Jump to content

Katılımsız Program İstekleri Buraya

Share

Recommended Posts

Ashampoo Burning Studio Free 6.77 Türkçe sadece 8.2 mb !

Ashampoo Burning Studio blu ray disklerini de yazabilen başarılı bir CD, DVD yazma programıdır.

Çoğu kullanıcı CD, DVD yazma uygulamlarının zorluğundan şikayetçidir. Bazen doğru bir fonksiyonu ararken vaktinizi boşa harcadığınızı farkedersiniz. Ashampoo Burning Studio sizin ne istediğinizi bilir: Kolaylıkla, hızlı, maksimum kalitede ve minimum uğraşla CD, DVD yazmak.

indirme linki:

Buyur kardeşim.Ashampoo Tollbar içermez ve update etmemeni öneririm.Açılışta Language kısımdan Türkçe ayarlayıp tr kullanabilirsin.9.5 MB

Please register to see this content.

Adobe AIR forumda bulamadım yapabilirseniz gerçektem çok seviniri. Adobenin kimi uygulamlarda kurulmasını istedigi bir program. Bence katılımsızı şimdiye kadar yapılmış olmalı idi, ama yok. Linki aşağıdadır. Teşekür ederim.

• 2 hafta sonra ...

arkadaşlar...bu autocad 2007 programını katılımsız yapacak birine bir kilo baklava hediye edicem...allah rızası için şunu katılımsız otomatik yapacak biri yokmu ya....wpi programında görsem varya daha ne isterim....otomatik kurulum yapabilecek bir babayiğit.......istiyoz ama .......hadi lütfen...

selam Windows Essentials Codec Pack 3.0 i katılımsız hale getirebilirseniz sevinirim

Windows Essentials Codec Pack en temel codec bileşenlerinden oluşan bir codec paketidir. Diğer codec paketlerine göre en büyük artısı program içerisinden yeni codecleri otomatik olarak güncelleyebilme yeteneğine sahip olması. 3GP, AAC, AC3, APE, AVI, DivX, 3ivx, DAT, h.264, x264, Nero Digital, DTS, FLV, FLAC, HD-MOV, MPEG-1/2, M4A, MP3, MP4, MO3, MOD, MKV, OFR, TTA, OGG/OGM, S3M, Vorbis, VOB, XviD, XM, WV, UMX formatlarına destek vermektedir. Video oynatma ve dönüştürme işlemleri için elzem olan bu codec(çözücü) paket uygulamanıza sisteminizde yer verebilirsiniz.64 bit desteği var Media Player Classic player türkçe var sadece 15.29mb

programın lkinkini veremiyom ama çok bilindik ve benim çok istediyim bir program; Ad Muncher (reklam engelleyici) önceleri forum sitelerinde bol bol ful olarak dolaşırdı fakat yıldır artık bulunamıyor ful olarak,yokmu bunun bir çaresi,olmazsa olmaz programlarımdandı......

• 2 hafta sonra ...

Audio DVD Creator arkadaşlar bu programın katılımsız yapacak arkdaş var mı ya da tavsiye edeceğiniz bi başka program(dvd'ye track yazma programı)

Akozdem!R -> İstekte bulunurken programın cracklı linkleriyle gönderin, bir daha ki sefere isteğiniz değerlendirilmeyecektir.

Programa buradan,

rapidshare.com/files/323105203/Audio_DVD_Creator_1.9.1.0.rar[/CODE]

Katılımsızına buradan erişebilirsiniz.

[CODE]http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=146357[/CODE]

programın lkinkini veremiyom ama çok bilindik ve benim çok istediyim bir program; Ad Muncher (reklam engelleyici) önceleri forum sitelerinde bol bol ful olarak dolaşırdı fakat yıldır artık bulunamıyor ful olarak,yokmu bunun bir çaresi,olmazsa olmaz programlarımdandı......

Benimde en çok beğendiğim ve sevdiğim programdır kendisi.Her türlü saçma reklamı engeller.Ben linki vereyim bu program full ve calısıyor isteyen indirebilir fakat bana katılımsızı lazım,birisi yapabilirse çok makbule geçer.

Not : Winrarlı dosyanın içindeki Ad Muncher adlı dosya önce kurulacak,sonra üstüne Crack.exe kurulacaktır.Crack.exe'yi kurmadan programın klasörüne atmayın.Katılımsıza bakacak arkadaş bunu hallederse daha iyi olur :)

http://hotfile.com/dl/51275144/9d42980/Ad_Muncher_4.71.rar.html
http://www.megaupload.com/?d=9S9B1KG8[/CODE]

Birde çalıştığına dair resim.

2vnphcp.jpg

programı indirip yapacıktım ama antivirus nedense uyarı veriyor. icinde vidus var demiyorum ama indiremedim. aslında sende eset kulanıyorsun sende vermemesi ilginc. megaupload sorun var sanırım iki kere geri saydırmama ramen inmedi 404 hatası verdi

programı indirip yapacıktım ama antivirus nedense uyarı veriyor. icinde vidus var demiyorum ama indiremedim. aslında sende eset kulanıyorsun sende vermemesi ilginc. megaupload sorun var sanırım iki kere geri saydırmama ramen inmedi 404 hatası verdi

Dosyanın içinde setup.exe ve crack.exe olduğu için crackte virüs buluyor doğru hocam.

Bende antvirüsü devre dışı bırakarak yüklemiştim zaten.

Ayrıca istersen başka yerede upload edeyim

• 2 hafta sonra ...

Arkadaşlar Dikte proğramını kuran kullanan varmı? bi yerde 54.5 mb buldum ama kurulum ve kullanım eksik varsa paylaşırssanız seviniriz.

Akozdem!R -> İstediğini programın linkini ve gerekiyorsa crackınında içerisinde olduğu bir link vermeniz gerekmektedir.

• 1 ay sonra...

Radeon Tv Movie Radio Player 7.2 kalıtımsız şekilde yapcak varmi ben dedim olmadi çeşitli şeyler denedim . teknik servis var en fazla tv porg olarak bunu isiyorlar acaba yapicak varmi

Akozdem!R -> Program için link vermeniz kurallarda belirtilmiştir, link ekledikten sonra değerlendirilecektir.