Jump to content

Msn De Herşeyi Bil ( Msn Discovery Tr )

Recommended Posts

mainshadowlogopq7.png

1-Bizi engelleyen ve silenleri anında görebiliriz

2-Çevrim dışı mesaj alıp gönderebiliriz

3-Avatar ve kamera görüntüsü çalabiliriz

4-Listemizdeki biri çevrim dışı giriş yaptığında uyarı verir

5-Listenizdeki biri size ileti sayfası açtığında ve kapattığındasize haber verir

6-Konuştuğunuz kişi sizin sayfayı aşşaya çekerse kaparsa yada üzerine başka bi sayfa açarsa haber verir

7-Winapta ne dinlediğinizi gösterir

8-Gizlice msn de gezinmenizi sağlar herkesler sizi çevrimdışı görür ama siz istediğinizle konuşabilirsiniz

9-İstemediğiniz kelimeleri engeller konuşma esnasında karşınızdaki kişi o kelimeleri yazsa dahi size iletmesini engeller

10-Karşı tarafın size titreşim göndermesini engelleyebilirsiniz

11-Listenizdeki kişilerin ne zaman giriş yapmış ne zaman çıkış yapmış bu tür bi çok ayrıntıları gösterir

12-Msn den aldığınız dosyaları sizin dilediğiniz şekilde düzenler mesela resimler için ayrı klasör açar aldığınız resimleri direk oraya atar yani aldığınız şeyleri sınıflandırır ve orada saklar

13-Debug listesi oluşturur (Msn Discovery Günlük)

14-Chat adı özelliğiyle kişilerinize istediğiniz bi isimi yazıp sizi o isimle görmenizi sağlar mesela sizi başka bi mail adresiyle görmesini istiyosanız sizin adresiniz yerine seçtiğiniz adresi kişilerinize gösterir bi başkasının yerine konuşmakta kullanabilirsiniz.

15-Karşıdakinin adına mesaj gönderebilirsiniz

16-Sınırsız titreşim gönderebilirsiniz

17-Hızlı avatar kayıt özelliği sayesinde geçmiş kişilerin avatarlarını sonradan kullanabilirsiniz.

Evet MessengerDiscovery Live TR şu an piyasada olan en son sürümü ve kullanıma hazır tüm MSN versiyonlarıyla uyumludur özelliklede Live Messenger kullananlar içinde çok işe yarayacağa benziyor...

:)

link :http://live.msgdiscovery.com/download3.php

aga saool walla çok teşerkkür ettim :(

:) kanka yhaa bu nasıl kullanılıyo ;)

:) kanka yhaa birisi yardım edemzmi :) ben bunu bi türlü kuramadım :)

icon13.gifDİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine p_edit.gif Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Edit'leyiniz.

Öncelikle paylaşım için teşekkürler.

Ben de bi ara kullanmıştım ama hiç beni engelleyenleri yada çevirim dışı oturum açanları görememiştim.Bazı sorunlarla da karşılaşınca plusın yeterli olduğunu düşünmeye başladım.

• 1 ay sonra...

Engelleyenleri göstermiyor ki zaten.Birisi silerse sadece sana uyarı geliyor bu kişi sizi sildi diye.Zaten karşı tarafın sildiğini discovery hariç iki şekilde anlayabiliyoruz.Hemde istediğiniz zaman,o an silince değil.

Çevirim dışı olanları gösteriyor kısmına gelince ise bu şöyle oluyor.Çevirim dışı olan kimse msninden sizinle konuşma penceresi açınca sölüyor "Bu kişi sizinle konuşma penresi açtı diye " oda kaç dakka sonra gelir Allah bilir.Eee benle konuşma penceresi açmayınca uyarı gelmiyor.Benle konuşma penresi açan zaten konuşur,zaten ileti gelir.Anlamama gerek kalmaz ki :D Artı o programı kaldırınca sorun çıkartıyor.Ben zor hallettim o sorunu.Ben tavsiye etmem şahsen.

• 1 ay sonra...

valla ilk başlada çevrimışı olanları söylüyodu ama bayadır hiç ses etmiyo benim discovery ayarlara da baktım değişen bişey yok.çoğu insan o ozelliği istiyo ama bence pek sağlıklı değil. başka yolu yok mu bunu bilmenin. bir iki site biz sölüyoz dedi ama hepsini ofline falan gösteriyo. :D

evet ama tam sürüm olması için değil o dll dosyası sadece kasmaması için forumda vermiştim geçen baktım link hala sağlam ölmeden yetiş bence:D

Ya Forumda Vermiştim Demek; Denizde Kum Demek.. :)

Neyse Bakınayım, Sağolasın..#

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...