Jump to content

Windows 7 Key


papazjoe
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar laptobumu satıyorum ama windows 7 keyini vermiyecem  içinde recevery si var recovery yaptığım zaman etkinleşmiş olarak geliyor ama laptobun altıdayı key ile recovery yaptığım zaman gelen key farklı oem falan yazıyor ben sadece laptobun altından key etiketini söküp alsam başka bilgisayara kurduğum zaman keyi sorun yaşarmıyım yoksa hem key etiketini söküp hemde recovery alanınımı silmeliyim?

Link to comment
Share on other sites

Laptobu satıyorsan öncelikle Low level format atmanı öneririm ne var ne yok Komple silebilirsin Sonra o etiketi sökebilirsin oradaki Key  1 pc haricinde kullanılmaması lazım yoksa diğer sistemden atar key kara listeye alınabilir Recorveryde sil sıfırla sistemi sonra etiketi sök gönder :) Bios gömülümü bu arada?

Edited by iJohnny
Link to comment
Share on other sites

Bilgisayarı formatlama gerek yok. Alan adama yazık. Recovery bölümünde pc nin altındaki keyle alakalı hiçbir bilgi mevcut değildir, recovery içinde o marka modelle ilgili tüm aynı özellikteki pc'lere girilen default key mevcuttur. Ama anladığım kadarıyla sen pc nin altındaki keyi mevcut makinede kurarken girmişsin. Girmeseydin iyi olurdu. Şimdi Microsoft pc nin altındaki anahtarın o pc ye ait olduğunu onaylamış oldu. Hiç girmeseydin başka bir makineye sıfır key girmiş gibi kullanabilirdin. Şimdi de kullanabilirsin ama telefonla etkinleştirmen gerek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...