Jump to content

Katılımsız Program İstekleri Buraya

Share

Recommended Posts

Dil:Türkçe

Boyut:5.10 mb

Lisans:Ücretsiz

İşletim sistemi:Windows tümü

Üretici:Ceyka

İNDİR:

Bildiğiniz gibi youtube jacker’ın ilk veriyonunda yanlızca youtube.com girmek mümkündü şimdi ise bir çok site eklenmiş.

İşte yeni sürümdeki yenilikler.

Bu Versiyonlar Beraber Bazı özellikler eklendi ve ayrıca istediğiniz yasaklı bir siteyi de nasıl açabileceğiniz video kaydı cekilerek anlatıldı. Youtube Jacker 2 Youtube dışın da aşağıdaki siteleri de açabileceğiniz gibi kayıt ettiğim video ile de istediğiniz bir diğer siteyi de açabileceksiniz…

Versiyon 2 Değişiklikleri

+ 64 bit Sistem Desteği

+ Ayrıca

Please register to see this content.

Forumda YouTube Jacker 2 programının katılımsızı verilmiş ama adres silinmiş. Konuyu açan arkadaş da ilgilenmiyor. Katılımsızını yapabilirseniz sevinirim.

Forumda YouTube Jacker 2 programının katılımsızı verilmiş ama adres silinmiş. Konuyu açan arkadaş da ilgilenmiyor. Katılımsızını yapabilirseniz sevinirim.

Ben indirmeyi denedim Siwan arkadaşın verdiği linkten sorunsuz bir şekilde indi. Bende rapide upload yaptım. Buyur burdan indir

http://rapidshare.com/files/202420811/Youtube_Jacker.exe[/CODE]

D'accord Chord Dictionary 3 & D'accord Easy Tuner 3

Gitaristlerin çok işine yarayabilecek 2 farklı programın crack işlemlerini yapıp tek bir kurulum dosyasında birleştirdim. Bunu katılımsız hale getirebilecek bir arkadaş var mı?

D'accord Chord Dictionary 3

Gitar akor sözlüğü

61713708.jpg

D'accord Easy Tuner 3

Bilgisayarın mikrofonundan gitarı akord etmeye yarayan bir yazılım.

44275940.jpg

İndirme adresi:

Edited by Grameradam

Programları hazır kurulu hallerini vermek yerine setuplarını versen daha makbule geçerdi. Yine de indirip katılımsız yapmak istedim ama crack dosyaları bir işe yaramıyor. Programları çalıştırdığında unregistered versiyon olarak görüyor ve 9 kez çalıştırma hakkı veriyor. Crack ve setup dosyalarını ayrı ayrı verirsen tekrar bakmaya çalışırım.

Crack işlemleri yapıldı Allback. O karşına çıkan şifre isteyen bölümde ortadaki seçeneği seçip kullanıcı adı ve şifre isteyen bölüme istediğin herhangi bir şifreyi ve herhangi bir mail adresini girersen program aktif hale geçiyor

Yine de istiyorsan programların orijinal hallerini vereyim.

Edited by Grameradam

Crack işlemleri yapıldı Allback. O karşına çıkan şifre isteyen bölümde ortadaki seçeneği seçip kullanıcı adı ve şifre isteyen bölüme istediğin herhangi bir şifreyi ve herhangi bir mail adresini girersen program aktif hale geçiyor

Yine de istiyorsan programların orijinal hallerini vereyim.

İstediğin katılımsız kurulumları hazırladım. Programların setup dosyalarını vermediğin taktirde başlat menüsü kısayolları ve program ekle kaldır seçenekleri oluşmuyor. Foruma açtığım başlıktan indirebilirsin istediğin programları.

Portable acronis true image ve alternatif olarak başka bir disk image programı arıyorum. Acronisi indirdim ama doğru çalışmadı. Yardımcı olabilirmisiniz? teşekkürler

Portable acronis true image ve alternatif olarak başka bir disk image programı arıyorum. Acronisi indirdim ama doğru çalışmadı. Yardımcı olabilirmisiniz? teşekkürler

kendinden türkçe destekli winamp'ın son sürümünü katılımsız yapabilir misiniz?

download:

Vuze 4.1.0.4 (azureus yeni sürümü)

katılımsız paylaşabilecek varmı acaba.

download:

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=10451&view=findpost&p=411475[/CODE]

burda isteğin mevcut zaten. Winamp ilk açıldığında ingilizce olacaktır. Seçeneklerden Türkçeyi seçebilirsin. Gerekli açıklama iletide yapılmış gerçi.

Diğer isteğinli de hazırladım.

[CODE]http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=84765[/CODE]

Edited by Allback

Lavasoft Ad-Aware Anniversary 2009 Professional Edition 8.0.3

LavasoftAd-AwareAnniversaryEdition8.0_wm.jpg

Alternatifli indirme adresleri:

Forumdaki ad aware versiyonları çok eski. Yeni versiyonun katılımsızını yapan olur mu?

Edited by Grameradam

854ii5g.jpg

TDK SÖZLÜK programı. Yalnız şöyle bir sıkıntı var. Program CD'siz çalışmıyor. Ama forumda yine böyle CD'siz çalışmayan REDHAUSE ingilizce sözlük vardı. Onun katılımsızını yapmayı başarmışlardı. Belki bunu da yapan çıkar.

ben kendi driverlerin ve programların olacağı bir cd yapmak istiyorum arkasınada kendi şeceğim bir resim aktarmak istiyorum acaba mümkünmüdür.. mümkün nasıl yaparım

Başlıkla senin isteğinin ne alakası var şimdi. Kendin bir şeyler yapmak istiyorsan ve takıldığın bir yer varsa; Katılımsız Kurulum Destek bölümüne yaz.

• 2 hafta sonra ...

Selamlar,

Word Perf.Office X4 Office 2007 dahil tüm Office formatlarını destekliyor.Hızlı ve özellikle .ppt(.pptx) sunum hazırlama eklentileri çok güzel.Hazır şablon yapıları çeşit bakımından fazla.(Ben mecburen Portable olan eski X3 versiyonuyla idere ediyorum.) X4 versiyonu portable yapılabilir mi bilmiyorum.Eğer başarabilirseniz çooooooooooooook sevinirim.Allah (c.c) yardımcınız olsun. :D

Corel WordPerfect Office X4 :

Link : 1

Link : 2

Link : 3

Link : 4

Windows live messengerin son sürümünü addon yaparmısınız???

Fakat messenger plus olmasın. Çoklu açılabilsin gereksiz reklamlar kaldırılsın ve başlangıçta çalışmasın ayrıca sadece masaüstüne kısayol atsın...

Saygılarla.

arkadaşlar okul kantinin de kullanılmak üzere bir tane cari stok programı buldum ve programı kullanmaya karar verdik.

kantin çok programlı lise kantini stajer öğrencimiz çalıştırıyor. staj ücretinide kantinin gelirlerinden karşılanıyor, artan para okulun ziraat bankası hesabına yatırıyorum.

sizlerden isteğim bu programı bizim için katılımsız hale getirimisiniz.

şimdiden teşekürler...

dosya boyutu: 8,98 mb

dosya adı: tildasc

download linki:

Akozdem!R -> Aşağıya bakabilirsiniz.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=86801[/CODE]

Edited by Akozdem!R

Bilmiyorum isteğim burada uygun mu?ya da cevap veren olur mu?Ama ben yine de istemiş olayım

Çok değil,sadece düzgün çaışan,donmayan adamakıllı bir tv programı.Acaba böyle bir tv izleme programı var mı?

Özellikle türk kanalları için diyorum.Şimdiden teşekkurler

NOT.Bu isteğimin yeri burası olmayabilir.Bu durumda anlayışınıza sığınır ve beni yönlendirirseniz memnun olurum

Akozdem!R -> Kuralları okuduktan sonra istekte bulununuz.

öncelikle bu konunun 100. mesajını atmaktan onur duyuyorum ;)

işte isteğin:

fakat sanki yükleme dosyasıyla bayya bi oynamışlar gibi geldi bana ama makinelerimde denedim sorunsuz çalışıyor.Bişi çıkarsa söle

hocam rollback linki silinmiş!!

bu adresdeki programın katılımsız şeklini yapabilirmisiniz peki

birde bunu ikiside şuanki en son sürümdür biri forumda hiç yok digerininde düşük sürümü var forumda bu ikisini de yapabilirseniz sevinirim

Edited by kartal.24

Yeri tam burasımı bilemiyorum ama ben arkadaşlardan Acronis True Image Echo Workstation With Acronis Universal Restore V9.7 build 8602+Hiren's Boot CD V9.8 bootable CD imajı rica ediyorum(ayrı ayrı değilde ikisi bir arada).

Linkler:

Acronis "

Hiren's 9.8 "

rar şifresi: bb (TNCTR nin verdiği link)

Seven Remix XP 2.0

bu windows 7 patch kurulum dosyasının katılımsız yaparmısınız

kurulum türkçe dili seçili olarak yapılsın...

teşekkürler, başarılar.

programın linki.

Seven_Remix_XP_1_0_by_Niwradsoft_thumb.png

Version 2.0 - Mar 20, 2009

* New: WIP Win7 Visual Style by kspudw

* New: Mod’s Support

* New: Force Reload

* New: NiwradSoft Welcome Center

* New: NiwradSoft Settings

* Improved: 60 EXE, 90 DLL, 6 CPL, 1 OCX, 1 TSP Files

* Improved: Windows Vista Cursors (Temporary)

* Improved: Windows Vista Sounds (Temporary)

* Improved: Windows Vista Fonts (Temporary)

* Fixed: Win7PDC Visual Style Taskbar Button

* Misc: Changed netshell.dll ,wmplayer.exe, wmploc.dll icons

* Misc: Easy customization with Mod’s or Force Reload

* Updated: Win7PDC Visual Style

birkaç ay önce gene bu konuyu açmıştım ama yapan olmadı sanırım ozaman bunu katılımsız yapmayı becerecek proğramcı yoktu tnctr de şimdi umarım yeni arkadaşlar yapar

Ben PhysX 9.09.0203 proğramını katılımsız istiyorum bat.exe ile çalıştırabileceğim sessiz katılımsız kurulum koduda işimi görür

proğram linki

PhysrX Nedir?

2002 yılında çalışmalarına başlayan Ageia firması, beş kişilik bir teknoloji geliştirici ve girişimci tarafından "nasıl daha gerçekçi fizik hesaplamaları yapan bir sistem geliştirebiliriz" diyerek yola çıktılar.

bizi ilgilendiren işin donanımsal kısmıyla birlikte oyunlarda kullanılacak olan yeni fizik motoru Novodex.Ageia'nın PhysX fizik kartı, aynı ekran kartlarındaki gibi bir yapıya sahip olacak, PCI ve PCI-X slotları için ayrı ayrı piyasaya çıkacak ve yeni nesil oyunlardaki fizik hesaplamalarının yükünü, bilgisayarın merkezi işlemcisinin üzerinden alıp kendi sırtına bindiriyor. Bu sayede herhangi kasılma olmadan gördüğümüz "olağanüstü" fizikler, kayıpsız ve sorunsuz olarak ekranımıza yansıyor.

İlk örnekler, Novodex destekli oyunlar ise hayli tanıdık: Unreal Tournament 2007, Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter, Karma (Quantic Dream ), Rise of Nations: Rise of Legends... PC için bu şekilde bir liste varken, PlayStation 3 için KillZone 2 en tanıdık isim