Jump to content

Watch Dogs Black.box Kurulum Hatası

Maddox67
 Share

Recommended Posts

Gunaydın arkadaşlar, 

Dün akşamdan beri bu hatayla uğraşıyorum bi çok kez silip tekrar yükledim güvenli modda tamamen kaldırıp tekrar yükledim cmd ekranını da sorunsuz bekledım bi saate yakın :D yine bu hatayı alıyorum nette araştırdığımda çift ekran kartı falan dediler onlarıda yapıyorum yine aynı sistem gereksinimlerim de yetiyor zannedersem ( imza da var ) belki sizden birinin başına da gelmiştir diye buraya da sorayım bi dedim yardımlarınız için şimdiden çok sağolun

İyi Forumlar...

1. pre_1417859588__adsz.png
Edited by rebellious_67

re-pack oyun genelde önermiyorum olası sorunlar çıkabiliyor.

Nvidia Control Panelinde Watch Dogs ekli ve Yüksek performans olarak seçili ise sorun bileşenlerde olabilir. Nvidia driverininda son sürüm olduğuna dikkat et.

Direct-X, VC++ vs bunların son sürümleri ile güncellemeni öneriyorum. Ayrıca oyuna dair çıkan yaklaşık 4 tane sanırım güncelleme var onları da yükle yoksa oyun zaten performans olarak sorunlu.

re-pack oyun genelde önermiyorum olası sorunlar çıkabiliyor.

Nvidia Control Panelinde Watch Dogs ekli ve Yüksek performans olarak seçili ise sorun bileşenlerde olabilir. Nvidia driverininda son sürüm olduğuna dikkat et.

Direct-X, VC++ vs bunların son sürümleri ile güncellemeni öneriyorum. Ayrıca oyuna dair çıkan yaklaşık 4 tane sanırım güncelleme var onları da yükle yoksa oyun zaten performans olarak sorunlu.

Zaten sağtıkda seçiyoruz Nvidia yı 

sürücüde de bi sıkıntı yok gördüğüm kadarıyla 

pre_1417860575__adsz.png

Aynı Hocam.Reloaded da çok büyük yaw :)

oyunun kendi boyutu. re-pack veya rip lerde genelde bu tür sorunlar çok çıkıyor zaten. oyunun kurulu olduğu yerdeki Support klasöründeki, Direct-x, dot netframework, GDFinstall, VC redist leri kurmayı dene. oraya oyunun çalışması için gerekli bileşenler mevcut.

ayrıca ekran kartı modeliniz nedir tam olarak. Dx11 zorunluluğu varda oyunun.

oyunun kendi boyutu. re-pack veya rip lerde genelde bu tür sorunlar çok çıkıyor zaten. oyunun kurulu olduğu yerdeki Support klasöründeki, Direct-x, dot netframework, GDFinstall, VC redist leri kurmayı dene. oraya oyunun çalışması için gerekli bileşenler mevcut.

ayrıca ekran kartı modeliniz nedir tam olarak. Dx11 zorunluluğu varda oyunun.

Support Klasörü yok hocam. Black.Box oldugu için galiba ekran kartımda: Geforce Gt 630M 

Knight online duydunmu hiç?

Knight Online duydumda KO olarak duymamıştım ama tahmin ettim. O tür oyunlarda genelde sistem den kaynaklı sorunlar yaşıyor ilk win8 çıktığında da aynı muhabbet olmuştu sonra oyuna güncelleme gelmişti yine gelir düzelir. Ben win8 rc den beri kullanıyorum. oynadığım oyunun ve denediğim oyunun haddi hesabı yok daha uyumsuzluk hatası almadım. Online bu tür oyunlar değilde, DayZ vs oynadım sorun hiç olmadı.

Knight Online ı bu tür oyunlarla bir tutma.

Knight Online duydumda KO olarak duymamıştım ama tahmin ettim. O tür oyunlarda genelde sistem den kaynaklı sorunlar yaşıyor ilk win8 çıktığında da aynı muhabbet olmuştu sonra oyuna güncelleme gelmişti yine gelir düzelir. Ben win8 rc den beri kullanıyorum. oynadığım oyunun ve denediğim oyunun haddi hesabı yok daha uyumsuzluk hatası almadım. Online bu tür oyunlar değilde, DayZ vs oynadım sorun hiç olmadı.

Knight Online ı bu tür oyunlarla bir tutma.

o dediğin sistem açıkları ben onu demiyorumki böyle birşeyde olabilir diyorum ne ise düzelir ztn :)