Jump to content

256 Kbs İle 190 kbs download hizi

Editor

Recommended Posts

Arkadaşlar intenret hizim 256 kbs ve ben bu hiz ile 30 kbs dosya indirebiliyorum fakat bi gece download yaparken hizimim 190 kbs oldugunu farkettim ve 1 hafta boyle bu hizla download yaptim fakat 2 gun once format cektim ve şimdi download hizim tekrar 30 kbs oldu acaba ne olmuştur yad aonceden başina gelen oldumu bilmeden programlarmi bişeler yapti ben tekrar 190 kbs hizina nasil getiririm ?

hızını neden düşürmek istiyorsun.

hizimi düşürmek isteyen kim :)

yanliş okumuşsunuz yukseltmek istiyorum

Telekom bazen(!) hatalar yapabiliyor. Bir şekilde 2mbit'e ayarlamışlardır hatayla.

Telekom ilçe müdürünün bir telefonla internet hızını 1024'e çıkardığını görmüştüm.

tüh be :) keşke cakmasalardi harika olmuştu 190 hizla :)

neyse 1 haftalik hizli net sahibi olmak güzeldi :rolleyes::blink:

brightblade--> Flood yapmayınız bunun yerine düzenle botununu kullanınız!

Birimlere takılmayalım. Arkadaşın ne demek istediği açık! :rolleyes: Ah şu telekomun yanlışlıkları bi bize vurmuyor. Bir ara özelleşmeden önce bi abimiz vardı edirne telekomda uploadımızı 1024 yapardı gece eve geçmeden bizde DVD upload yapardık :blink:

abicim ben 2048 kullanıyorum 1024 e düşürdüm yinede download upload yaparken hiç bi farka rastlamadım bu download olayı sadece benim satın aldığım bant genişliği ile mi alakalı yoksa download yaptığım sunucunun da bu hızı etkilemesi gerekmiyor mu? bi keresinde 500 kb ile bi dosya indirmiştim onun dışında 50-60 üzerine bi türlü çıkamadım 1024 bağlantı ile o yüzden telekomun verdiği upload download hızlarının gerçeği yansıttığını düşünmüyorum...

Zaten telekomla yaptığımız anlaşmada da yazıyor bu durum. Size sadece ortalama değeri veriyoruz diyorlar. :)

evet ortalama 1024 bağlantıya 60 download hızı :rolleyes::blink: bu denyolar ortalama almayı da bilmiyolar :)

arkadaşa katılıyorum bedne 256 kb lık sınırsız bağlantı kullanıyorum 1 yıldır 30 kb hızla download yaparken 1 mi 2 mi hafta önce gece gözlerime inanamadım bende ben böyle hız görmedim 216 kb hıza kadar yükselmişti hızı süperdi varya sanki internetten çekmiyormuş gibi hızlıydı 1 veya 2 gün kadar böyleydi ama şimdi gene 30 kb hzıda download yapıyor bir dahada hızı değişmedi keşke hızlıda takılı kalsaydı tın tın download yapıyok valla....

aslında bunun bir yolu vardır sizce arkadaşlar.............

ama kardeş ben hala o hızın etkisinde kaldım manyak bir hıza sahipti 216 ile 195 kb hızları arasında download süperdi ah ulan ah gitti gitti bu hata birdaha uğrarmı sizce....

aslında ben sınırlıya geçiş yapmayıda düşünüyorum bu tür hatalar faturaya yansırmı arkadaşlar

Belkide fiber denemeleri yapıyorlardır :) belli mi olur :blink:

o fiber kablo bizim sokaktan geçse ya. :) denize yakın ya ev oaçdan yani. :rolleyes:

ama kardeş ben hala o hızın etkisinde kaldım manyak bir hıza sahipti 216 ile 195 kb hızları arasında download süperdi ah ulan ah gitti gitti bu hata birdaha uğrarmı sizce....

aslında ben sınırlıya geçiş yapmayıda düşünüyorum bu tür hatalar faturaya yansırmı arkadaşlar

190-210 hızın etkisinde kalmaya bırakan bu telekoma yazıklar olsun. Adamlar 3-5 mbit ile indirirken biz 30 u zor görüyoruz. Bir de 1024 ün ortalamasını 60 olarak alan bir telekoma sahibiz.

Arkadaşlar... Nazire yapar gibi olmasın ama ayıptır söylemesi ben ortalama 700-800 ile download yapıyorum... Birkaç kere 27.000 ile indirdiğim de oldu... Hatlar temizken... Ama eve gidince 120 ile indiriyoruz... Gerçi evdeki 3gb sınırlı olduğu için isterse 50.000 olsun işe yaramaz...

sınırlı olduğu için dala geçiyorlardır :) abi aç musluğu nasıl olsa sınırı var :rolleyes:

Buzamanda musluk açmaya pek gelmiyor. Su sıkıntısı var fazla açmasak :blink::):)

110 ları görmüştüm indirme hızında , fazla hız yapmaya gelmiyor tt ile :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...