Jump to content

Windows 7 Orjnal Laptop Windows 10 Aktivasyon ?

garb02
 Share

Recommended Posts

iyi günler window 7 laptop orjinal yükseltme yaptık. İyi kötü  sorunsuzdu. Güncelleme yaptım. yeniden başlattıktan sonra aktivasyon istiyor. Şuan deneme sürümü olarak kullanıyorum 90 günlük oldu nasıl aktivasyon yapabilirim. Saçmalık olacak tekrar windows 7 kurup 10 upgrade yaparaktan. başka çözüm var mı ? Kullandığım laptop asus

Microsoft demek ki bizi kandırdı ücretsiz diyrek. Hani bir yıldı ? Adam güncelleme yaptıktan aktivasyon istedi. Şuan kod mod yok elimde windows 10'a geçeli 3 gün oldu.

efes bey ilk başta windows 7 sağ bildirim geldi. yükseltme yaptım.  İyidi lisanslama birşey istemiyordu. Ta ki güncelleme yapmadan. Neyse ki güncelleme yaptım yeniden başlattım. sağ taraf yapı sürüm  yazıyor özellikler bölümünde de etkinleştirme olmadı 90 gün yazıyor. Windows 8.1 kms crack kullandım kabul etmedi crack geçersiz.

efes bey ilk başta windows 7 sağ bildirim geldi. yükseltme yaptım.  İyidi lisanslama birşey istemiyordu. Ta ki güncelleme yapmadan. Neyse ki güncelleme yaptım yeniden başlattım. sağ taraf yapı sürüm  yazıyor özellikler bölümünde de etkinleştirme olmadı 90 gün yazıyor. Windows 8.1 kms crack kullandım kabul etmedi crack geçersiz.

Crack için şunu kullanın : MTK 2.6 BETA 1

http://forums.mydigitallife.info/threads/28669-Microsoft-Toolkit-Official-KMS-Solution-for-Microsoft-Products

efes bey crack'i çalıştırdım bilgisayarı yeniden başlattım. Masaüstü ekran açılırken bana çevrim içi etkinleştirme geldi. daha sonra sor tıkladım. Daha doğrusu etkinleştirme olmadı. Etkinleştirme süresi bitirdi. o program ?

efes bey crack'i çalıştırdım bilgisayarı yeniden başlattım. Masaüstü ekran açılırken bana çevrim içi etkinleştirme geldi. daha sonra sor tıkladım. Daha doğrusu etkinleştirme olmadı. Etkinleştirme süresi bitirdi. o program ?

o program dediğiniz mtk 2.6 mı?

casper bütün crackleri denedim olmadı. Efes bey son programı verdi. Cracklerken yeniden başlatımında çevrim içi etkinleştirme geldi.

Efes bey dediği gibi bug var Laptop şarjını dolduruyorum. Tekrar format atacağım temiz kurulumla

xarax windows 7home premium yüklü yükselttim. windows 10 pro. Bu sabah format attım windows 10 pro aktivasyon istemedi crackledim

güncelleme yarın yapıp bir daha aktivasyon isterse. umarım olmaz. sorun çözülmülüş olur. Güncelleme yapınca aktivasyon sıkıntı yapıyor. yükseltmede.

xarax windows 7home premium yüklü yükselttim. windows 10 pro. Bu sabah format attım windows 10 pro aktivasyon istemedi crackledim

güncelleme yarın yapıp bir daha aktivasyon isterse. umarım olmaz. sorun çözülmülüş olur. Güncelleme yapınca aktivasyon sıkıntı yapıyor. yükseltmede.

Hocam şimdi tam anlayamadım activasyon istemediği halde (aktvasyon yapmış anladım ben bundan) crack mi attınız..

Eğer crack attıysanız ve tek bir crack attıysanız kolay kolay bozulmaz o. Microsoft 8.1e bulamadı kms aktivasyon çözümü buna mı bulacak

windows 10 cd yazdırdım efes bey cd le kurdum windows 10 2 gün önce kms  aktivasyonladım oldu. güncelleme kodlarını verdim yukarıda. dün güncellemeyi tekrar yaptım. Online aktivasyon hatası aldım. Modelini vereyim laptop 'un Asus  N550JK

Orijinal Windows 7 Home Premium demişsiniz sonradan farkettim. Windows 10 Home'a yükseltmeniz gerek. Sizin etkinleşmeme sebebiniz tamamen yanlış sürümle yükseltmek. Windows 10 Proya yükseltemezsiniz.

Diğer cracklerle uğraşmadan win7 Home Premium'u Windows 10 Home'a yükseltin. Orijinal lisanslı işletim sistemini kullanmaya devam edin.

Edited by ersur