile ATI Hybrid CrossFireX desteği"  bu linkteki ekran kartı pci-e 3. Anakart çalıştırır mı ?

http://www.hepsiburada.com/liste/sapphire-amd-radeon-r9-270x-vapor-x-oc-boostuefi-2gb-256bit-gddr5-dx112-pci-e-30-ekran-karti-11217-00-40g/productDetails.aspx?productId=bd304436&categoryId=204
Edited by Daikosho

• 2 hafta sonra ...

Teşekkürler arkadaşlar cvplar için. şunu düşünüyorum. siz ne dersiniz. Bide bi arkadaş söyledi Anakart ve işlemci amd dedim ekran kartı amd olmasına gerek yok nvidia al en iyisi falan dedi orda biraz takıldım. Benim anakart  "Eşsiz Grafik performansı için PCI-E 2.0 x16 grafik arayüzü ile ATI Hybrid CrossFireX desteği"  bu linkteki ekran kartı pci-e 3. Anakart çalıştırır mı ?

http://www.hepsiburada.com/liste/sapphire-amd-radeon-r9-270x-vapor-x-oc-boostuefi-2gb-256bit-gddr5-dx112-pci-e-30-ekran-karti-11217-00-40g/productDetails.aspx?productId=bd304436&categoryId=204

1-amd ile ile intel arasında az performans farkı var,intel ile rekabet yapacak firma olmadığı için,intel ve nvidia bir adım önde,fp ürünü istersen amd derim.

2-anakartın pci 3 ekran kartı çalıştırır,2gb ekran kartı ileride yetersiz kalabilir!

Edited by gangstarap