Jump to content

Windows 10-Tüm Sürümler Uefi 09.08.2015

C@NgO
 Share

Recommended Posts

C@NgO öncelikle emeğine ve ellerine sağlık gerçekten güzel bir çalışma olmuş, yalnız bu sistemi multiboot usb'ye eklemek istiyorum, NT6 ISO yöntemiyle ıso oluştururak usb'ye eklemem lazım bunun için nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursan sevinirim teşekkürler

Boot.wim dosyası olmadığı için nt6 yöntemiyle eklenemez isoyu tek başına ekleyip çalıştırmayı deneyebilirsin.

Edited by C@NgO
  • Like 1

@C@NgO saol çalışmanı beğendim yalnız 32 ve 64 bit olarak tek iso dosyası halinde usb'ye atmak istiyordum neyse belki diğer calışmalarında boot.wim olan 12in1 bir paylasim yaparsan onu ekleriz usb'ye teşekkürler :D

Edited by FireWalkeR

Gardaşım sağ olasın.

pre_1439147717__ekran_alnts.pngButonunu kullanalım arkadaşlar.

Bugün bir arkadaşın pc yi bununla home kurdum sorunsuz teşekkürler.

win 10 pro oalrak kurdum sistemi. şu ana kadar bir sıkıntıyla karşılaşmadım. teşekkürler. win 10 da altta çok fazla servis çalışıyor ince ayar yapmak şart.

• Like 1

Kardeşim ellerine saglık sistemi indridim arşive aldım.

Ben bir soru soracagım bu sistemin Sadece 32x64 PRO DVD

versiyonun yapma imkanın varmı. Elle kurulum dosyaları silinmemiş olan.

Cevap alamadım ama yinede sorumu tekrarlayım.

mrb öncelikle teşekkür ederim.partları indirdim iso dosyasını çıkarttım.bunu usb multi boot 'a yani flash belleğe eklemek istiyorum.nt6 iso ile açtıktan sonra nt6 iso exe dosyasını yönetici olarak çalıştırdığımda source\Boot.wim dosyası bulunamadı diye hata alıyorum.sorun nedir acaba .bunu usb multiboot flash diskime nasıl atabilirim

mrb öncelikle teşekkür ederim.partları indirdim iso dosyasını çıkarttım.bunu usb multi boot 'a yani flash belleğe eklemek istiyorum.nt6 iso ile açtıktan sonra nt6 iso exe dosyasını yönetici olarak çalıştırdığımda source\Boot.wim dosyası bulunamadı diye hata alıyorum.sorun nedir acaba .bunu usb multiboot flash diskime nasıl atabilirim

Bu iso multiboota eklenemez isonun kendisi dual bott'tur. rufus ile tek olarak flash belleğe yazdırıcaksınız.

• Like 1

• 6 ay sonra...
  • 1 ay sonra...