Jump to content

Yeni şirketler geliyor bakın şu hızlara ( ADSL )

alperen_69

Recommended Posts

şimdi anlaşılıyor adamların neden ücretsiz modem verip 2 sene zorunluluk koydukları bakalım yeni şirketle nasıl olcak inşallah rekabet bize yarar ev kirası gibi internet parası vermekden kurtuluruz böylece

şimdi anlaşılıyor adamların neden ücretsiz modem verip 2 sene zorunluluk koydukları bakalım yeni şirketle nasıl olcak inşallah rekabet bize yarar ev kirası gibi internet parası vermekden kurtuluruz böylece

+1 sana katılıyorum bizim milletimiz cahil daha 2 gün öncesındekı indirim yapılan fiyatlardada bu postu yazmıstım Düşünmeden aRaştırmadan karar vermeyeceksın Şimdi İptal ettir bakalım 12 ayın faturaını senden nasıl alıyorlar seyret dur

telekom nasıl izin vermiş buna? tarifeler süper. apartmana alacaksın 24 mb 399 ytl ye. Bir de rapid şifren olacak ( gerçi 24 mbit bağlantıya rapid şifresi dayanmaz da :p )

2 mb ile 480 gb indiren Türk milleti, 24 mb ile, 10 tb ın altına düşmez :D

Fiyatlarımıza KDV, ÖiV tüm vergiler dahildir.

Tüm tarife paketlerinde aylık 5.99 YTL’Iik sabit ücret alınır.

2 yıllık sözleşme yapıldığında 59 YTL’lik bağlanh ücreti alınmayacaktır.

Bunlar da kafayı 2 yıllık sözleşmeye takmışlar, bu işin içinde de bir iş olmasın?

daha telekomun vermediği hizmeti bu şirketin vermesi garip geldi bana

ne reklam gördük ne haber

telekomdan bağımsız olmadığı açık 59 ytl bağlantı ücreti var

üstelik 6ytl sabit ucret var yazıyo butun tarifelerde

hemen zıplamamak lazım huyu suyu belli olmadan

bu şirket satışlara başladığı anda sözleşme zorunluluğu olmayan tüm aboneler şirket değişikliği yapacak o nedenle tk nın yapacağı indirimler daha cazip olabilir..

tabi ki yeni şirketin alt yapısını da bilmek lazım kablolar falan daha iyiyse direk geçiş yapılabilir bu fiyatlara..

telekomda şu anda 50mbit aylık 6 milyar mı ne..fiyatlarda baya değişmek zorunda..

Bölgesel farklılıklar var diyor. Sanırım şuan için hizmet bölgesi sınırlı :)

Katiliyorum.İlk Kapsama alanındaki aboneleri yukseltir bir gelir elde ettikten sonra artık yawaş yawaş Türkiyenin 4 bir yanina açılır.Ama İstanbula hemen gelsinde:) :) Kurtulalım şu Turktelekomdan yaw.) Her yere en yakin zamanda gelir inş.

bu fiyatları görünce gözlerim doldu içim bir tuhaf oldu inşallah oturduğumuz semtte de hizmetlerini verirler, türk telekom da yakında bir atağa geçer sanırım :blush:

yaw bende firmayı aradım heryerde yokmuş ataşehir taksim gibi bir iki yer söyledi kendi adsl 2 santralleri varmış onla sadece belli yerler ve subat 2007 den beri faliyettelermiş

gelsin de hız sınırlarını zorlayalım türk telekomda çanakkalede test ediyo diyolardı ne oldu acep...

inşallah hayırlı bir rekabet olurda bizede yarar ....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...