Jump to content

autoıt çalışmasında serial girerken yazdığım harfler küçük çıkıyor.Neden böyle oluyor ?

Recommended Posts

Arkadaşlar autoıt programı ile bir programı otomatik kurulmasını yapayım dedim.Ama serial isteyen bir program.Bnde crack i başlattıktan sonra giriyorum iş bitiyor,cracki tıklıyorum büyük harfle girdiğim serial i ufak harfle giriyor sonra yanlış deyip kurulumu iptal ediyor.Neden büyük yazdığım şeyi ufak gösteriyor,bilgisi olan varmı ?

eğer sen tek tek yazıp kaydettiriyorsan bunla uğraşma bunun yerine

ClipPut("BÜYÜK HARFLER")

send("^v")

şeklinde kodu değiştirirsen daha kolay olur clipput komutu seriali hafızaya alırken send ^v komutu ise o bölgeye bu seriali yapıştırır :(

eğer sen tek tek yazıp kaydettiriyorsan bunla uğraşma bunun yerine

ClipPut("BÜYÜK HARFLER")

send("^v")

şeklinde kodu değiştirirsen daha kolay olur clipput komutu seriali hafızaya alırken send ^v komutu ise o bölgeye bu seriali yapıştırır :(

Biraz acemiyim forumda ince ayrıntıları anlatmamışlar.Dolayısıyla clipput nerde bilmiyorum :D şu an da evde değilim evde olsam bakarım burda indircem rapid yasak burda.

Bu dediğin şeyi tam olarak hani aşamada yapıyoruz ve dediklerinde hariç bişey yapıyormuyuz ?sağolsun yaw :(

• 1 ay sonra...

bu sorunun devamını okumamışım bugune nasipmiş sen örenmişindir ama bilmeyenler için söylüyorum Clipput autoit kodudur ve anlatımlarda kullanılan bi koddur yani incleiklerde anlatılmış merak etme

Şöyle bir serial girdisi sorunsuz çalıştı

WinWaitActive("Registration","Name: ")
Send("{TAB}{TAB}{SHIFTDOWN}j{SHIFTUP}ason{SPACE}{SHIFTDOWN}m{SHIFTUP}azur{TAB}B54V-EWEH5-V47PU-HVX7D-75TLV-SV2SS-7NFS9-H4PF7-FGRWM{CTRLUP}")
[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...