Jump to content

Katılımsız Program İstekleri Buraya

Share

Recommended Posts

Notepad2 nin AddOn u varmdır. Herşeyi denedim bı turlu yol bulamadım. Yardımcı olabılırmınıZ_?

notepad++ yapmıştım yarına onu ve winamp'ı yüklerim foruma notepad2 de vardı yaa onada bakiyim

addon now playing eklentisi, pro key ve türkçe yamalandı... güle güle kullanın

notepad++ Türkçe

Please register to see this content.

istekler emir vakiye dönmesin lütfen...

Edited by gavara

Acronis True Image 9.0 bunu katılımsız yapabilirmisiniz eger yaparsanız upload edip linki koyayım..

boyutu 40 mb yakın wpi yapacam boyutu bakımında lazım o 105 mb lık var bende ama o bir cd ye fazla gelıyo

Winamp AddOn acılısta hata verıyor_?_?

Hatada burda bakamak istersen duzeltebılırmısın

yarın bakarım artık ama böyle bir hatayla karşılaşmadın daha önce hep bu winampı kullanıyorum...

inno setup ile hazırlamıştım bi kontrol ediyim ona göre haber veririm

selam arkadaşlar.sizden math yype 6,0 programını katılımsız olarak ayrlamanızı rica ediyorum.bu programı türkçeleştirmeye çalıştım keyinide koydum.ama bazı yerlerini degiştirmeyi beceremedim.(ofiz 2007 de bazı menüler ingilizce görünüyorama reterastör programında o yerler gözükmüyor ondan dolayı yapamadım)

verdigim adresten programı alıp tam türkçe yapıp katılımsız olarak ayarlayabilirseniz sevinirim.iyi çalışmalar

@enderol; sen bu işleri bilen bir arkadaşsın onun için senin isteğini şöyle yerine getirebilirim

acronis.msi /qn /norestart PIDKEY=PN7WD-3H7E8-32DYS-6Q3CJ-U4FE8[/CODE]

bu komutla acronis katılımsız yüklenebiliyor...

bu forum da vardı aynen yapmıstım olmamıştı yıne yaptım olmadı bat dosyasına yazıp kurmaya calışıyorum olmuyor autolit ile yapmaya calışıyorum olmuyo hep bu ekranda durup kalıyor

hjkps6.jpg

iki şekilde bu sekıl kalıyor ileri gıtmıyor hem autolit hem de verdigin bukodlarla

bir sorum olacaktı benim bu katılımsız xp için cap dosyaları yapıyoruzya hani add on ile bunlara parametreyi girdigimizde serial istemiyor degilmi yoksa istiyormu

istiyorsa serial sorununu nasıl çözebilirim anlatabilirmisiniz

Edited by kartal.24

öncelikle sizi kutlarım böyle bi çalışmanın içine girip herkese yardımcı olmanızdan dolayı ...... benim sizden isteyim pc'de bulunan driverleri tarayıp yüklenmemiş driverleri gösterip online driver arayarak indirip kuran bi program türkçe arayüzlü kolay kullanışlı olması makbuldür yayınlarsanız sevinirim teşekkürlerimi sunarım ......

öncelikle sizi kutlarım böyle bi çalışmanın içine girip herkese yardımcı olmanızdan dolayı ...... benim sizden isteyim pc'de bulunan driverleri tarayıp yüklenmemiş driverleri gösterip online driver arayarak indirip kuran bi program türkçe arayüzlü kolay kullanışlı olması makbuldür yayınlarsanız sevinirim teşekkürlerimi sunarım ......

sizin dediğiniz gibi 1 kaç program var fakat kullanmak için online lisan istiyorlar eğer lisansiniz varsa yardımcı olabilirim yoksa programın hiç bir yararı yok...

kartal.24 ve izmirli_ömer istekleriniz konuyla alakalı değil.Ama izmirli_ömer senin isteğin için forumda driver genius ve ufak ama yararlı bir iki program olacaktı istersen bir ara.Diğer arkadaşın isteğini de ay başı yapıcam olursa türkçesinide yaparız

Selam arkadaşlar ben daha öncede istek yaptım ilgilenen olmadı yapamayız gibisindende bi cevap olsa olur yani olumlu veya olumsuz bi cevap istiyorum

aşşağıdaki programları tek bi cd de katılımsız olarak rica edicem cafe işletiyorum cafede kullanılabilecek olan programları tek bir seferde hepsini yüklemek istiyorum tncxp deki gibi 2. cd si öyle mesela ama yetersiz tncxp indirmiştim kullandım gayet güzel

office2007

winamp

msn 8.5

bsplayer

wmp11

adobe flash player

camfrog

media player classic

yahoo

adobe reader

deamon tools

mirc

mail ru

olumlu cevap veren olursa programların linklerinide ekliycem hem herkesin işine yarar bi çalışma olur

arkadaşlar cevap bekliyorum şimdiden çok teşekkürler

Edited by lookout

Senin internet cafe nasıl işliyor merak ettim.Senin cafede de mi böyle yapıyorlar.

-Abi ben oyun oynamak istiyorum?
-Ne oynıcaksın?
-Oyun[/CODE]

yukarıda yaptığın şey aynen bu. Ortada link yok bişey yok sonra isteklerime cevap gelmedi diyorsunuz.Biz İlk posttaki kuralları uyguluyoruz sadece.Ayrıca bunların birçoğu zaten sitemizde var olmayanların linkini verin yapalım...Ayrıca office2008 çıktı da benim mi haberim yok?

kusura bakmayın anlatamadım ben kuralları okudum biliyorum linkleri vermemin gerektiğini ancak yapacak biri çıkarsa vericem linkleri ve 2008 i de yanlışlıkla yazdım bu kadar sert çıkmanıza gerek yok...

Edited by lookout

e-midyat Gönderildi Dün, 13:03

ProShow Gold -Turkceside olsaydı ne guzel olurdu...Şimdiden tesekkurler arkadaslar...

Proshow programinin son versiyonu katılımsız yapma yolunda iyi emellerime alet oldu iyi kullanımlar :clapping:

Edited by yNs

yNs; o program henüz katılımsız değil ay başı yapacaklarım arasında.Diğer arkadaşa gelecek olursak önceki postalara bir bak bakalım bunları yapabilir misiniz diye sorulmuş mu?Bunun dışında listenin çoğu zaten forumda var

winamp

msn 8.5

wmp11

office2007

adobe flash player

camfrog

media player classic

adobe reader

deamon tools

mirc

bunlar olanlar hatta galiba bsplayerda vardı

yahoo

mail ru

bunlar ise benim bildiğim sitede yok bunların linklerini verirsen aybaşı yapabilirim.

kusura bakmayın anlatamadım ben kuralları okudum biliyorum linkleri vermemin gerektiğini ancak yapacak biri çıkarsa vericem linkleri ve 2008 i de yanlışlıkla yazdım bu kadar sert çıkmanıza gerek yok...

sert cıkmadık sadece olması gerektiği gibi olsun isteklerinin çoğu var zaten yarına koyarım +larıyla birlikte hemde sadece isteme şekli... :clapping: linkleri kaldırdım ama koyucam gene amaç kurallara göre olması

Edited by gavara