Jump to content

Katılımsız Program İstekleri Buraya

Share

Recommended Posts

• 3 hafta sonra ...

Altta verdiğim programın katılımsız full kurulumunu rica ediyorum.

Teşekkürler.

Sandboxie

http://kewlshare.com/dl/ca70ead002c0/Sandboxie.v3.32.Multilingual.Incl.Keymaker_ZWT.rar.html[/CODE]

Açıklama:

Sandboxie'nin mantigini basitce söyle aciklayabiliriz, sisteminiz ile sabit diskiniz arasinda bir bölüm olusturup islemlerinize bu arada devam etmek yani bu kuracaginiz bir programda olabilir veya internette tarayiciniz ile gezinirken de olabilir yaptiginiz isleri sandbox icinde yaparsaniz bunlar asla hard diskinize kaydedilmiyor.

Bu resimde aciklanmis zaten mantigi, bu normal sistemin calsima prensibi,

Bu da Sandbox'in yaptigi is,

Tarayicinizi sandboxie icinde calistirip internette gezerken diyelim bir dosya indirdiniz ve dosyada da zararli var siz bunu eger sandbox icinde indirip calistirirsaniz o zararli hard diskinize ulasamaz cünkü sandbox onu hard diskinizden tamamen ayirmistir.

Internette isiniz bitipte sandbox'i kapatmadan önce icini temizlediginiz zaman indirdiklerinizin hepsi tamamen silinmis olacaktir.

Ayni sey sisteminizde calisan tüm program icin gecerli hepsi sandbox icinde calistirilabilir, bu programin mantigi bu ayni mantiga sahip baska yazilimlarda var (Buffer Zone gibi)

Ben kisisel olarak kullanma ihtiyaci hissetmedigim icin cok ayrintili bilgi sahibi degilim performansini da test edecek kadar kullanmadim ama umarim bir fikir verebilmisimdir.

Edit:

C-ronaldo arkadaşım hızır gibi yetişti sağolsun. Buradan teşekkür ediyorum.

İsteyenlere linkini vereyim.

Sandboxie 3.32

Full Sürüm ve Katılımsız dır smile.gif

Saygılar ....

Boyut : 482 KB

MD5 : 0A9E1283E49EA295BEDE4E852AFB46A8

[CODE]http://rapidshare.com/files/169504979/Sandboxie.3.32.rar[/CODE]

Alternatif

[CODE]http://www.speedyshare.com/462697550.html[/CODE]

Edited by entegre

photobuilder 7.2 banada lazım link aşağıda yardımınız için teşekkürler

photobuilder 7.2 banada lazım link aşağıda yardımınız için teşekkürler

Please register to see this content.

ayrıca 6.5 için verdiğin linkler ölü bildirmek istedim

YA BİLADERLDER 10 GÜNDÜR BİR İSTEĞİMİZ OLDU YA OKUMADINIZ, YA DA İŞLERİNİZ ÇOK BİR İLGİLENEN OLMADI. LÜTFEN BİR EL ATARMISINIZ ÇOK ACİL LAZIM

Vermiş olduğunuz linklerde crack yok. O yüzden ilgilenilmedi. Kurallara göre istekte bulunun. Ha diyorsanız. Ben crack olmadan da kullanırım. Tamam yapalım diyecem ama o zaman da sazanın biri çıkıp; "Bu trial, siz nasıl iş yapıyorsunuz...." gibi gereksiz iletiler yolluyor. Olmuş veya olmamış, ama hiç düşünmüyor. Karşıdaki bunun yaparken az veya çok emek sarfetti. Benim söylediklerim kırıcı olabilir mi, karşıdakini incitir miyim şeklinde. Düşünen yok mu? Var. Bizde zaten asıl onlar için yapıyoruz. Bu saatten sonra zaten benim pekte umrumda değil. Ben elimden geleni yapıyorum, en azından yapmaya çalışıyorum. Çoğu arkadaş sadece istediğini alıp gidiyor. Başka birşey yapmıyor. Bende başkalarına yardım edeyim şeklinde hiç geri dönmüyor. Açıkçası alınmayın ama, siz siteye ne verdiniz ki ne istiyorsunuz diye sormazlar mı adama. Bu söylediklerimi üzerinize alınmayın. Sizin namınız da bu şekilde davranan tüm insanlara söylüyorum. Size karşı herhangi bir kastım olsa, flood dan dolayı size uyarı vermem gerekirdi.

İyi günler/geceler.

Vermiş olduğunuz linklerde crack yok. O yüzden ilgilenilmedi. Kurallara göre istekte bulunun. Ha diyorsanız. Ben crack olmadan da kullanırım. Tamam yapalım diyecem ama o zaman da sazanın biri çıkıp; "Bu trial, siz nasıl iş yapıyorsunuz...." gibi gereksiz iletiler yolluyor. Olmuş veya olmamış, ama hiç düşünmüyor. Karşıdaki bunun yaparken az veya çok emek sarfetti. Benim söylediklerim kırıcı olabilir mi, karşıdakini incitir miyim şeklinde. Düşünen yok mu? Var. Bizde zaten asıl onlar için yapıyoruz. Bu saatten sonra zaten benim pekte umrumda değil. Ben elimden geleni yapıyorum, en azından yapmaya çalışıyorum. Çoğu arkadaş sadece istediğini alıp gidiyor. Başka birşey yapmıyor. Bende başkalarına yardım edeyim şeklinde hiç geri dönmüyor. Açıkçası alınmayın ama, siz siteye ne verdiniz ki ne istiyorsunuz diye sormazlar mı adama. Bu söylediklerimi üzerinize alınmayın. Sizin namınız da bu şekilde davranan tüm insanlara söylüyorum. Size karşı herhangi bir kastım olsa, flood dan dolayı size uyarı vermem gerekirdi.

İyi günler/geceler.

Yaklaşık 12 gün önce foruma bir program linki bıraktım, içinde serial dosyasının da olduğunu belirttim. 1 hafta kadar bekledim. İlgilenen bir arkadaş çıkmadı Kimseye bir sitemde bulunmadım. Zaten öyle bir hakkım da yok, çünkü buradaki insanların herkesin isteğini yerine getirmek gibi bir yükümlülükleri yok.Bbir kaç gün sonra hakan272007 arkadaşımızın sitemde bulunduğunu gördüm. Gülüp geçtim sadece ama şimdi bakıyorum da başka türlü bekleyince kimse cevap vermiyor. Bence herhangi bir nedenden ötürü (işiniz olabilir, görmemişsinizidir vs...) isteklere cevap veremiyorsanız, sitemlere de cevap vermeyin. Bu mesajı niye yazdın derseniz sadece üzgün olduğum için yazım. Çünkü benim yazdığım ileti yani isteğim tamamen silinmiş. İsteğim görmezden gelinse olabilir derdim yapmak zorunda değiller ama iletimin silinmesine gerçekten üzüldüm. Dediğim gibi bu başlıkla ilgilenen arkadaşlar kimsenin isteğini yerine getirmek zorunda değiller. Sonuçta işimizi gördüğünüz zaman elimizden gelen tek şey kuru kuruya teşekkür etmek, fazladan bir de teşekkür butonuna tıklamak. Oysa siz bir program için kim bilir ne kadar zaman harcıyorsunuz. Her şey için tekrar teşekkürler. Umarım bir gün sizin seviyenize ulaşır ve bende gerekli paylaşımları yapabilirim. Saygılar

Edited by Akozdem!R

arkadaşlar DFX AUDİO ENHANCER 8.5 WMP 11 için katılımsız ve full yapablirmisiniz.Crack olayı işlemiyor bunda da.Mümkünse Türkçe olsun şimdiden teşekkür ederim

Ustalar! Lütfen şu DFX konusuna bir el atın. Winamp ve Windows Media Player için DFX'in katılımsıznı yapabilecek kimse yok mu? Kimse kullanmıyor mu bu kadar güzel bir programı. Format attığımda ilk işim bunu kurmaktır. DFX'siz bir PC düşünemiyorum.

Ustalar! Lütfen şu DFX konusuna bir el atın. Winamp ve Windows Media Player için DFX'in katılımsıznı yapabilecek kimse yok mu? Kimse kullanmıyor mu bu kadar güzel bir programı. Format attığımda ilk işim bunu kurmaktır. DFX'siz bir PC düşünemiyorum.

Arkadaşım katılımsız program isteğinde bulunmuşsunuz ama ortada link yok. 2-3 sayfaya geriye kadar baktım acaba daha önceki sayfalarda mı eklediler diye ama orada da göremedim. İstekte bulunduğunuz şeyin linkini verme zahmetini gösterebilseniz keşke. Belki o zaman isteklerinize cevap alabilirsiniz

Forumun her yeri DFX programının indirme adresleriyle dolu. Daha önceki sayfalara bakarsan göreceksin. Bir kez daha ekleyeyim. Olur da görmeyen, bilmeyen olur diye...

http://rapidshare.de/files/41116170/Winamp_i_in_DFX.rar.html[/CODE]

Edited by Akozdem!R

1-Msn plus programını katılımsız yapabilirmisiniz...

2- Nero programını katılımsız yapabilirmisiniz...

(neroda kurarken Fotoğraflar-video-müzik-ayarlar diye secenek geliyor orda hiç bir kutucuk işaretli olmaz ise iyi olur)

Şimdiden Teşükkürler...

Edited by smyrnako

1-Msn plus programını katılımsız yapabilirmisiniz...

2- Nero programını katılımsız yapabilirmisiniz...

(neroda kurarken Fotoğraflar-video-müzik-ayarlar diye secenek geliyor orda hiç bir kutucuk işaretli olmaz ise iyi olur)

Şimdiden Teşükkürler...

İstediğiniz programlar forum da zaten mevcut. Nero'nun full ve micro versiyonlarının linklerini koydum.

Messenger Plus! Live 4.60.326

Windows Live Messenger programını daha ayrıntılı kullanabilmeyi sağlar.

http://www.mediafire.com/file/acfeqtmb3vr/Messenger_Plus!_Live_4.60.326.exe[/CODE]

[color=#FF0000][size=3][b]Nero 8.3.6.0 Micro Türkçe[/b][/size][/color]

[b]Popüler CD/DVD yazma ve yedekleme programı micro sürümü[/b]

[CODE]http://www.mediafire.com/file/l9tqkznmdpt/Nero_8.3.6.0_Micro_Turkce.exe[/CODE]

[color=#FF0000][size=3][b]Nero 8.3.6.0 Ultra Edition Türkçe[/b][/size][/color]

[b]Popüler CD/DVD yazma ve yedekleme programı full sürümü[/b]

[CODE]http://www.mediafire.com/file/mcyufcs0tyu/Nero_8.3.6.0_Ultra_Edition_Turkce_by_NeC.part1.rar
http://www.mediafire.com/file/nbekw7iww7e/Nero_8.3.6.0_Ultra_Edition_Turkce_by_NeC.part2.rar
http://www.mediafire.com/file/uxk3tewnual/Nero_8.3.6.0_Ultra_Edition_Turkce_by_NeC.part3.rar[/CODE]

Not: Linkler Nec arkadaşımızın hazırlamış olduğu [b]Katılımsız Program Arşivi [by Nec][/b] adlı topicten alınmıştır.

Messenger Plus Live 4.70

Messenger Plus live 4.70.334 Standart kurulumdur sponsor programı kurulmuyor güle güle kullanın

http://rapidshare.com/files/165274198/Messenger_plus470.exe[/CODE]

[color=#FF0000][size=3][b]Nero 7.8.5.0 Micro Edition Türkçe[/b][/size][/color]

İçinde sadece nero vardır. ImageDrive wave editor vs yoktur.

[CODE]http://rapidshare.com/files/30811371/Nero7.8.5.0MicroTR-www.tnctr.com.rar[/CODE]

Umarım bunlar işinize yarar. Fakat şunu da söylemeden geçemicem. Bu istediklerinizin hepsi forumda mevcut. Biraz daha araştırmacı olursak eminim istediklerinize daha çabuk ulaşabilirsiniz. Birilerinin yazdığınız postu görüp ona cevap vermesini beklemek zorunda kalmazsınız.

Arkadaslar logmein programını katılımsız yapmak istiodum burda buldum ama tam istedigim gbi degil bu logmein'i benim istedigim hale getirebilicek olan biri warmı aslında hersey bi video ile basladı logmein'i editlemisler we tıkladıgımızda direk yükleniyo ama burdakinden biraz farklı farkı ne hemen onuda söyleyeyim programı calıstırmak için cift tıkladıgımızda programı yukluyor ama program ne programfiles'ta nede denetim masasında görünüyor we programın sag alt kösede calıstıgını gösteren simge olmuyor burdakinde ise bütün bu söylediklerimin tersi kısacası programı werdigim linkte bulunan wideodaki gibi editleyebilirmisiniz ... Programı casusluk amaclı kullanmicam yanlıs anlamayın sadece kız arkadasımın bilgisayarını izlicem ama onun bundan haberi olmicak olursa beni ne yapar bilmem :dribble: yardımcı olursanız cok sewinirim simdiden tesekkurler ... :drinks:

video

PhysX katılımsız isteği

Bazı oyunlar bu proğram kurulmadan çalışmıyor bir örenek vermek gerekirse LEGENDS - HAND OF GOD katılımsız kurulum yapacak arkadaştan ricam bunu Autoit le yapmasın ben tamamen sessiz kurulum istiyorum bu programanın sessiz kurulum kodunu USSF ile öğrenmeye çalıştım ama bulamadım bir şekilde sessiz kurulumda yapa bilirsekde işimi görür download edilecek proğramın boyutu 32 mb dir

[Guru3D.com].zip

PhysrX Nedir?

2002 yılında çalışmalarına başlayan Ageia firması, beş kişilik bir teknoloji geliştirici ve girişimci tarafından "nasıl daha gerçekçi fizik hesaplamaları yapan bir sistem geliştirebiliriz" diyerek yola çıktılar.

bizi ilgilendiren işin donanımsal kısmıyla birlikte oyunlarda kullanılacak olan yeni fizik motoru Novodex.Ageia'nın PhysX fizik kartı, aynı ekran kartlarındaki gibi bir yapıya sahip olacak, PCI ve PCI-X slotları için ayrı ayrı piyasaya çıkacak ve yeni nesil oyunlardaki fizik hesaplamalarının yükünü, bilgisayarın merkezi işlemcisinin üzerinden alıp kendi sırtına bindiriyor. Bu sayede herhangi kasılma olmadan gördüğümüz "olağanüstü" fizikler, kayıpsız ve sorunsuz olarak ekranımıza yansıyor.

İlk örnekler, Novodex destekli oyunlar ise hayli tanıdık: Unreal Tournament 2007, Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter, Karma (Quantic Dream ), Rise of Nations: Rise of Legends... PC için bu şekilde bir liste varken, PlayStation 3 için KillZone 2 en tanıdık isim.

Arkadaslar birkaçtane programın katılımsız sürümünü istiyorum :

Photoshop cs2

photoshop cs3

Nero 8 veya 7

Office 2007

Power Dvd 5.6 -6

Rapidshareden aynı anda 6-7 tane program birden indirmek için bir araç

Avast (En Son çıkanı)

Alcohol %120

Acronis

partition magic

Winrar (En Son Sürüm)

Şİmdiden Teşekkür ederim

Dipnot:Lİnkler Rapidshareden olMazsa Sevinirim Mediafire olabilir

Arkadaslar birkaçtane programın katılımsız sürümünü istiyorum :

Photoshop cs2

photoshop cs3

Nero 8 veya 7

Office 2007

Power Dvd 5.6 -6

Rapidshareden aynı anda 6-7 tane program birden indirmek için bir araç

Avast (En Son çıkanı)

Alcohol %120

Acronis

partition magic

Winrar (En Son Sürüm)

Şİmdiden Teşekkür ederim

Dipnot:Lİnkler Rapidshareden olMazsa Sevinirim Mediafire olabilir

:warning: Diyorlar ki linkleri verin sen tutmuş program isimlerini yazıyorsun :)

2.si bunların çoğu nerdeyse hepsi var forumda :)

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

Program Türk dili ve edebiyatı dersi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz yazılımları toplu halde kurar.

İçeriğindeki yazılımlar:

1) Büyük Türkçe Sözlük

2) İmla Kılavuzu

3) Osmanlıca - Türkçe Sözlük

4) Hızlı Okuma Egzersizleri

5) Türkçe Soru Bankası (Konu anlatımlı)

6) Edebiyat Soru Bankası (Konu anlatımlı)

B)ALINTI DEĞİLDİR

http://rapidshare.de/files/41085082/Tuerk_e-Edebiyat.rar.html[/CODE]

Yukarıda kendi yaptığım bir program var. Katılımsızını yapabilecek biri var mı?

bu programların katılımsız kurulumlarına ihtiyacım var.yapacak arkadaşa çok teşekkür ederim.

fotomontaj programı:

resim netleştirme programı:

resim netleştirme.rar

driver arama:

arama.rar

pc arıza tespit:

arıza tespit-Passmark[1].BurnInTest.Pro.v5.3.1028.rar

mp3 ve video kesme programı:

bir Mp3 Ve Video kesme programı hemde sınırsızzzzz.rar

tunka metin çeviri:

blaze media player ve edit:

Media Pro 8.rar