Jump to content

Telefon Tavsiyesi Limit 1700 ?

juvanpix
 Share

Recommended Posts

http://consumer.huawei.com/minisite/worldwide/Ascend-Mate7/

Trye daha adım atmadı galiba. Bu phablet bütçem olsa geldiğinde kaçırmam.

Onun haricinde: Note 4 diyecem lakiin fiyat 2000 lirada. Sizinde bütçe 1700muş maximum.

1370 liraya Note 3 öneririm.

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-samsung-note-3-fiyati,1333751.html

Edited by _ULTIMATE_

Açıkçası ben Lumia 925 kullanıyorum.Çözünürlük güzel,Kamera muazzam,hızlı,stabil,özellikli(alan sorunu var ben 8gb bulabildim aldım.fakat 16 gb bulabilirsen kaçırmamalısın).En büyük eksikliği akşama varmadan şarj bitiyor.Günde 2-3 defa şarj etmek zorunda kalıyorum.Fakat sen android yada IOS mu düşünürsün bilmem.Bne sadece söyledim.WP düşünürüm diyorsan 1020 41 MP kameraya sahip o da güzel telefodur.Lumia 930 ise 21 MP kameraya ve L925'den daha iyi özelliklere sahip.Bunları da düşünebilirsin.

Peki kullanan arkadaşlar 5s in çözünürlük ve 8mp kamerası hakkında ne dersiniz. S5 göre düşük çünkü.

mp ye aldanma derim 7 aydır 5s kullanıyorum 8 mp ama cam gibi net resimler çekiyor video aynı şekilde android telefonlarla hele samsumg la hiç kıyaslama bundan önce s3 ondan öncede xperia sp kullandım kameralar sözde 8 mp ama :) bence 5s daha canlı ve renkleri dolgun resimler çekiyor 

yapmayın çocuklar etmeyin bebeler 1700 tl ye en kralından i5 bir dizüstü alırsın fiyata bak ya  :D bu telefon üreticileri çok manyak para kazanıyolar ha aklınızda olsun üreticilere bu telefonların maliyeti belki 100 tl yi geçmez yapmayın iyi pazarlık yapılırsa i7 bile olabilir

• 2 hafta sonra ...

z3 aldım sende al kafan rahat olsun sony televizyonlarında kullandıgı görüntü teknolojisi var 

X-Reality teknolojisi görüntü mükemellek kamera ve su toz geçirmezliginden bahsetmiyorum bile performansıda cok iyi 

3 gb ram var android için yeterli bence ne kadar çok ram kulllansada performansında sorun yok bir sürü oyun uygulama açıyorum tık demiyor maşallah. ios gibi performansı valla begendim ilk androidli telefonum şuan memnunum özellikle istedigim oyunun programın fullünü bulabiliyorum apk nin bu yönünü seviyorum sadece 5.2 ekrana sahip tek elle çok iyi kullanılıyor kavisli köşeleri ve köşelerinde düşmelere karşı tam adını bilmiyorum boombuter mi öyle bi plastik var düşünce hasarı dagıtıyor yaylama görevi yapıyor ekrana yükü vermiyor bu yüzden düşünce ekran kırılma olasıgını en aşagıya çekiyor ekrana bişi olmuyor ve ısı borusu var işlemcinin üstünde ısınırsa ısıyı dagıtmak için düşün derim

Edited by MaDTuRk