Jump to content

Deep Freeze Tarzı Ikinci Bi Öneri Istiyorum

PrestigeMan
 Share

Recommended Posts

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Deneyeceğim. En son güncellemden sonra sapıtı deep freeze onar çıkıp duruyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk
En son versiyonu kullanıyorum. Deepfreeze facronis olan sıkıntı yaratıyor. Win 8.1 upd3 içinde geçerlidir.

Alternatife gerek yok hocam Windows 10da sorunsuz çalışan sürüm mevcut. Hem de sorunsuz lisanslama var. Buyrun link atayım.

https://userscloud.com/49x6yzz4fqh8

Windows 10 deep frezee (En son sürüm 8.23) kurduktan sonra bilgisayar kapatıp açarken açılışta onarım yapıyor ve mavi bir ekranda "bilgisayarınız düzgün başlatılmadı" uyarısı veriyor.

https://www.technopat.net/sosyal/eklenti/kamayv-jpg.49134/

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Deneyeceğim. En son güncellemden sonra sapıtı deep freeze onar çıkıp duruyor.

En son versiyonu kullanıyorum. Deepfreeze facronis olan sıkıntı yaratıyor. Win 8.1 upd3 içinde geçerlidir.

Selam

Güncelleme yapmadan önce Deep Freeze'yi kaldırmanız gerekirdi..

300 küsür MB civarında bir güncelleme yapılmakta ve bu Windows'ta neredeyse %25-30 civarında bir değişiklik yapılması anlamına geliyor ki, bu kadar değişikliğe Deep Freeze maalesef izin vermiyor veya hafızasında tutamıyor..

Deep Freezeyi kaldırmak çok zor bir şey olmasa gerek. :)

Kolay gelsin..

Windows 10 deep frezee (En son sürüm 8.23) kurduktan sonra bilgisayar kapatıp açarken açılışta onarım yapıyor ve mavi bir ekranda "bilgisayarınız düzgün başlatılmadı" uyarısı veriyor.
https://www.technopat.net/sosyal/eklenti/kamayv-jpg.49134/

Aynen öyle bende uzun süre yaşadığım bir problemdi gerçekten iğne deliğine kadar herşeyi denedim. Windows 10 başlıktaki mesajlarımda görebilirsiniz. Bu olayıda dün çözdüm. O yüzden bu başlığı açtım.

İnternet Cafedeki Windows 10 kurulu bilgisayarların tümüne Shadow Defender yükledim. Kullanımı, özellikleri de çok daha iyi. Shadow defender'ı deneyin; Deep Freeze'i unutursunuz bence.

Herkes için geçerli arkadaşlar. Yorumlarınız ve Bilgileriniz için Teşekkür ederim.

Aynen öyle bende uzun süre yaşadığım bir problemdi gerçekten iğne deliğine kadar herşeyi denedim. Windows 10 başlıktaki mesajlarımda görebilirsiniz. Bu olayıda dün çözdüm. O yüzden bu başlığı açtım.

Herkes için geçerli arkadaşlar. Yorumlarınız ve Bilgileriniz için Teşekkür ederim.

Üstad; Deep freeze ayaraları  ile ilgili mi çözüm buldun yoksa deep freeeze yerine Shadow Defender mi kullanıyorsun?

( Windows 10 da Shadow Defender ile ilgili de problem var )

Shadow Defender tavsiye ederim bir ark tavsiye etmişti deepfrz. sildim bunu yükledim çok iyi. özellikleri çok iyi araştır kur tavsiyemdir dostum.

Windows 10 pro x64 te kurulu bir sorun yok.

Edited by TheEE

Shadow Defender tavsiye ederim bir ark tavsiye etmişti deepfrz. sildim bunu yükledim çok iyi. özellikleri çok iyi araştır kur tavsiyemdir dostum.

Windows 10 pro x64 te kurulu bir sorun yok.

-bazen yeniden başlatma yapınca gecikme oluyor

-Bazen "Exit Shadow Mode" yapılıp yeniden başlatıldığında pasif durma geçmiyor.

-Yeniden başlatıldığında görev çubuğunda bulunan klasör ve simgeler kayboluyor,bilgisayarın çalışmasında sıkıntılar oluyor.

Deep freeze ile çözüm bulmadım. Shadow defender kurdum. Gayet çok iyi gerçekten karıştırdım. Şuan için bi sıkıntı yok en son versiyonu kurdum. Size de tavsiye ediyorum. Zorluk bir tarafı yok gerçekten deep freeziyi unutturcak bi program Türkçe dil desteğide var. Ben shadow d. Sitesine girip oradaki versionu öğrenip googleden indirdim.

-Yeniden başlatıldığında görev çubuğunda bulunan klasör ve simgeler kayboluyor,bilgisayarın çalışmasında sıkıntılar oluyor.

Bu söylediklerinizin hiç birine rastlamadım. Bende herhangi bi sıkıntı yoktur. Hatta bana deep freezeden daha hızlı geldi.

Arkadaşlar deep freezede varmıydı bilmiyorum ama shadow defenderin bi özelliği hoşuma gitti. Oyun gibi mesela online sürekli güncelleme geldiğini düşünelim programdan sadece klasörü seçmeniz yeterli anladığım kadarıyla sanırım seçilen klasörde oynama yapabilirsiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk Edited by PrestigeMan

dediklerin sadece ilk seferde oluyor diğer reset ve düzenlemelerde sıkıntı yok. şu anda sorunsuz çalışıyor. Bence DF. den buna geçin.

Shadow defender ı kurdum. Key girdim. Lisansladım. Gayet iyi çalışıyor. Türkçe yama yaptım. Buraya kadar OK. Fakat Gölge moddaki C ye shadow defender çalışıyorken deneme amaçlı bir dosya ekledim. Başka bir dosyayı sildim. Bilgisayarı kapattım. tekrar açtım. yaptığım bu değişiklikler aynen kalmış. Yani eklediğim dosya duruyor. Sildiğim dosya silinmiş. Orjinal haline geri gelmemiş. Bu seferde bilgisayarı yeniden başlattım. Sistem açıldığı zaman orjinal haline gelmiş. Yaptığım değişiklikler yoktu. Shadow defender çalışmıştı. Özetle Bilgisayarı kapatıp açarsanız çalışmıyor. Yapılan değişiklikler kalıyor. Yeniden başlatırsanız çalışıyor.
          Kolay gelsin...

Sorun çözüldü. Güç seçeneklerinden, Hızlı başlangıcı aç ı devre dışı bıraktım. Deep Freeze bunu kendisi ayarlıyordu..

Aha bende şimdi onu deniyordum. Neden bende sıkıntı yok diye:)

• 1 ay sonra...
  • 4 ay sonra...