Jump to content

Portable Ms Office '07 Türkçe

from_heaven
 Share

Recommended Posts

34of2xd.jpg

Xp ve Vista da sorunsuzca çalışmaktadır... açılış siyah temayla artık siz keyfnize göre değiştirirsiniz keyini çıkarın! :)

İçindekiler:

MS Word

MS Excel

MS PowerPoint

Office Diagnostic

Office Picture Manager

Office Clip Organizer

4q3sqk8.gif

http://rapidshare.com/files/35852798/Office_07_Portable_Tuerk_e_by_greenonx.7z.001
http://rapidshare.com/files/35858687/Office_07_Portable_Tuerk_e_by_greenonx.7z.002
http://rapidshare.com/files/35864156/Office_07_Portable_Tuerk_e_by_greenonx.7z.003[/CODE]

[CODE]http://rapidshare.com/files/41343143/ThinstallPatch.exe[/CODE]

rar pass: greenonx

Edited by from_heaven

bu dosyalar nasıl bir dosya bende rarproğramı kurul odugu halde inen dosyalartanımsız görülüyor birlikte ac cıkıyor ne yapmalıyım teşekkurler

TAMAM ÇALIŞTIRDIM 7 Z ZİP PROĞRAMIYLA çalışıyormuş sunum için çok teşekkur işe yarıyor ellerin dert görmesin

Edited by tahsin43

• 1 ay sonra...

Öncelikle Office'i sunan arkadaşlara teşekkürler.Yalnız bende bir süredir ''Your thininstall licence expired''

uyarısı vererek hiç açılmamaya başlamıştı.Bu durumlarda kullandığım ''Thininstall Patch 3.049'' da burada

işe yaramadı.Sorunu gene bizim sitede linki verilmiş olan 3.104'ün Patch'i çözdü.Aynı sorunu başka arkadaşların da

yaşıyor olması gerektiğini düşünerek Patch'i Rapid'e yükledim:

http://rapidshare.com/files/42827512/ThinstallPatch.exe[/CODE]

Patch'i çalıştırıp açılmış haldeki Portable Office 2007'in bulunduğu klasördeki dosyaların tümünü sırayla Patch'e

gösterip aşağıdaki resimde soldaki üç kutucuğu da işaretledikten sonra ''Apply Changes'' butonuna basarak

patchliyoruz.[/b][/color]

[center]thininst0714131411cb3.png[/center]

[color=#3333FF][b]Her ''Apply Changes'a basışımızdan sonra aşağıdaki gibi ''File status: Patching successful'' yazısı belirecek ve biz de Office klasöründeki bir sonraki dosyayı göstererek aynı işlemi tekrarlayacağız.

[center]thn2132948ah6.png[/center]

Toplam 7 kere ''Patching successful'' yanıtı almalıyız.[/b][/color]

Öncelikle Office'i sunan arkadaşlara teşekkürler.Yalnız bende bir süredir ''Your thininstall licence expired''

uyarısı vererek hiç açılmamaya başlamıştı.Bu durumlarda kullandığım ''Thininstall Patch 3.049'' da burada

işe yaramadı.Sorunu gene bizim sitede linki verilmiş olan 3.104'ün Patch'i çözdü.Aynı sorunu başka arkadaşların da

Patch'i çalıştırıp açılmış haldeki Portable Office 2007'in bulunduğu klasördeki dosyaların tümünü sırayla Patch'e

gösterip aşağıdaki resimde soldaki üç kutucuğu da işaretledikten sonra ''Apply Changes'' butonuna basarak

[color=#3333FF][b]Her ''Apply Changes'a basışımızdan sonra aşağıdaki gibi ''File status: Patching successful'' yazısı belirecek ve biz de Office klasöründeki bir sonraki dosyayı göstererek aynı işlemi tekrarlayacağız.

Evet aynı sorunla bende karşılaştım tam silecektim programı senin yazını gördüm bilgilendirdiğin için teşekkürler. Bende işe yaradı sorun düzeldi

Edited by özo

yerdenizdenin anlattığı yöntemi denedim ama işe yaramadı. Çalışmıyor artık. Elimde patladı o kadar mb dosya. Napalım normaline dönecez artık.

Thininstall lisansınızın dolduğu şeklinde uyarı vererek çalışmıyorsa patchin işe yaraması gerekir.

Farklı bir uyarı vererek açılmıyor ya da hiç çalışmıyorsa akla gelenler; 1.İndirilirken bozulmuş olabileceği

2.Sisteminizle bir uyuşmazlık(?)(Farklı bilgisayarda denerseniz sorunun bu olup olmadığı anlaşılır.)

Bunları yazıyorum çünkü mesajınızı görünce tekrar kontrol ettim farklı özellikte iki bilgisayarda da

sorunsuz çalışıyor. Onca downloadınıza yazık olmasın.

Bu arada tebrikler. Katılımsız Office 2003'ünüzü deneme imkanım oldu;ilk açılışta verdiği

hata dışında gayet iyi çalışıyor.

• 2 hafta sonra ...

Thininstall lisansınızın dolduğu şeklinde uyarı vererek çalışmıyorsa patchin işe yaraması gerekir.

Farklı bir uyarı vererek açılmıyor ya da hiç çalışmıyorsa akla gelenler; 1.İndirilirken bozulmuş olabileceği

2.Sisteminizle bir uyuşmazlık(?)(Farklı bilgisayarda denerseniz sorunun bu olup olmadığı anlaşılır.)

Bunları yazıyorum çünkü mesajınızı görünce tekrar kontrol ettim farklı özellikte iki bilgisayarda da

sorunsuz çalışıyor. Onca downloadınıza yazık olmasın.

Bu arada tebrikler. Katılımsız Office 2003'ünüzü deneme imkanım oldu;ilk açılışta verdiği

hata dışında gayet iyi çalışıyor.

MALESEF BENDEDE İŞEYARAMADI BU ÇÖZÜM yazıkki ne yazık oysa bu proğramı indiriken ne hayaller kurmuştum ama ömrü çok kısa sürdü başka çözümleriniz varsa bekliyorum hata resmini ekliyorum BENDE BUNUN englişhe versiyonu sorunsuz çalışıyor buda indirdiğim zaman çalışıyordu şimdi çalışmıyor yoksa bendeki noksanmı 306 mb olarak toplamda görünüyor engliş olanı 500 kusur mb bu portable ofis 2007

Edited by tahsin43

Please register to see this content.

Xp ve Vista da sorunsuzca çalışmaktadır... açılış siyah temayla artık siz keyfnize göre değiştirirsiniz keyini çıkarın! :D

İçindekiler:

MS Word

MS Excel

MS PowerPoint

Office Diagnostic

Office Picture Manager

Office Clip Organizer

4q3sqk8.gif

http://rapidshare.com/files/35852798/Office_07_Portable_Tuerk_e_by_greenonx.7z.001
http://rapidshare.com/files/35858687/Office_07_Portable_Tuerk_e_by_greenonx.7z.002
http://rapidshare.com/files/35864156/Office_07_Portable_Tuerk_e_by_greenonx.7z.003[/CODE]

rar pass: greenonx

dostum iyi güzelde ben aynen buna benzer bir çalışmayı indirdim ve sorunsuz çalıştı ama bir ay sonra artık çalışmadı sonuçta kırekleyince çalışıyordendi verilen kıreki uyguladım ama sonuç fasafiso bunun englişhe surumu hiç sorunsuz çalışıyor ama biz tr diye bunu indirdik engliş surum 503 mb bu ise bilmiyorum benim indirdiğim ofis 2007 tr 306 mb idi yoksa bu tr versiyonda nokmıvar eger bu sorulara acıklayıcı cevap alısam indirip deneyecem

dostum cevap yazda indirip indirmiyecegimize karar verelim diyorum bu farklı bir calışmamıdır daha önceki 306 mb idi bu kac mb onuda yazda bilelim birde kısıtlı kullanımmı

Edited by tahsin43

MALESEF BENDEDE İŞEYARAMADI BU ÇÖZÜM yazıkki ne yazık oysa bu proğramı indiriken ne hayaller kurmuştum ama ömrü çok kısa sürdü başka çözümleriniz varsa bekliyorum hata resmini ekliyorum BENDE BUNUN englişhe versiyonu sorunsuz çalışıyor buda indirdiğim zaman çalışıyordu şimdi çalışmıyor yoksa bendeki noksanmı 306 mb olarak toplamda görünüyor engliş olanı 500 kusur mb bu portable ofis 2007

Sizin hata imajınıza baktım thininstall'la ilgisi yok, doğrudan Ofisin aktive edilememesinden kaynaklanıyor:

officeerrorbl5.jpg

Sorun Ofisin deneme sürümü olmasından kaynaklanıyor olabilir diye sistem tarihimi Aralık'a çektim ama bendeki Ofis hala sorunsuz çalışıyor; yani full sürümmüş. Benim aklıma gelen güncelleme vb. bir amaçla Microsoft.com'la ilişkiye geçtiyseniz (bu, siz farkına varmadan XPgüncellemelerinden biriyle de gerçekleşebilir) Office'inizin orjinal olmadığını saptayıp kendi kendini bloke etmesini sağlamış olabilirler. Bu durumda ofisi silip tekrar indirmeniz de işe yaramayabilir(Zaten bildiğim kadarıyla tek bir Portable Office 2007 TR var).

Sorun buysa çözümü ancak C'yi formatlayıp XP'yi baştan kurmak olacaktır. Office aktivasyonu sorunu karşısında daha deneyimli olan arkadaşlar mesaj yazarlarsa daha iyi bir çözüm gösterebilirler.

yerdenizdenin anlattığı yöntemi denedim ama işe yaramadı. Çalışmıyor artık. Elimde patladı o kadar mb dosya. Napalım normaline dönecez artık.

sorun patch ise bunu dene çalışması lazım prog. sağlam halen kullanıyorum

http://rapidshare.com/files/41343143/ThinstallPatch.exe[/CODE]

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Teşekkürler.

Kafamı yorulmaktan kurtardın.

Şu anda sorunsuz çalışmakta....

hataog4.jpg

Portable Office 2007'yi çalıştırmak isteyince resimdeki iletiyle karşılaşan arkadaşlar :

Başta sorunun güncellemeler aracılığıyla vb. bir yolla Microsoft sitesinin Office'in

kendisini kilitlemesinden kaynaklanıyor olabileceğini sanmıştım ama konuyla daha

derinden ilgilenmek durumunda kalınca tam tersi olduğunu farkettim. Bu uyarıyla

karşılaşan arkadaşlar sistemlerine MS NET Framework 2'yi kurarlarsa Office 2007

sorunsuz çalışacaktır. Bu programı doğrudan Microsoft sitesinden ve herhangi bir

korsan yazılım denetimi olmadan indirebilirsiniz. Kurulması oldukça zaman alıyor

ama birçok başka program da Framework 2'ye ihtiyaç duyduğundan kurmanızı

öneririm.

Sonuç : Heaven arkadaşımız kendinden aktive edilmiş çok temiz bir portable yapmış

ama Framework 2 olmayan sistemlerde Portable Office 2007, aktive edilmiş olduğunu

gösterecek sistem dosyalarını bulamadığı için uyarı veriyor.

hataog4.jpg

Portable Office 2007'yi çalıştırmak isteyince resimdeki iletiyle karşılaşan arkadaşlar :

Başta sorunun güncellemeler aracılığıyla vb. bir yolla Microsoft sitesinin Office'in

kendisini kilitlemesinden kaynaklanıyor olabileceğini sanmıştım ama konuyla daha

derinden ilgilenmek durumunda kalınca tam tersi olduğunu farkettim. Bu uyarıyla

karşılaşan arkadaşlar sistemlerine MS NET Framework 2'yi kurarlarsa Office 2007

sorunsuz çalışacaktır. Bu programı doğrudan Microsoft sitesinden ve herhangi bir

korsan yazılım denetimi olmadan indirebilirsiniz. Kurulması oldukça zaman alıyor

ama birçok başka program da Framework 2'ye ihtiyaç duyduğundan kurmanızı

öneririm.

Sonuç : Heaven arkadaşımız kendinden aktive edilmiş çok temiz bir portable yapmış

ama Framework 2 olmayan sistemlerde Portable Office 2007, aktive edilmiş olduğunu

gösterecek sistem dosyalarını bulamadığı için uyarı veriyor.

yerdeniz dostum bu net framework hatasına benzemiyor.sebebi ise bende sanal xp var.bunda netframeworkların hiçbiri yok.ve ofis 2007 portable tam çalışıyor.

yaw ben de indirdim ama olmuyor.yedi dosyayı patchledim ama yine aynı hatayı verdi.bunlardan önce thinstal programını kurmak mı lazım.anlamıyorum valla neden böle yaptı.yardımcı olursanız sevinirim.boşuna indrmiş olmayalım

Karşınıza çıkan hata mesajı "Your thininstall licence has expired" şeklindeyse patchlemeyi tam yapmamışsınız demektir.Patchleme sonunda herbir Office dosyasının yedeklenmiş hali aynı klasörde belirir. Yani klasördeki dosya sayısı 14'e-patch dosyasıyla birlikte 15'e-çıkmış olmalı(Aslında misc dosyasının işlevi olmadığı için patchlenmesi de gerekmiyor ya neyse).Bu sonucu aldıysanız Office'in artık sorunsuz çalışması gerekir.

Hata mesajı "failed to create process default activation context" şeklindeyse denetim masası>program ekle kaldıra girin. Orada "Microsoft NET Framework 2"yi program listesinde göremiyorsanız-ki öyle olması gerekir-, Framework 2'yi indirip- hem Microsoft'un sitesinden hem de birçok başka yerden bulabilirsiniz - kurarsanız sorun çözülecektir.

Edited by yerdenizden

Karşınıza çıkan hata mesajı "Your thininstall licence has expired" şeklindeyse patchlemeyi tam yapmamışsınız demektir.Patchleme sonunda herbir Office dosyasının yedeklenmiş hali aynı klasörde belirir. Yani klasördeki dosya sayısı 14'e-patch dosyasıyla birlikte 15'e-çıkmış olmalı(Aslında misc dosyasının işlevi olmadığı için patchlenmesi de gerekmiyor ya neyse).Bu sonucu aldıysanız Office'in artık sorunsuz çalışması gerekir.

Hata mesajı "failed to create process default activation context" şeklindeyse denetim masası>program ekle kaldıra girin. Orada "Microsoft NET Framework 2"yi program listesinde göremiyorsanız-ki öyle olması gerekir-, Framework 2'yi indirip- hem Microsoft'un sitesinden hem de birçok başka yerden bulabilirsiniz - kurarsanız sorun çözülecektir.

"Your thininstall licence has expired" bu hatayı alıpta yerdenizden arkadaşın dediği gibi yamalamayı yapan arkadaşlar ( 2. yamalama ), tekrar aynı hatayı ( Your thininstall licence has expired ) alıyor musunuz? Birşeyi merak ediyorum da.Umarım anlatabilmişimdir.

Arkadaşım aynı portable ofis 2007 yi bir kez her dosyasını patch ledim.bir daha sorun vermedi.öyle ki 2016 yılına bilgisayarın tarihini aldım.C:\Documents and Settings e gizli olarak atılan dosyasını sildim.sistemi defalarca yeniden başlattım.programı açtım.yazı yazdım kayıt yaptım.hiç sorun vermedi.Yanlız ben deki patch dosyası çekiç ikonlu değil.bir bayan resmi var.onunla yapıyorum.Buyur burdan indirip bir deneyin isterseniz.Saygılarımla

Please register to see this content.

Edited by YAGMURADAM