Jump to content

Windows Live Messenger 8.5 BETA TR

Recommended Posts

Windows Live Messenger 8.5.1235.0517 BETA TR

Windows Live Messenger 8.5 BETA TR, Internet'e bir Microsoft çalışanı tarafından sızdırılan İspanyolca Windows Live Messenger 8.5.1235.0517 BETA sürümü kullanılarak MsXLabs Organization tarafından hazırlanmıştır.

Türkçe dil desteği, Windows Live Messenger 8.1'in Türkçe dil dosyasının yeni WLM 8.5 Beta İspanyolca dil dosyasıyla eksik satır kalmayacak şekilde birleştirilmesiyle sağlanmıştır.

Sızdırılmış bir sürüm olmakla birlikte, tarafımızca test edilmiş olup herhangi bir güvenlik açığı içermemektedir ve kullanılabilir durumdadır.

Temel olarak arayüz değişiklikleri ve bazı küçük geliştirmeler içeren Windows Live Messenger 8.5 BETA'yı gönül rahatlığıyla kurup deneyebilirsiniz. Ayrıca hazırladığımız bu kurulum paketi, mevcut Windows Live Messenger - MSN Messenger kurulumunuzu etkilemez ve kolayca kaldırılabilir.

İndirme ve Kurulum

* Aşağıdaki RAR dosyasını indirin

* http://rapidshare.com/files/33951912/WLM.8.5.Beta.TR.rar.html (11.7 MB)

* RAR dosyasını açın ve içindeki WLM.8.5.Beta.TR.exe dosyasını çalıştırarak kurulumu başlatın

* Masaüstünüze gelen "Windows Live Messenger 8.5 BETA TR" kısayoluna tıklayın

* Oturum açıp yeni sürümü test edin...

Not: WLM 8.5 BETA TR, dahili olarak çoklu oturum açma özelliğine sahiptir, kısayoluna birden fazla tıklayarak yeni WLM 8.5 oturumları açabilirsiniz. Henüz birçok yama ve eklenti ile uyumlu değildir. Messenger Plus! Live ile kısmen uyumludur. Temel Plus! özelliklerini kullanabilirsiniz.

Kaldırmak için: \Program Files\Windows Live klasörünü ve masaüstündeki simgesini silin.

Ekran Görüntüleri

wlm8.5_4.png

wlm8.5_1.png

wlm8.5_2.png

wlm8.5_3.png

• Administrator

https://connect.microsoft.com/programdetails.aspx?ProgramDetailsID=1285&wa=wsignin1.0 [/CODE]

Bu linkten sizde beta tester olabilirsiniz. Geri dönmeleri için biraz beklemeniz gerekiyor.

kurdum. çalıştırdım. oturum açtım. 5 dakika oturum acık kaldı. bu süre zarfında harddisk harıl harıl çalıştı ne işlem yaptıgını anlayamadım. ama hoşuma gitmedi 5 dakika sonunda kaldırıp çöpe gönderdim. 7.5 kullanıyorum.

• 2 ay sonra...

Windows Live Messenger 8.5.1235.0517 BETA TR

Windows Live Messenger 8.5 BETA TR, Internet'e bir Microsoft çalışanı tarafından sızdırılan İspanyolca Windows Live Messenger 8.5.1235.0517 BETA sürümü kullanılarak MsXLabs Organization tarafından hazırlanmıştır.

Türkçe dil desteği, Windows Live Messenger 8.1'in Türkçe dil dosyasının yeni WLM 8.5 Beta İspanyolca dil dosyasıyla eksik satır kalmayacak şekilde birleştirilmesiyle sağlanmıştır.

Sızdırılmış bir sürüm olmakla birlikte, tarafımızca test edilmiş olup herhangi bir güvenlik açığı içermemektedir ve kullanılabilir durumdadır.

Temel olarak arayüz değişiklikleri ve bazı küçük geliştirmeler içeren Windows Live Messenger 8.5 BETA'yı gönül rahatlığıyla kurup deneyebilirsiniz. Ayrıca hazırladığımız bu kurulum paketi, mevcut Windows Live Messenger - MSN Messenger kurulumunuzu etkilemez ve kolayca kaldırılabilir.

İndirme ve Kurulum

* Aşağıdaki RAR dosyasını indirin

*

Please register to see this content.
(11.7 MB)

* RAR dosyasını açın ve içindeki WLM.8.5.Beta.TR.exe dosyasını çalıştırarak kurulumu başlatın

* Masaüstünüze gelen "Windows Live Messenger 8.5 BETA TR" kısayoluna tıklayın

* Oturum açıp yeni sürümü test edin...

Not: WLM 8.5 BETA TR, dahili olarak çoklu oturum açma özelliğine sahiptir, kısayoluna birden fazla tıklayarak yeni WLM 8.5 oturumları açabilirsiniz. Henüz birçok yama ve eklenti ile uyumlu değildir. Messenger Plus! Live ile kısmen uyumludur. Temel Plus! özelliklerini kullanabilirsiniz.

Kaldırmak için: \Program Files\Windows Live klasörünü ve masaüstündeki simgesini silin.

Ekran Görüntüleri

wlm8.5_4.png

wlm8.5_1.png

wlm8.5_2.png

wlm8.5_3.png

Aslında İnt Cafeler için ideal Ama Çok geç açılması hoş olmuyor. Bide Anlamayanlar için..:D

inş O sorun Kalkmıştır. Yoksa Forever 7,5 :p

mrb ama bu melt bende kurduktan sonra hata verıyo sirenacm.dll dosyası baslatılmadı dıyıp hata verıyo tamam dıyıncede hata raporu verıyo :p( ne sans be

herşeyin full versiyonunu kullanıcaksın :D benim yaptığım gibi :p bununda full versiyon çıkıcak o zaman kullanırız acelemiz yok nede olsa :p

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...