Jump to content

Dell N5010 Ekran Parlaklığı Sorunu

kacaksevgilim
 Share

Recommended Posts

Lebtoba format attım Windows 7 kurdum kendi sitesinden sürücülerini yükledim ancak ekran parlaklığını bir türlü ayarlıyamıyorum ekran ışığı açıp-kapama çalışmıyor.Ekran kartı sürücüsü kurulu Ne yapmalıyım

Edited by kacaksevgilim

fn tuşu ilede,denetim masasından da denedim olmadı.Ürün kuzenindi o şekilde verdim.tek bir modele göre markayı üstünü çizmek pek doğru değildir ama dell artık alınmayacaklar listeme girdi

i5 işlemcili,hibrit ekran kartlı 4 gb ramli makinaya  windows 7 sürücüleri çıkarıp bırakmak etik bir davranış değildir.dahası verdikleri sürücülerin bazılarıda uyumsuz.Windows 10 kurdum makina bana bakıyor ben makinaya çaresiz geri dönüş yaptık Win7'ye şu sistemi çöpe atmak yazık gerçekten.

Konu kalsın ihtiyacı olan olur belkii

Edited by kacaksevgilim

bende dell 1545 laptop var 6 yılı geçkindir  kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok ekran parlaklığını fn tuşuna basmadan açıp kapatıyorum.seninkinde muhtemelen format esnasında bi sıkıntı olmuştur diye tahmin ediyorum.daha önceleri böyle bir sıkıntı yoksa başka bi cd ile formatlamayı denemelisin bence

veridiğim linktekini bilgisayarına deneme sansın yok mu ?

hayır hocam lebtop o şekilde geri verdim.atabey.06 işletim sistemleri arasında sorti yaptım tabiri caizse.zaten kuzenin makinasına ben format atarım.Vakti zamanında bir yolunu bulup çözmüştüm ama unuttum.Öteden bu yana bu sıkıntısı hep vardı cihazın.

sitesinde verilen intel hd graphic kartı cihazla uyumsuz şaka gibi :rolleyes: sürücü uyumlu değil Bir yerlerden buldugum whq 5470 ati sürücü ile kuruyordum 2-3 yıldır

hepinize teşekkür ederim cihaz benden çıktı.Çözüm önerilerini değerlendiremiyeceğim

sitesini karıştırırken Intel Core i5-2410M işlemcili inspiron 15R n5110 sürücülerininde Win8-10 olmadığını fark ettim dell gereçkten şaka gibi.Exper ile beraber en kötü destek veren firma olarak böylece kafama kazınmış oldu.Yakın çevreme asla dell önermeyeceğim

Edited by kacaksevgilim